incir adası :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
incir adası :))
Yorumsuz 8)

Caine

Caine

Üye
güzel foto abicim ama az önce başka topicte gördüm bunu :P komik cidden
ellerine emeğine sağlık :DD

Üye
    Konu Sahibi
ok. Yayınlanmış ise kapatabilirsiniz....

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
ellerine saglik
ilk defa goruyorum
Turk insani ve ZEKA

focali

focali

Üye
ellerine saglik
ilk defa goruyorum
Turk insani ve ZEKA

s.a oncelikle arkadaslar bu resimde ki ferdi benim öz amcam olur ayrıca o bidonun yanında birde 3 basamaklı bir merdiven de var onu cekmemiş arkadas :) şimdi arkadas demişki turk insanı ve zeka arkadasım şimdi sana bir şey diyicem orası ingliz burnudur incir adasıda gercek bir adadır şimdi sen zeki kardeşim sole bakiyim oraya bu yapılandan başka ne koyabiliriz zekisinya sen bul burdan bana yaz bende oraya senin solediğin dahice fikri yapıcam söz veriorum altınada senin adını yazdırıcam ve sana ozel birşey olucak o tamammı.. herkeze ii forumlar..

YAS.SIN

YAS.SIN

Üye
s.a oncelikle arkadaslar bu resimde ki ferdi benim öz amcam olur ayrıca o bidonun yanında birde 3 basamaklı bir merdiven de var onu cekmemiş arkadas :) şimdi arkadas demişki turk insanı ve zeka arkadasım şimdi sana bir şey diyicem orası ingliz burnudur incir adasıda gercek bir adadır şimdi sen zeki kardeşim sole bakiyim oraya bu yapılandan başka ne koyabiliriz zekisinya sen bul burdan bana yaz bende oraya senin solediğin dahice fikri yapıcam söz veriorum altınada senin adını yazdırıcam ve sana ozel birşey olucak o tamammı.. herkeze ii forumlar..

a.s hoşgeldin aramıza... Bence yanlış anlamışsın... Orda bahsedilen şey Türk insanının ne kadar zeki ve orijinal fikirler üretebilen insanlar olduğunu söylemiş... Ve inan bana bu doğru... Yani Türk insanı çok orijinaldir... Mesela başka bi milletten insan bunu yapmazdı di mi??? Ben sanmıyorum... Burda amcana yönelik laf olduğunu da sanmıyorum... Zaten eğlence mekanındasın... Yazılan her şey biraz eğlenmek,, gülmek için... Kişilik haklarına herhangi bi saygısızlık olursa da yöneticiler devreye girer ve konu kapatılır/silinir... Neyse uzatmiim,,, bence eğlenmene bak... Gelip geçici bi dünyadasın... Tekrar hoşgeldin...

SelmanTE

SelmanTE

Üye
yeni üye olmamıza rağmen biraz ukalayız galiba???

omayra

Üye
Yalnız tam suç üstü yakalanmış gibi bir durum oluşmuş :ehe Hani dedikodu yaptığın kişinin o sırada yanıbaşında bitmesi gibi :ehe

sublieutenant

sublieutenant

Üye
olabilir kardeşim komiksiniz işte komiksiniz...:ehe:ehe
birkere avatar ismi faul, türkçe karakter b.sayar desteklemesine rağmen kullanılmamış, 2.tek bir cvpla savunulmuş,3.sü teknoloji ilerledi söyle amcana diafon kullansın yada telsizler var hani ufaklıklar kullanıyoo...:ehe

mservank

mservank

Üye
ortalık biraz karışmış ama zaten gereken cavabı vermiş arkadaşlarım

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Resim 2005 verilmiş. 2 yıl sonra arkadaş gelmiş 1ci mesajında amcasıyle dalga geçildiğini zanettiği mesaja itiraz etmiş. bir daha mesaj yazmamış..

ilginç:cool

kurt bey

kurt bey

Üye
zaten bu aralar tozlu raflardan eski konuları hortlatmak moda oldu geçenlerde bazı arkdaşlarla 8 ay önce açılan bi konu için tartışıyoduk bizde :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Resim 2005 verilmiş. 2 yıl sonra arkadaş gelmiş 1ci mesajında amcasıyle dalga geçildiğini zanettiği mesaja itiraz etmiş. bir daha mesaj yazmamış..

ilginç:cool

Fake'imsi bir arkadaş sanırım :pro:

sublieutenant

sublieutenant

Üye
ναη_нσιנ∂σηк;452045' Alıntı:
:ehe:ehe

focali

focali

Üye
selam tekrardan arkadaslar şimdi ben konuyu yanlış anlamısım tamam herkezden özur diliorum :D ne biliyim ole turk insanı ve zeka falan duyunca ters algıladım biraz bu arada adada olduğum bi haftadır yazamadım forumumuzu google dan buldum bi kız arkadasıma adayı gostericektim ole bikac resmini aradım o sırada sizin forum denk geldi o yazıya bi cevap verme gereği duydum oyuzden uye oldum ama forumun içeriğine falan goz atmadım tabiki, işte öfke ile kalkan zarar ile otururmuş lafını birkez daha sizin sayenizde hatırlamış oldum tekrardan herkezden özur diliorum forumda takılıcam şimdi herkeze ii eylenceler..:D

omayra

Üye
hoşgeldin o zaman foruma ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ναη_нσιנ∂σηк;452045' Alıntı:

Neykimsi ? :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt