İkinci el 6630 aranıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

özdençaydam

Üye
    Konu Sahibi
İkinci el 6630 aranıyor..
:hoho: Beyler 2. el 6630 arıyorum satmak isteyen varsa!? İzmirde oturuyorum bu nedenle izmir civarından olursa iyi olur.satmak isteyenler bu foruma cevap yazsın.(kesinlikle garantili olsun (spot olmasın)). :artı: haberleşmek üzre :oke: :oke: :oke:

Forum kuralları Madde: 13
http://www.maxicep.com/forums/index.php?act=boardrules

neser

Üye
telefon temiz garantexi yapılmış ayrıca telefonun garantiside devam ediyor sadece kulaklıklarında problem var oranjinal kapağı çok kullanılmadı satarken şuan takılı olan kırmızı kapağıda vericem ben fiyatı 300 olarak düşündüm telin özellikleri çok güzel satmamın nedeni n serisinden alacak olmam... olumlu veya olumsuz cevap atarsanız sevinirim... ama umarım olumlu olur:oke:buarada izmir karşıyakada oturuyorum...

schneider17

Üye
Piyasada şu an ikinci el 6630'a 150-200 TYL arasında fiyat veriyorlar. Hatırlatmak isterim.

__Midas__

__Midas__

Üye
arkadaşlar , alıcak olan kişi ilanı 2 yıl + 2 ay önce vermiş , lütfen tarihlere dikkat

ademaga

Üye
kardeş ben malatyadan yazıyorum telefonumu yaklaşık 13 ay önce kutulu garantili olarak aldım telefonu aldığımda sıfırdan farkı yoktu şimdi n70 almak istiyorum onun için satıyorum yoksa hayatta satmayacağım bir telefon yalnız garantisi dolmak üzere ama spot falan değil kesinlikle faturası falanda var eğer niyetin varsa 160 ytl ye sana bırakırım orjinal kapak daha üzerinde bandajı var 1 gb kıngston marka hafıza kartı var eğer alırsan sana içinde gerekli bütün program oyun ve temaları bir cd yaparak yollarım iyi düşün hiç tamir görmemiş birkere bile beni huzursuz etmedi çok memnunum sırf n70 alacağımdan satıyorum arayabilirsen cep numaram 05389369693 aramadan önce mesaj atarsan sevinirim bir numaram daha var 05557433491 iyi düşün al bu telefonu kaçırma

emreemo

emreemo

Üye
arkadaşom bende bi 6630 war satıcam pda almak istiyorum ama tam donanımlı orjinal kulalıktan büyük hoporlöre kadar her şeyi war telefonu bi gör sanarsın bilgisayar ben 250 ye aldım ama çok zaman geçti sana 160 dan weriyim

bursalıyım istersen kargoyla gönderirim....

--------------- Ekleme ---------------

ha bide [email protected]

05434016419.

sanane39

Üye
nokia 6630 satılık 135 ytl almak isteyenler [email protected] adresinden ulaşabilirler..telefon sıfır (0) gibi daha yeni

ceptel16

Üye
almak istersen 6600 var kardeşim

tommytaha

tommytaha

Üye
eğer diğer modeller düşünürsen ucuz bir site tavsiye edim sana 6700 160tl sıfır satılıyor bi gir bak incele işine yarar belki daha çok ürünleri var piyasanın yarı fiyatına