Sizce Profil Müziğim Nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doctorrr

doctorrr

Üye
louis beati verir bende yazarım kabaca hiphop bu queens köprüsüne benzer köprüm...diye gider ergenken az dinlemedim şuan dibine kadar rock-metal :rock:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
:D Çok güzel şarkı ya bende ilk çıktığından beri dinliyorum :D Köprüyü geçene kadar ayıya ayı derim atımada deh yeah ! Basına haber verin geliyo zafer yeah ama bu sefer geridekiler terste , dünyada her insan ayrı bi dertte , telesekreterin yapacak yerine beste! Karanlık şeritler daralmış delikler bi çıktım evimden , sel aktı peşimden. Ve kapıdan bak marta akıllı ol. Yakacak ne kürek kalır nede kazma ! Arkadaşına sarıl kısası rapini bir bile çoğu bilmez asıl rapin hası battle ana foruma kapılmak düşünmek için git parafonuna para yatır ve yenilene katıl!!

Gaza geldim ya :D

doctorrr

doctorrr

Üye
gaza gelmek istiyorsan açıcaksın endüstriyel müziği kafa sallamamak elde değil bi' kere sonra insanı alıp götürüyor zaten baş ağrını gideriyor falan :D eğer merak ettiysen benim profil müziğim en güzel örneklerinden :ok2:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
gaza gelmek istiyorsan açıcaksın endüstriyel müziği kafa sallamamak elde değil bi' kere sonra insanı alıp götürüyor zaten baş ağrını gideriyor falan :D eğer merak ettiysen benim profil müziğim en güzel örneklerinden :ok2:
Ben amcam beni 12 yaşlarında sagoyla tanıştırdığından beri rapçiyim. O günden beri dinlediğim rap tarzı değişti fakat dinlediğim müzik tarzı hiç bi zaman değişmeyecek. Bu rapten başka bişe dinlemem demek olmuyor. Mesela bende rock severim. Pendulumu biliormsun ? Pendulum - Assassins creed yazarsan bi şarkısı çıkıyor o çok güzel. Birde Apocaliptikamı ne öle bi grup var :D Apocalypcta - Im not strong enough. Bunları çok seviyorum mesela. Her müziği severim kulağıma hoş gelen her müziği. Fakat tek birtane var. POP'TAN NEFRET EDİYORUM! Popa müzik denemez densede yapanlara sanatçı demek çok büyük bir hata ! Önüne gelen popçu olup çıkıyor. Zaten türkiyedede popçu şarkıcı profilide açık olarak biliniyor. Dizilerden filmlerden vs vs...

- - - Eklendi - - -

Turntable ?

otostopçu

otostopçu

Üye
şekilimya hani :zuhaha:

doctorrr

doctorrr

Üye
brutal vokale böğürme denemez adamın sesindeki öfkeyi hisset...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
brutal vokale böğürme denemez adamın sesindeki öfkeyi hisset...
işte o öfke beni sinir ediyor. İnsansan insan gibi ses çıkar yani. Hadi öfkelisin en baştan en sonamı? Bana ters müzik tarzı. Ama bişde şunlara bak ses çok güzel adamların....

burdaki şarkısı süper : [video=youtube;HIX7XK0s_vk]http://www.youtube.com/watch?v=HIX7XK0s_vk[/video]

burdakide öfkeli sesi ama tam ayarında. its killing me another way. Im wanna live im wanna stay . Im so confused so hard to choose. Between to pleasure and the pain! Derken burda sonda sesi öfkeli mesela. Ama ayarında. Bu şarkıyada hastayım :

[video=youtube;e5O90uzvUA4]http://www.youtube.com/watch?v=e5O90uzvUA4[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt