System Klasörü Artık Gözükmüyor....

Sponsorlu Bağlantılar

akrepkral

akrepkral

Üye
    Konu Sahibi
System Klasörü Artık Gözükmüyor....
slm arkadaşlar bende dijital foto makinası var..6600 daki hafıza kartını buna takıp mp3 oyun falan atıyordum..sonra araçlardan/klasör seçenekler./görünüm/gizli dosyaları göster dediğim halde system kalsörü gözükmedi..başına böyle bişey gelen ve çözen varmı.. yada bir önerisi olan varmı.....

hasa_n

Üye
arkadaşım senin telefonda fexplorer gibi bi dosya yöneticisi varsa telefonda gözüküyodur sistem.Sistemin üstüne gel hani sol butona basınca dosya düzen gibi dostyalar varya ordan dosyayı seç en allta iki tane özellikler diye bi buton var en alttakine tıklat önüne arşiv gizli sistem gibi bi secenekler çıkıcak ordan arşivi açık gizliyi kapalı sistemi açık yap olur ok

Exalans

Exalans

Üye
system klasörü silinmiş olmasın

akrepkore

akrepkore

Üye
bendede olmustu ben format attım ugrasmadım.artında önemli biş varsa bişi demiyecem ama yoksa format at ..

delrico

delrico

Emekli Yönetici
arkadaslar araclara gırın en allatkı secenegı tıklayın gorunum yanı ordan da gızlı klasorlerı goster deyın olsun bıtsın

Davulbaz

Davulbaz

Üye
büyük ihtimalle silinmiştir dostum.sen genede telefondan fexplorerle bir bak.

IhopeYOUdie

IhopeYOUdie

Üye
bazen virüsler yüzünden de böyle bişi oluyo benim bilgisayarda hafiza kartındaki systemi göstmüyo bi ara format ladık bilgisayarı düzel di sorun pc de olabilir

sublieutenant

sublieutenant

Üye
VİRÜS SYSTEM KLASÖRÜNÜ SİLEMEZ... o kendisi silmiştir...:lol

IhopeYOUdie

IhopeYOUdie

Üye
Virüs Dosya Silmez Sadece Görünmesini Engeller!

waffo

Üye
araclar klosor secenklerı ordan dosyayı gorunur hale getırmen lasım..!

sublieutenant

sublieutenant

Üye
araclar klosor secenklerı ordan dosyayı gorunur hale getırmen lasım..!
lütfen soruyu daha dikkatli okuyalım, arkadaş o işi yapmış zaten ama system klasörlerini göster dememiş...:lol

lyrex

lyrex

Üye
arkadas bendede olmusdu bende format atdim takmadim!
sen bi fexplorerle veya bilgisayarda baska bir explorerle(total commandar gibi) bir bak, yoksa sansina küzcen artik kades!

SerSerjNjm

Üye
Comßofix iLe TemizLe Geçer :oke:

Üst Alt