Blackberry cihazlarının wıpe edilmesi (format)

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Blackberry cihazlarının wıpe edilmesi (format)

Cihaz üzerinden aşağıdaki işlemlerin yapılması yeterli olacaktır;

1.Ana Ekran
2. Ana Menü
3. Seçenekler
4. Güvenlik Seçenekleri
5. Genel Ayarlar
6. Seçenekler
7. Mobil Cihazdaki Bilgileri Sil
8. Devam
9. Onaylamak için blackberry yazılır

• Beğen
Tepkiler: minoo, Kobra_FighterTR, cellatkral ve 3 diğerleri

haltie

haltie

Üye
Teşekkürler Mert.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

OğuzcanAbi

Üye
saolasın mert
daydalı bir bilgi

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:oke:

xbirolx

Üye
bu wıpe edilmesi ne demek ? bende garantili bolt9700 var benim telefonuma da olurmu? garanti kapsamı bozulurmu?adres defteri silinirmi?lütfen cevaplarmısınız teşekkürler

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Teşekkürler :oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu wıpe edilmesi ne demek ? bende garantili bolt9700 var benim telefonuma da olurmu? garanti kapsamı bozulurmu?adres defteri silinirmi?lütfen cevaplarmısınız teşekkürler
Telefonunuzdaki herşeyi siler. Format atıyor.

Rica ederim.

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
emeine salik

gokmencin

Üye
bende denedim ama yine yeni sürüm kaldı bu yeni sürümde bana çok sorun yaratıyor nasıl eski sürümü yükleye bilirim cihazım bold 9700 var ben de şimdiden çok teşekkürler

ymk_41

ymk_41

Üye
Arasıra mecbur kalmamız nedeni ile telefonumuzu wipe etmek yani fabrika ayarlarına dönmek zorunda kalabiliyoruz. İşlemin nasıl yapıldığını aşağıdaki videomuzda bulacaksınız.

koryokos

Üye
bende avea kontratlı bold 9700 var açılışta kapanışta ve mail yazarken avea logosu gözüküyor telefonu update ettim ama kayıp olmadı birde facebook çalışmıyor ne yapabilirim.Tşk.

minoo

minoo

Üye
bende avea kontratlı bold 9700 var açılışta kapanışta ve mail yazarken avea logosu gözüküyor telefonu update ettim ama kayıp olmadı birde facebook çalışmıyor ne yapabilirim.Tşk.

Yeni yazılım yüklense de onu yok edemezsiniz diye biliyorum. Benimkisi de Turkcell çıkışlı. Açılırken, kapanırken Turkcell logosu çıkıyor. Değiştirilmiyor. Yeni yazılım da yüklettim ama gitmedi.

Facebook çalışmıyor mu? :hmmm Benimki de en başta çalışmıyordu. Wifi bağlantısındayken twitter çalışıyor ama facebook çalışmıyor BIS aboneliğiniz veya paketiniz yoksa. BIS yoksa ondan çalışmıyordur.

---------- Eklendi @ 01:40:40 ---------- Yazıldı @ 01:40:04 ----------

Mesajın tarihine hiç bakmamıştım yahu 1 yıl olacakmış nerdeyse :hmmm
Neyse, yeni alanlara ya da yeni görenlerin sorusuna cevap olmuştur belki.

sogut58

Üye
bende 9800 var ikinci el aldıgım için app worldden uygulama indiremiyorum kayıtlı olan kişinin guvenlik sorusunuda bilmiyorum ne yapmam gerekir yardım ederseniz sevinirim

brkergi

brkergi

Üye
Ben telefonu wipe ediyorum 20 dk civarı oldu ama hala bilgiler siliniyor diyor arada saat çıkıp gidiyor bilgi verirseniz sevinirim

maynak00

maynak00

Üye
blackberry torch 9800 sürekli kendini yeniden başlatıyor(ilerleme bitiyor,bir süre bekliyor,sonra baştan yine ilerleme dolduruyor.beyaz ekran yok).bb desktop manager cihaz adını ve pini görüyor ama tam olarak bağlanmıyor.ekrana bir yazı geliyor onar diyorum.yazılım yükleme sırasında hata diyor. AppLoader\Loader.exe ile işlem yapmaya çalışıyorum.pini görüyor ardından liste boş çıkıyor.şimdi de BB device manager başlıklı bir mesaj şöyle diyor: Güvenlik ihlali nedeniyle bağlı cihaz devre dışı bırakıldı yazıyor

cihaz Turkcell cihazı.içinde vodafone hat var.hangi yazılımı denemeliyim?kurulabilir mi cihazıma bilmiyorum.

berkeylcn

Üye
merhaba arkadaşlar benim bi sorunum var çok acil ama blackberry bold 9780 jvm error 545 sıkıntım var nasıl çöze bilirim lütfen acil yardım arkadaşlar

Üst Alt