ovi store indirme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

alihan11

Üye
    Konu Sahibi
ovi store indirme sorunu
merhaba arkadaşlar ovi storedan telefonuma bir program indirdim sora format atmam gerekdi attim şimdi ovi storedan indirmeye çalısınca indir yerinde başlay diyo tıklanmıyor nası çözebilirim ovi.comdan bendekilerden fln da sildim şimdiden saolun

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar birde yeni hiçbir şeyi indiremiyorum indir yeri var ama kapalı

• Beğen
Tepkiler: no naym

celibar

celibar

Üye
sanırım ovi store da bi sorun.çünkü ben de zor üye girişi yaptım.indirme ayrı bir dert.5-6 defa indire tıklayınca ancak indirmeye başladı.indirilen dosya yüklenmedi telefonu kilitledi.

kinayelidamacan

Üye
benim de e71 im var. hafıza kartı çok dolduğu için format attım telefon üzerinden. ancak şimdi eskiden içinde olan uygulamalar (opera, ebuddy, fring vs) yeniden yüklenmiyor oviden. indir butonu tıklanabilir olarak görünmüyor. ancak telefonun içinde olan uygulamalar oviden indirilmek istendiğinde indir butonu aç olarak görünüyor. yani uygulamalar aslında telefonda yok ama bir yandan indirilmesi de mümkün değil. yeni bir konu da açmıştım ama aynı sorunu yaşayan birisi daha varmış. buraya taşıyorum sorunumu

izmitli1983

izmitli1983

Üye
hem telefona hem karta format atarsanız düzelir

yasinbenx

Üye
benim de e71 im var. hafıza kartı çok dolduğu için format attım telefon üzerinden. ancak şimdi eskiden içinde olan uygulamalar (opera, ebuddy, fring vs) yeniden yüklenmiyor oviden. indir butonu tıklanabilir olarak görünmüyor. ancak telefonun içinde olan uygulamalar oviden indirilmek istendiğinde indir butonu aç olarak görünüyor. yani uygulamalar aslında telefonda yok ama bir yandan indirilmesi de mümkün değil. yeni bir konu da açmıştım ama aynı sorunu yaşayan birisi daha varmış. buraya taşıyorum sorunumu
aybu

- - - Eklendi - - -

aynı sorun bende de var ovının guncellemesını yaptıktan sonra oldu suan hıc bırsey ındıremıyorum. Eskı surumunu de galıba yukleyemıyoruz dımı ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ovi store 3.30 sürümü yükledinmi

sinanorta

sinanorta

Üye
Evet arkadaşlar aynı sorun bende de mevcuttu fakat çözdüm problemimi. Umarım sizde çözersiniz.

Önce eski nokia store uygulamasını menüden kaldırınız.
Sonra tekrar menüden ovi store uygulamasını yükleyin.

Ben böyle çözdüm. Bir an acaba banladılar galiba dedim. :) Çünkü devamlı uygulama yüklüyorum.

İnşallah sizin de probleminiz çözülür.

yasinbenx

Üye
teşekkür ettim arkadaşlar halloldu :)

ecel54

ecel54

Üye
halledemiyenler için telefonun kendi tarayıcısından girin indirme sayfasındayken adres çubuğunun sonuna /download ekleyip adrese gidin indirir

djhefn

Üye
eski nokia store kalkmıyorsa ne yapıyoruz ?
Bir kac gundur ben de birsey indiremiyorum programi silmeyi denedim oyle bir secenek de sunmadi.. Ne yapmali ?

_atomcu_

Üye
aynısı bende var indir butonhna basılmıyor

fehm1

Üye
Evet arkadaşlar aynı sorun bende de mevcuttu fakat çözdüm problemimi. Umarım sizde çözersiniz.

Önce eski nokia store uygulamasını menüden kaldırınız.
Sonra tekrar menüden ovi store uygulamasını yükleyin.

Ben böyle çözdüm. Bir an acaba banladılar galiba dedim. :) Çünkü devamlı uygulama yüklüyorum.

İnşallah sizin de probleminiz çözülür.
Allah senden razı olsun kardeş ,sorunum çözüldü :)