Galatasaray 3 - Akhisarspor 0

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray 3 - Akhisarspor 0

Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'a mağlup olan Galatasaray lige moralli döndü.. Akhisar Belediyespor'u konuk eden Aslan, rahat bir oyun sergilediği mücadeleyi Burak ve Sercan'ın golleriyle kazandı, liderliğini sürdürdü..

Galatasaray: 3 - Akhisar Belediyespor: 0

Stat: Türk Telekom Arena

Hakemler: Mete Kalkavan, İsmail Şencan, Cemal Bingül

Galatasaray: Muslera, Eboue, Cris, Dany, Riera, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Melo, Emre Çolak, Sercan Yıldırım, Burak Yılmaz

Akhisar Belediyespor: Oğuz Dağlaroğlu, Ahmet Cebe, Sonko (Dk. 23 Uğur Demirok), Kürşat Duymuş, Çağdaş Atan, Emrah Eren, Merter Yüce, Mustafa Aşan, Güray Vural, Mert Kaytankaş, Mehmet Yılmaz

Goller: Dk. 28 ve 58 Burak Yılmaz, Dk. 35 Sercan Yıldırım (Galatasaray)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Burak Akhisar'ı bulmuşken 3 5 tane atsaydı :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
kolay kazanacağımızı maçtan öncede söylemiştim nitekim öyle de oldu

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
2 sene sonra yedek msn adresimi açtım ve ileti kısmında " En kötü gün bugünse bugün de en yüksek sesle GALATASARAY " yazdığını gördüm. çok duygulandım en kötü günde bu takımı destekleyenler şimdi şampiyonluğu en çok hak edendir bence :D :D :D

jackalmami

jackalmami

Üye
tebrikler galatasaray'ım. Tam gaz devam...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
umut burak ikilisi ilk 5 haftada 14 takımdan daha fazla gol atmış

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
ligin en vasat takımıyla oynadı galatasaray ... alınan galibiyet dolayısıyla bir ölçü sayılmaz diyebiliriz.

2 tane al da at denilen hediye gol ise akhisar in ne denli vasat bir takım olduğunun göstergesi ...

Geldikleri gibi düşeceklerdir ...

'Sefer

'Sefer

Üye
akhisar bu ligde tutunamaz bizim için kolay bi lokmaydı :)

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
rakibin güçlü veya zayıf olması önemli değil bizim oynaığımız oyun önemli :D akhisar maçında da iyi oynadık manu maçında da :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...