Gol makinesi Aslan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Gol makinesi Aslan

[h=2]Süper Lig'de 5 hafta geride kalırken, rakip filelere 15 gol gönderen Galatasaray tam anlamıyla göz kamaştırıyor.[/h]
Maç başı 3 gol ortalaması tutturan Cim Bom, bu alanda Avrupa’nın devleriyle yarışıyor. Elmander, Umut, Burak ve Sercan’dan oluşan forvet hattıyla rakiplerini sürklase eden Aslan, topladığı 13 puanla da en yakın rakibine 4 puan fark attı. Fenerbahçe bugün kazanırsa, fark 2’ye düşecek.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu sene rakiplerin çok bariz hatalarıyla atılan en az 5 gol sayarım :)

Atılan goller ölçü değil şu an icin ...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
onlarda yapmasalarmış abi bizmi söyledik defans kademe hatası yapın diye yaparlarsa bizde atarız :islik

hidayet02

hidayet02

Üye
Fenerin yada Başka Takımların Golleri Sanki Yoktan Varolmuş Gibi Konuşmayın. Defans yada Kaleci Hata Yapmasa Nasıl Gol Atılır? Bir Takımın Gol Atması İçin Karşı Tarafın Hata Yapması Gerekir...

Bu Futbolun Doğasında Var...

• Beğen
Tepkiler: India, hsynkckygcı@ ve Kingmortall
besim.farhan

besim.farhan

Üye
Fenerin yada Başka Takımların Golleri Sanki Yoktan Varolmuş Gibi Konuşmayın. Defans yada Kaleci Hata Yapmasa Nasıl Gol Atılır? Bir Takımın Gol Atması İçin Karşı Tarafın Hata Yapması Gerekir...

Bu Futbolun Doğasında Var...

:) çok haklısın

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İyi de bunlar çok bariz hatalar . :D
Bursaspor , beşiktaş ve son olarak da dün ki akhisar maçı hatırladigim bariz hatalar . :D
Antalya maçında da öyleymiş de ben izlemedim daha maçı ...

hidayet02

hidayet02

Üye
İyi de bunlar çok bariz hatalar . :D
Bursaspor , beşiktaş ve son olarak da dün ki akhisar maçı hatırladigim bariz hatalar . :D
Antalya maçında da öyleymiş de ben izlemedim daha maçı ...

İyi Oynayan Takım Rakip Takımı Hataya Zorlar. Galatasaray'ın İsabetli Pas Sayısıı 400 iken Akhisar'ın 140-160 Civarındaydı. Galatasaray'ın Geçen Sezondan Beri Oyun Anlayışı Rakibi Kendi Sahasına Hapsederek Yüksek Pas Oranı Yakalamak. Sağlı Sollu Ataklarla İsabetli Şut ve Paslarla Rakibi Zaten İlk Dakikadan İtibaren Bunaltıyor. Top Hep Senin Yarı Alanında Olsun Üstüne Üsttlük Bide Hata Yapma Lüksün Olmasın. Olurmu Böyle Zaten Rakip 90 Dakika Bunalıyor Baskıdan Hata Yapmaya Zorlanıyor. Ee Bırakta O Kadar Hatayıda Yapsın:)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Gs 2 sezondur Fb'den çok daha iyi top oynuyo bu konuda tebrik etmek lazım kendilerini bastan sona sistemini sahaya koyan 'biz buyuz bize göre oynuycasın' diyen bi takım oldular.
Tek korkum 12 senedir uyguladıgımız psikolojik baskı bize dogru döndü artık biz baskı hissediyoruz ve rahat oynayamıyoruz Gs karsısında.Yani o kadar atmıs bu kadar atmıssa atmıstır rakip hatası falan demeye hakkımız yok ligin en iyi futbolunu oynayan takımını istatistikler de dogruluyo.Meireles,Krasic,Kuyt gibi yıldız oyuncular almısız inanın sevinemiyorum sistemsiz her türlü oyunu yarım yamalak oynamaya çalısan bi fb var güzel bi sistem oturmazsa ilk 3 bile hayal olur Aykut'a beraberligin 3 degil 1 puan oldugunu söylemek lazım.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Sergen Yalçın: ''GALATASARAY açık ara şampiyon olur.'' o kadar :sarıl:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Eger Fenerbahçe Alex tartısması yapip dogru düzgün bi sistem oturtmazsa Gs'ın ekmegine yag sürer ki benim pek umudum da yok.

hidayet02

hidayet02

Üye
Eger Fenerbahçe Alex tartısması yapip dogru düzgün bi sistem oturtmazsa Gs'ın ekmegine yag sürer ki benim pek umudum da yok.

Aykut Bugün veya Yarın Yakın Zamanda İstifa Ederse Geçen Yılki GS-FB Çekişmesi Devam Eder. Ama Fenebahçe Bölümünde Yazdığım Gibi Eğer İstifa Etmezse Fenerbahçe Sezon Sonunda 4 üncü Sıralarda Anca Kendine Yer Bulur...

HakaN-06

HakaN-06

Üye
durun daha 5. hafta dereyi görm... Fener sonradam açılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...