cihazınız kies aracılıgıyla yazılım yükseltmesi desteklemiyor

Sponsorlu Bağlantılar

zeus1907

Üye
wave 525i bağlıyorum teleonda bağlandı yazıyor ama programda bağlantı koptu diyor, ne yapmak lazım?

ceycey111

ceycey111

Üye
Benimde aklıma ilk bu geldi
Umarım bada 2.0 gelmiştir..
Yine ortada bir iddaa var Mayısdan once gelmez diyorlar vs vs vs..

türkiye sunucularındaki bütün fwleri boşaltmışlar

----------Eklendi @ 15:27:35 ---------- Yazıldı @ 15:26:44 ----------

wave 525i bağlıyorum teleonda bağlandı yazıyor ama programda bağlantı koptu diyor, ne yapmak lazım?

kies son sürümmü birde başka usb girişinde dene

e-erdal

Üye
Arkadaşlar bu hatanın bada 2.0 ın s8500 için kiese geleceğinin habercisi olarak değerlendiriyorlar
bunun sebebi s8500 için olan butun fwlerin sunucudan çekilmesiymiş
belkide bada 2 geliyor
bu arada wave 2 için yeni fw geldi

http://www.maxicep.com/bada-os-genel-destek/guncel-bada-2-0-haberleri-ve-son-cikan-fwler-576228.html

tamam bu samsung 8500 lerin fwlerini sunucudan çekmiş ise biz nasıl güncelleme yapacağız bada 2 geldiğinde? telefonu kiese bağladığımızda bu sürüm güncellenemez uyarısı veriyor...

ceycey111

ceycey111

Üye
tamam bu samsung 8500 lerin fwlerini sunucudan çekmiş ise biz nasıl güncelleme yapacağız bada 2 geldiğinde? telefonu kiese bağladığımızda bu sürüm güncellenemez uyarısı veriyor...

Bada 2 geldiğinde sunuculara koyarlar zaten :D
genelde güncelleme geleceği zaman sunucuları boşaltırlar

e-erdal

Üye
Bada 2 geldiğinde sunuculara koyarlar zaten :D
genelde güncelleme geleceği zaman sunucuları boşaltırlar

kusura bakma ceycey ama benim bu noktada biraz kafam karıştı. tamam bada 2 hazır olduğunda sunucuya konulur diyorsun. yani o zaman kiese bağlandığımda bu cihaz güncellenemez uyarısını almayacağım, cihazı güncelleyeceğim öyle mi?

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
kusura bakma ceycey ama benim bu noktada biraz kafam karıştı. tamam bada 2 hazır olduğunda sunucuya konulur diyorsun. yani o zaman kiese bağlandığımda bu cihaz güncellenemez uyarısını almayacağım, cihazı güncelleyeceğim öyle mi?

Aynen öyle güncelleyeceksiniz tabi ki (:
Öbür türlü çok sacma olmaz mı zaten (:

e-erdal

Üye

Aynen öyle güncelleyeceksiniz tabi ki (:
Öbür türlü çok sacma olmaz mı zaten (:

evet haklısın... zaten güncelleme olmaması saçma olurdu. bu yüzden üstünde durdum bu konunun... teşekkürler:oke:

zenunoztunc

Üye
evt. arkadaslar bende bugun teli kiese baglayınca usb ile aynı sonucu aldım daha detaya indigimde cihaz samsung apps e kayıtlı gorunmuyordu amma her ne hikmetse kies den samsung apps e girip oyun idirmeyi denedım direkt attı telefona sorunsuz.
yazılım güncellemeyi telefondakı ayarlar menusunden denedim fakat yazılım guncelleme için samsung apps hesabınıza giriş yapmalısınız uyarısı çıktı. fakat ben sifremi unuttugumdan acamadım bı turlu. kiesten değiştirdim fakat telde hep hatalı sifre deyip durdu nası cıkıcam işin içinden bilemiyorum . az beklıcem artık bikac gun yok olmazsa servise vermeyi planlıyorum...

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
evt. arkadaslar bende bugun teli kiese baglayınca usb ile aynı sonucu aldım daha detaya indigimde cihaz samsung apps e kayıtlı gorunmuyordu amma her ne hikmetse kies den samsung apps e girip oyun idirmeyi denedım direkt attı telefona sorunsuz.
yazılım güncellemeyi telefondakı ayarlar menusunden denedim fakat yazılım guncelleme için samsung apps hesabınıza giriş yapmalısınız uyarısı çıktı. fakat ben sifremi unuttugumdan acamadım bı turlu. kiesten değiştirdim fakat telde hep hatalı sifre deyip durdu nası cıkıcam işin içinden bilemiyorum . az beklıcem artık bikac gun yok olmazsa servise vermeyi planlıyorum...

Servise gonderilecek bir sorun yok (:
Samsung apps şifrenizi unuttuysanız yeni bir samsung hesabı acmanızda fayda var
Yalandan servise gondermeyın telefonunuzu
Aynı sorun bızdede var .
Size tavsiyem beklemeniz.

zenunoztunc

Üye
Servise gonderilecek bir sorun yok (:
Samsung apps şifrenizi unuttuysanız yeni bir samsung hesabı acmanızda fayda var
Yalandan servise gondermeyın telefonunuzu
Aynı sorun bızdede var .
Size tavsiyem beklemeniz.
[/B]

evt bende beklemeyı planlıyorum hemen servise goturmek banada mantıklı gelmıyor.umarım yakında bi gelısme olur bu sorunla ilgili hepimizde rahatlarız

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
evt bende beklemeyı planlıyorum hemen servise goturmek banada mantıklı gelmıyor.umarım yakında bi gelısme olur bu sorunla ilgili hepimizde rahatlarız
Sorun bizde düzeldi.
Sizdede düzelmiş olmalı.

Üst Alt