Nokia N8 imi Taksitle veya Nasıl Ödeyebilitorsanız Satıyorum. (Haziranda Alınma , Fiyat : 675Tl)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 imi Taksitle veya Nasıl Ödeyebilitorsanız Satıyorum. (Haziranda Alınma , Fiyat : 675Tl)
dediğim gibi arkadaşlar.
Resimleri bilgisayara geçince atarım.

Ha bu arada telefonun ekran jilatinini daha geçen çıkartım yani çok temiz

8Gb Toshiba ”SD HC” Kart da Hediye (80Tl)
silikon kılıfda hediyem.

Düşünen varsa pm atabilir yada mesaj yazabilir.

- - - Eklendi - - -

http://e1209.hizliresim.com/11/q/d90v2.jpg

ayhan_mania

ayhan_mania

Üye
Taksitle derken Senetle kabul edermsn?

ZaZuM

ZaZuM

Üye
rengi çok tatlıymış hayırlı satışlar

ayhan_mania

ayhan_mania

Üye
Olurmu Öyleşey Kardşm Biz Üç kağatçımıyız Sonucta Helal Aldıgın Bir Cihazı Yine Helal yoldan Alıcıyada Ödemede Kolaylık Sağlamak amaclı Takstlı Seceneginide eklemişsin Bende Bu Secenekten İstifade etmek istedm Aklına kötu bsey gelmesn sakın zaten ıs anlasmaya vardgnda adreslermzı kımlık blglermzı teyıt ederz merak etme

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
    Konu Sahibi
Olurmu Öyleşey Kardşm Biz Üç kağatçımıyız Sonucta Helal Aldıgın Bir Cihazı Yine Helal yoldan Alıcıyada Ödemede Kolaylık Sağlamak amaclı Takstlı Seceneginide eklemişsin Bende Bu Secenekten İstifade etmek istedm Aklına kötu bsey gelmesn sakın zaten ıs anlasmaya vardgnda adreslermzı kımlık blglermzı teyıt ederz merak etme

bunu bilmen güzek fatura benim adıma kayıtlı yüz yüze görüşebiliriz. Telefona bakarsın her yerine zaten benden başka kullanan olmadı. Sonra bir süre sonra herhangi bir nedenden olursa olsun iade kabul yok.

ayhan_mania

ayhan_mania

Üye
tamam Özel mesaj atarım nunaram yazar orda ara konusalm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt