nokia 700 fp1 sonrası hata

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker_236

Üye
    Konu Sahibi
nokia 700 fp1 sonrası hata
arkadaşlar ben nokia 700 kullanıyorum fp1 güncellemesi yaptıktan sonra telefonumun kulaklıkları tanımadığını fark ettim.Kulaklığı ancak takıp daha sonra telefonu kapatıp açtıktan sonra tanıyor,kulaklık modundan çıkması için telefonu tekrar açıp kapamam gerekiyor. Bana yardımcı olur musunuz

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
suiteden yazılımı tekrar yükle kardeşim bu işlem telefonda hiç bir veri silmez

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kulaklıklar arızalı olabilşr mi birde hafıza kartı kullanıyorsa kartı çıkarıp dene

hacker_236

Üye
    Konu Sahibi
kulaklıklar arızalı olabilşr mi birde hafıza kartı kullanıyorsa kartı çıkarıp dene

yok arızalı değil zaten bi kaç kulaklık denedim olmadı. hafıza kartını çıkarttım denedim şimdi olmadı yine

censez41

Üye
yok arızalı değil zaten bi kaç kulaklık denedim olmadı. hafıza kartını çıkarttım denedim şimdi olmadı yine
dostum bende Nokia 700 icin fp1 güncellemesi yaptım sonra bilgisayarım telefonu tanımadı bende fabrika ayarlarına dönmek istedim ve telefon bir daha açılmadı servise verdim 15 gün sonra anakart değiştirilip güncel versiyonu yüklenmiş olarak geldi Bilgin'e

hacker_236

Üye
    Konu Sahibi
dostum bende Nokia 700 icin fp1 güncellemesi yaptım sonra bilgisayarım telefonu tanımadı bende fabrika ayarlarına dönmek istedim ve telefon bir daha açılmadı servise verdim 15 gün sonra anakart değiştirilip güncel versiyonu yüklenmiş olarak geldi Bilgin'e

anladım kardeş bilgi için tşkler bende öle yaparım heralde çözüm bulamazsam

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
nokia suiteden yazılımı yeniden yükle öncesinde *#7780# ile soft format at

censez41

Üye
Nokia 700 de kaç haporlor var

serecans

serecans

Üye
1 tene heralde

realplayer2

realplayer2

Üye
bende de 700 var kardeşim. öncelikle sendeki aslında bi sorun değil emin olabilirsin. bende fp1 yükledikten sonra biçok kulaklıkta aksesuar desteklenmiyor hatası aldım nedenini sonradan farkettim. fp1 ile dolby ses özelliği geldiği için cihaz her kulaklığı çalıştırmıyor kendi kulaklığı ve n8in kulaklığı dışında hiçbi kulaklığı tanımıyor bilgine...

Azadijan

Üye
tek hoparlör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt