Erkekleri dize getirme ipuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Erkekleri dize getirme ipuçları
Sosyoloji uzmanları, erkeklerin kalbini çalmanın sanıldığı kadar zor bir şey olmadığını belirtip bu iş için birbirinden kolay ama bir o kadar da etkili taktikler veriyorlar. İşte o taktikler…

Doğallık

Flört etmeyi bilen kadınlar onlardan beklenen davranışları sergilemekten çok, içlerinden geldiği gibi hareket etmeyi tercih ediyor. Beğenilmek için belli bir tarzda giyinmenize, belli bir şekilde hareket etmenize gerek yok. Doğal olun, yeter.

İlk adım
Her ne kadar cesur kadınları sevdiklerini söyleseler de, erkekler seçim hakkının onlara bırakılmasını ister. Balık kovalamaca oyununu çok severler ve genelde kovalanmak değil, kovalamak isterler.

İlgi

Kesintisiz ilgi, özel olduğunu hissettirir. Her erkek kendini bulunmaz Hint kumaşı sanır. Ama bunu bir de sizin davranışlarınızdan anlarsa, ondan daha mutlu erkek olmayacaktır. Her zaman ilgi gösterirseniz, o da sizin için her şeyi yapmaya hazr olacaktır.

Bakışlar
Bir bakış 100 kelimeden daha fazla şey söyler denir ve gerçek de budur. Bir bakışla karşınızdaki insanı cesaretlendirebilirsiniz veya ümidini kesebilirsiniz.

Gülümseme
Yapılan bir araştırma gösteriyor ki, erkekler kadınların gülüşünü son derece erotik bulur. 100 erkeğe sevgililerinin hangi hareketlerinin onları baştan çıkardığını sorduk. Yüzde 80’i sevgililerini güldürmeyi sevdiklerini itiraf etti.

Giyinmek
Erkeklerin sadece mini etekleri ve derin dekolteleri seksi buldukları yanlış bir düşünce. Yaratıcılıklarını uyandıran her kıyafet erkekler tarafından seksi bulunur. Dökümlü kumaşlar, bacağınızı açıkta bırakan bir etek, hatlarını ortaya koyan bir bluz, erkeklerin gözünden kaçmaz. Kendinizi rahat, doğal hissettiren kıyafetler seçin.

• Beğen
Tepkiler: ozturk8788, Purgatory- ve Kingmortall

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
:hmmm

• Beğen
Tepkiler: nazlican
bboyQ7

bboyQ7

Üye
Benim için bir bayanın bu kadar zahmete girmesine gerek yok nefes alması yeterli :D

varrick

varrick

Üye
  • Beğen
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
doğruluk payı var tabi.:cool

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
maxirabit

maxirabit

Üye
Özel eğitim veren kursiyerler var heralde bunun üstüne:)Şu eğitim merkezleri aklıma geldi,aa bak kemik falan:D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Düşünüyorumda yok sökmez :islik:

• Beğen
badmus

badmus

Üye
Soker soker ;)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
maxirabit

maxirabit

Üye
%100 tutmaz ama olurda,belllki.
Çünkü her insanın tepkisi farklıdır,siz iyi davrandığınızı fark ederken bir bakmışsınız ki elinin tersiyle ağzınıza vurmuş:)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
%100 tutmaz ama olurda,belllki.
Çünkü her insanın tepkisi farklıdır,siz iyi davrandığınızı fark ederken bir bakmışsınız ki elinin tersiyle ağzınıza vurmuş:)

o eli kırarlar :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
DİZE gelmeden dize getirmeye çalışıyorlar :D

• Beğen
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Kadın erkek ilişkilerine takmış gördüm seni abla :kop2:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
çogu zaten bi dekolte görsün bi firikik tamam hepsi dize gelir :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...