Htc explorer android sifir sayilir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi
Htc explorer android sifir sayilir

bu linkten
özelliklerine
bakabilirsiniz veya altta belirttim

cihaz daha yeni
aksesuarları
poşetlerinden cıkarıldı aklınıza gelebilecek herşeyi ile beraber verilecek üstüne birde hiç açılmamış sıfır bluetooth kulaklık verilecek

isteyene calıştığım yerde
kredi kartına
tek cekip yaptırırım

fiyat 600 tl

0533 3084939 veya
[email protected]

GENEL
HSDPA 900 / 2100
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
2011, Eylül
Yakında Piyasada

BOYUT
Bar Tipi

108 g.
102.8 x 57.2 x 12.9 mm

GÖRÜNTÜ
320 x 480 piksel, 3.2 inç
256K
TFT kapasitif dokunmatik
Accelerometer sensor for UI auto-rotate
Proximity sensor for auto turn-off
HTC Sense UI v3.5
Dokunmatik kontroller

ZİL SESİ
Var
MP3, WAV ringtones

ÖZELLİKLER
Yok
Yok
Android OS, v2.3 (Gingerbread)
SMS, MMS, E-Posta, Push E-Posta, IM
Var
3.15 MP, 2048 x 1536 piksel, coğrafi konumlama, yüz algılama, video 480p
Siyah
Var
via Java MIDP emulator
Yok

HAFIZA
microSD, maks. 32GB
90 MB, 512 MB ROM, 512 MB RAM
CPU: 600MHz Sncorpion CPU, Adreno 200 GPU, Qulacomm MSM7227 chipset

VERİ TRANSFERİ
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Yok
Var
Yok

MULTİMEDYA
Var
Var
SNS integrasyon
Dijital Pusula
Google Arama, Haritalar, Gmail
Youtube, Google Talk, Picaas integrasyon
XviD/MP4/H.264/H.263/WMV player
Prediktif metin girişi

PİL
Standart Pil, Li-Ion 1230 mAh
Maks. 485 saat (2G) / maks. 445 saat (3G)
Maks. 7 saat 40 dak. (2G) / maks. 7 saat 33 dak. (3G)

EK ÖZELLİKLER
Var
Var
Var
Var
Var
Yok
Var
Var
Var

teacher_2014

Üye
işletim sistemi 4.0 e yükselecek mi

sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi
bilgim yok ama sanırım yükseltilir güncelleme yapılır anlayan kişiler yapar

orrr

orrr

Üye
sanmiyorum cunku 4.0 ics en az 800 mhz islemci istiyor bunda ise 600 mhz var

teacher_2014

Üye
bir kaç resim koyabilir misin

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
ICS güncellemesi almasi imkansiz galaxy mini ayarinda bi telefon bence fiyat biraz yüksek..

sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi
ICS güncellemesi almasi imkansiz galaxy mini ayarinda bi telefon bence fiyat biraz yüksek..

fiyat yüksek derken zaten sıfırı en düşük 690 tl civarı kimi yerde üste bile cıkıyor kladıkı pazarlı muhakkak sünnetini yerine getiririz birde zaten ilk defa telefon satmıyorum üstadım bendeki ajandayı görsen

neyse ayrıca yorumun için teşekkürler

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Piyasasindan haberdar degildim 690 o özellikler icin cok yüksek bi fiyat ama piyasasina göre senin rakam daha iyi tabiki ama kirma milleti az indirim çekersin 15 20 lira daha :D
Hayirli satislar..

sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi
Piyasasindan haberdar degildim 690 o özellikler icin cok yüksek bi fiyat ama piyasasina göre senin rakam daha iyi tabiki ama kirma milleti az indirim çekersin 15 20 lira daha :D
Hayirli satislar..
eyvallah muhakkak ciddi alıcı ile pazarlığımızı yaparız teşekkürler

TeAmo42

TeAmo42

Üye
bende iddia etmedim zaten anlayan biri dedim haklı olabilirsiniz

---------- Eklendi @ 00:21:02 ---------- Yazıldı @ 00:20:10 ----------

en kısa zamanda koyucam yalnız gerek duymamıştım cünkü sıfır sayılır

sıfır olsa bile Telefonu bilmeyenler veya hatirlayamanlar için resim koymanız şart.

---------- Eklendi @ 18:16:39 ---------- Yazıldı @ 18:14:38 ----------

fiyat yüksek derken zaten sıfırı en düşük 690 tl civarı kimi yerde üste bile cıkıyor kladıkı pazarlı muhakkak sünnetini yerine getiririz birde zaten ilk defa telefon satmıyorum üstadım bendeki ajandayı görsen

neyse ayrıca yorumun için teşekkürler

sıfır fiyat 5800'ında 580 tl ama ikinci eli 200 tl o yüzden cihazları sıfır fiyatına göre fazla kıyaslama yapmak mantıklı değil. Bunun yerine aynı özelliklerde bir telefonun ikinci el fiyati ile karşılaştırma yapmak daha uygun bence. Hayırlı satışlar.

• Beğen
Tepkiler: Dede
sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi

sıfır olsa bile Telefonu bilmeyenler veya hatirlayamanlar için resim koymanız şart.

---------- Eklendi @ 18:16:39 ---------- Yazıldı @ 18:14:38 ----------

sıfır fiyat 5800'ında 580 tl ama ikinci eli 200 tl o yüzden cihazları sıfır fiyatına göre fazla kıyaslama yapmak mantıklı değil. Bunun yerine aynı özelliklerde bir telefonun ikinci el fiyati ile karşılaştırma yapmak daha uygun bence. Hayırlı satışlar.

:D
telefonu bilmeyenler zaten temsili resim var gelelim 5800 için yazdığına o hangi sene cıktı bu hangi sene cıktı hadi onuda gectim nokia ile HTC yi kıyaslıyosun :D

TeAmo42

TeAmo42

Üye
:D
telefonu bilmeyenler zaten temsili resim var gelelim 5800 için yazdığına o hangi sene cıktı bu hangi sene cıktı hadi onuda gectim nokia ile HTC yi kıyaslıyosun :D
Ben Nokia Htc kıyaslaması veya sene söylemedim.Ben uygun bir dille güzel bir örnek vermeye çalıştım.Benim demek istediğim nokia yada htc değil.Bir ikinci el telefonu sıfır fiyatına göre kıyaslamak mantıklı değil dedim.Tabiki sıfır fiyatı ile kıyaslanır ama ondan önce aynı özelliklerde başka marka veya benzer telefonların ikinci elleri ile kıyaslamak daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.

sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi

Ben Nokia Htc kıyaslaması veya sene söylemedim.Ben uygun bir dille güzel bir örnek vermeye çalıştım.Benim demek istediğim nokia yada htc değil.Bir ikinci el telefonu sıfır fiyatına göre kıyaslamak mantıklı değil dedim.Tabiki sıfır fiyatı ile kıyaslanır ama ondan önce aynı özelliklerde başka marka veya benzer telefonların ikinci elleri ile kıyaslamak daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.

sizi kırdıysam kusuruma bakmayın benim kızdığım nokta nokia ile kıyalanması ben bir ANTİ NOKİA cı olarak böğle düşündüm ayrıca açılaman için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt