Android 4.0, Android 2.1’i Hâlâ Geçemedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
backwater

backwater

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.0, Android 2.1’i Hâlâ Geçemedi
Mobil işletim sistemi pazarının lideri Android, her yeni sürümde çok ciddi bir aşama kaydediyor. An itibariyle en gelişmiş isimler arasında yer alan Android’in sürümleri arasındaki rakamlara baktığımızdaysa ilginç bir çelişkinin olduğunu görüyoruz. Her iki haftada bir Android kullanım istatistiklerini Google Play Store erişim istatistikleri üzerinden elde edilen bilgiler ışığında yayınlayan Google, son rakamlarda da Android 4.0’ın Android 2.1’i halen geçememiş olduğunu gözler önüne serdi.Android 2.1 Eclair’in kullanım oranı %5.5 olurken Android 4.0 ve Android 4.0.2 ile Android 4.0.3 ve 4.0.4 Ice Cream Sandwich sürümlerinin toplam kullanım oranı %4.9’da kalmış. Android 2.1 Eclair sürümü bundan yaklaşık 28 ay önce yayınlanmıştı.

PriZm

PriZm

Üye
Android 4 ün çok daha yeni bir sistem olduğunu, yazılım geliştiricilerinin ve firmaların bu konuda yavaş davrandığını sayarsak normal.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
restless16

restless16

Üye
4.03 - 4.04 iyi bi ivme yakalamış , 4.04 açıklansa bizde geçsek

SHS

SHS

Üye
ve bazıları sürüm yükseltmeyi bilmiyor

PriZm

PriZm

Üye
siz daha bekleyin hocam ben aylardır 4.0.4 ün keyfini sürüyorum :D:ehe

PriZm

PriZm

Üye
xdada kimse galaxy s2 ye 4.0.4 lü custom rom yapmıyor :ağlarım:
işte S2 veya başka bir model yerine 2.el galaxy s almamın sebebi buydu:ehe

arkadaşımda gingerbread 2.3.3 yüklü S2 var benim telefonla değişmek istiyor :D

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye

işte S2 veya başka bir model yerine 2.el galaxy s almamın sebebi buydu:ehe

arkadaşımda gingerbread 2.3.3 yüklü S2 var benim telefonla değişmek istiyor :D
değiş abi ics yükle kazık atarsın ona :D

karayel90

karayel90

Üye
Parası olan var olmayan var :D düşük fiyatlı cihazlar tabikide 4.0 a destek veremiyor onlarda anca 2.3.7. kaldırıyor o da zaten kaldırabileceği en son sürüm

Türe

Türe

Üye
Bence ics olmadi . Sense 4 le en uyumlu calisiyor.

• Beğen
Tepkiler: Sertug1991
hotlock

hotlock

Üye
kendi görüşüm ics tutulmayacak gibime geliyor xda daki developer lar hala yaptkları romları 2.3 sürümüyle yayınlıyor. ics rom çok az çıkıyor. Tıpkı xp den sonra çıkan vistanın tutulmamamsı gibi birşey bu. ve ics kullanan arkadaşlar hep sorunlardan yakınıyor hiç stabil olmadğnı belirtiyorlar.

ibrother

ibrother

Üye
vodafone 945 Android versiyonu 2.3.7 ram 459 mb bos. :d: oyunlarda donma: hic denk gelmdm.

PriZm

PriZm

Üye
bana swap dosyasını 16 gb ye çıkarttırmayın:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt