reklam meselesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
reklam meselesi
siteden reklamların 2-3 güne kalkacağı söylendi fakat hala aynı biri net cevap verebilir mi? kalkacak mı? kalacak mı?

Ozan

Ozan

Admin
Ajans tarafından alternatif içerikleri bekliyoruz, gelir gelmez gerekli düzenlemeleri yapacağız. Biraz uzun sürdü haklısınız kusura bakmayın emin olun her an aklımızda olan tek şey bu aralar :)

Incredible

Incredible

Üye
Yakında çözülür merak etmeyin Ozan admine ilgisi için teşekkürler.. :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Ajans tarafından alternatif içerikleri bekliyoruz, gelir gelmez gerekli düzenlemeleri yapacağız. Biraz uzun sürdü haklısınız kusura bakmayın emin olun her an aklımızda olan tek şey bu aralar :)
okey :oke:

Sarangni

Sarangni

Üye
O reklam içeriği hakkında çok şey okudum. Başka sitelerde bunun tamamen tüketiciyi yanıltıcı bir reklam olduğu bunun dışında gelen saatlerinde çalışmadığı söyleniyor. Bir an önce siteden kaldırılması gerek.

marist

marist

Üye
siteden reklamların 2-3 güne kalkacağı söylendi fakat hala aynı biri net cevap verebilir mi? kalkacak mı? kalacak mı?

Dostum Sorun ÇözüLene Kadar Google Chrome veya Firefox KuLLanıp AdbLock'u Kur Daha İyi OLacak. Şahsen KuLLanmaya BaşLadım KurtuLdum RekLamLardan.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi

Dostum Sorun ÇözüLene Kadar Google Chrome veya Firefox KuLLanıp AdbLock'u Kur Daha İyi OLacak. Şahsen KuLLanmaya BaşLadım KurtuLdum RekLamLardan.
zaten kullanıyorum hatta sen bana nerden indirdin diye soruştun hani :d:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
dready112

dready112

Üye
tüm reklamlar kalkmıyo ve ayrıca ilk açılışta reklamları kapatmıyo f5 yapınca aktif oluyo :P:
chrome kullanıyorsan, chrome web mağazaya girip adblock plus diye arat, en üstte adblock plus beta diye çıkar büyük ihtimalle. ben sitede reklam olduğunu şu yazıyı okuyunca anladım vallahi :D abp ile hiç reklam falan görmedim :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
chrome kullanıyorsan, chrome web mağazaya girip adblock plus diye arat, en üstte adblock plus beta diye çıkar büyük ihtimalle. ben sitede reklam olduğunu şu yazıyı okuyunca anladım vallahi :D abp ile hiç reklam falan görmedim :D
peki :D

marist

marist

Üye
tüm reklamlar kalkmıyo ve ayrıca ilk açılışta reklamları kapatmıyo f5 yapınca aktif oluyo :P:

olmayanlari sen kendin kaldır. Reklamın üstünde sağ tıkla adblock de kalkar. Ben kapatip açıyorum kendiliğinden oluyor f5 yapmıyorum.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi

olmayanlari sen kendin kaldır. Reklamın üstünde sağ tıkla adblock de kalkar. Ben kapatip açıyorum kendiliğinden oluyor f5 yapmıyorum.
bazı reklamları algılamıyo kapatamıyonda :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt