nimbuzz sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
nimbuzz sorunu?
arkadaşlar şu aralar nimbuzz da sorun yaşıyorum kullanıcı adı ve şifremi doğru girmeme rağmen hatalı giriş diyor bi gün sonra deniyom bu sefer bağlanıyor kaldırıp bi daha kurdum yine aynı sorun devam ediyo bunun bir çözümü varmı şimdiden teşekkürler.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Dün Bende De Öyle Oldu Doğru Girmeme Rağmen...

zatenosman

Üye
arkadaşlar şu aralar nimbuzz da sorun yaşıyorum kullanıcı adı ve şifremi doğru girmeme rağmen hatalı giriş diyor bi gün sonra deniyom bu sefer bağlanıyor kaldırıp bi daha kurdum yine aynı sorun devam ediyo bunun bir çözümü varmı şimdiden teşekkürler.

bende de öyle oldu 3 ümüzdede olduğuna göre nimbuz dan kaynaklanıo kendilinden düzelir

Düzelmiş giremeyen arkadaşlar tekrar denesin yine olmassa Yazsınlar çözüm yolu bulalım

zaza

zaza

Üye
dur bide ben deniyeyim

----------Eklendi @ 14:50:26 ---------- Yazıldı @ 14:48:49 ----------

dünde girmiştim şimdi yine girdim sorunsuz sanırım sistemde bir sorun olmuş ama düzeltmişlerdir :oke:

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
hımm o zaman genle bi sorun gibi gözüküyo hakkaten dün sinir etti beni gece 1 den sonra çalıştı gerçi :hmmm

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Evet DüzeLmiş Takır Takır Çalışıyor... :)

karizma2501

Üye
ovide yeni ücretli indirmeli nimbuz çıkmış galiba yeni sürüm belki sorun ondan kaynaklanmıştır

_kdmyo_

Üye
arkadaşlar bende grş ypmyo.kullanıcı adımı ve şfrmi yazıyorm.bağlnrken önemli br uygulama hatası lütfn [email protected] a bldrin dyo.bunun sebebi ve çözümü ne olablr ltfn yardm

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşlar ben hiç bağlanamıyorum ya bağlanıyor ekranında saatlerce bekliyor

maxibrk

maxibrk

Üye

Şu sıralar bu tür sorunları herkes yaşıyor. NimbuzzOut'un devredışı kalması, sohbet odalarına girememe gibi sorunlar yaşayabiliriz. Ama geçeci sorunlardır. En kısa sürede düzelmesini umuyorum.

ovide yeni ücretli indirmeli nimbuz çıkmış galiba yeni sürüm belki sorun ondan kaynaklanmıştır

Nimbuzz Ad-Free'den bahsediyorsunuz. Konuyla alakası yok.

arkadaşlar ben hiç bağlanamıyorum ya bağlanıyor ekranında saatlerce bekliyor

Telefon modeliniz nedir?

arkadaşlar bende grş ypmyo.kullanıcı adımı ve şfrmi yazıyorm.bağlnrken önemli br uygulama hatası lütfn [email protected] a bldrin dyo.bunun sebebi ve çözümü ne olablr ltfn yardm

Uygulamaya kaldırıp tekrar yükler misiniz? Sorun çözülecektir.
Eğer sorun devam ederse sayfasından tekrar indirin.

maxibrk

maxibrk

Üye
Sen de sağol arkadaşım.

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
ben açıcaktım bu konuyu vazgeçtim bendede öyleydi düzelmiş :yuru

bocekcilorumcek

Üye
nasıl hallettin sorunu yazsaydın bizde bilseydik ?

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
вυяακ;3406805' Alıntı:
Şu sıralar bu tür sorunları herkes yaşıyor. NimbuzzOut'un devredışı kalması, sohbet odalarına girememe gibi sorunlar yaşayabiliriz. Ama geçeci sorunlardır. En kısa sürede düzelmesini umuyorum.

Nimbuzz Ad-Free'den bahsediyorsunuz. Konuyla alakası yok.

Telefon modeliniz nedir?

Uygulamaya kaldırıp tekrar yükler misiniz? Sorun çözülecektir.
Eğer sorun devam ederse sayfasından tekrar indirin.
bende bb 9700 var ındırdım kıurdum fakat uye olamıyorum uyelık dogrulama karekterlerı gorunmuyor .pc den yada farklı telden uye olup ta kendı telımden acabılırmıyım .....

maxibrk

maxibrk

Üye
bende bb 9700 var ındırdım kıurdum fakat uye olamıyorum uyelık dogrulama karekterlerı gorunmuyor .pc den yada farklı telden uye olup ta kendı telımden acabılırmıyım .....

PC'den ya da Nimbuzz Webden üye olabilirsiniz. Bu açtığınız hesabı bütün Nimbuzz sürümlerinde ve platformlarında kullanabilirsiniz.

kirik22

Üye
merhaba arkadaşlar ben nokia c6 00 kullanıyorum nimbuzz programı yüklüydu gayet iyi kullanıyordum ama şu an herşeyi doğru girmeme rağmen ilk önce açılıyor ve öylece kalıyor daha sonrada kendiliğinden programı kapatıyor lütfen yardım Şimdiden Teşekkürler

sinannalan

Üye
merhaba arkadaşlar ben c6 01 kullanıyorum chat odalarına giremiyorum lütfen yardım

- - - Eklendi - - -

merhaba arkadaşlar ben c6 01 kullanıyorum chat odalarına giremiyorum lütfen yardım admin beni odadan atıyo

azapbekçisi

Üye
Arkadaşlar slm.ben yeni üyeyim burdan nimbuz chat odalarina girilirmi tsk

Üst Alt