VLC Media Player (HD mpeg formatli klipleri izle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bgdesperado

Üye
    Konu Sahibi
VLC Media Player (HD mpeg formatli klipleri izle)
merhaba arkadaslar torrent olarak indirdigim bir HD klip i oynatabilecek mpeg player ariyordum buldum sonunda paylasmak istedim

URL:
Distribution: fremantle
Components: free

Install vlc(VLC media player and streamer)

uygulama yoneticisinden yukleye bilirsiniz. yuklerken herhangi bir problem ile karsilasmadim..

umarim isinize yarar arkaadaslar.iyi gunler

osman arkadasimizin yardimi ile yeni surum

osmanayman

osmanayman

Üye
pc'de vazgecemedigim video oynaticimdir... ama maemo'da iyi degil... yine de tesekkurler paylasimin icin...:oke:

bgdesperado

Üye
    Konu Sahibi
pc'de vazgecemedigim video oynaticimdir... ama maemo'da iyi degil... yine de tesekkurler paylasimin icin...:oke:

bende daha yeni kullanicisiyim fakat mpeg player icin iyi gibime geldi.yuksek cozunurlukteki bir video formatini km player oynatamazken vlc playerde goruntude takilmalar olsa bile sesi temiz vermesi bence guzel.

osmanayman

osmanayman

Üye
Doğrudur, seste sıkıntı yok ama görüntüde acayip donmalar var yüksek çözünürlüklü videolarda... :oke:

---------- Eklendi @ 15:47:41 ---------- Yazıldı @ 15:45:30 ----------

Bende v1.1.5 var istersen ekleyeyim...

bgdesperado

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudur, seste sıkıntı yok ama görüntüde acayip donmalar var yüksek çözünürlüklü videolarda... :oke:

---------- Eklendi @ 15:47:41 ---------- Yazıldı @ 15:45:30 ----------

Bende v1.1.5 var istersen ekleyeyim...

iyi olur denerim..tesekkurler simdiden

osmanayman

osmanayman

Üye

Bu sürümde pek fark yok gibi... icon sorunu düzeltilmiş... İstersen ilk mesajına ekleyebilirsin yararlanmak isteyen olabilir...:oke:

bgdesperado

Üye
    Konu Sahibi

Bu sürümde pek fark yok gibi... icon sorunu düzeltilmiş... İstersen ilk mesajına ekleyebilirsin yararlanmak isteyen olabilir...:oke:

tesekkurler arkadasim

osmanayman

osmanayman

Üye
Ben teşekkür ederim kardeşim...:oke:

yuzuk

Üye
slm önce emege saygi ama bu verdiginiz linkler hata veriyor saygilarimla

mert_1047

mert_1047

Üye
720p için bence en iyi seçim power kernelle 720p yamasıdır geçende 2 saatlik 720p film seyrettim yamayı kurup çok harika oynuyor tavsiye ederim :oke: Osman hocamızın anlatımından kurabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: osmanayman
hsngul44

hsngul44

Üye
rar 'dan cikardigimiz dosyalari nereye atiyoruz nasil kurulum yapiyoruz icinde kurulumu anlatmissiniz ama pek anlamadim xterminal uzerinden yapacagiz biliyorum ama yaptim olmadi biraz daha aciklayici KURULUM anlatimi yaparmisiniz

---------- Eklendi @ 14:41:10 ---------- Yazıldı @ 14:38:21 ----------

720p için bence en iyi seçim power kernelle 720p yamasıdır geçende 2 saatlik 720p film seyrettim yamayı kurup çok harika oynuyor tavsiye ederim :oke: Osman hocamızın anlatımından kurabilirsiniz.

mert kardesim bu power kernel 720p yamasini nasil kuracagim yol gosterirmisin bende hd filmler yukleyip izlemek istiyorum yardimc€ olurmusunuz

osmanayman

osmanayman

Üye
rar 'dan cikardigimiz dosyalari nereye atiyoruz nasil kurulum yapiyoruz icinde kurulumu anlatmissiniz ama pek anlamadim xterminal uzerinden yapacagiz biliyorum ama yaptim olmadi biraz daha aciklayici KURULUM anlatimi yaparmisiniz

---------- Eklendi @ 14:41:10 ---------- Yazıldı @ 14:38:21 ----------

mert kardesim bu power kernel 720p yamasini nasil kuracagim yol gosterirmisin bende hd filmler yukleyip izlemek istiyorum yardimc€ olurmusunuz

http://www.maxicep.com/nokia-maemo/n900-hd-video-oynatma-hd-dvd-kayit-571723.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...