Galatasaray 'a Fenerbahçe Derbisindeki Olaylar Yüzünden 6 Maç Seyircisiz Oynama Cezas

Sponsorlu Bağlantılar

chadashh

chadashh

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray 'a Fenerbahçe Derbisindeki Olaylar Yüzünden 6 Maç Seyircisiz Oynama Cezas
Ali Sami Yen'deki Galatasaray-fenerbahçe Derbisinde Çıkan Olayların Faturası Öğrenildi. Cim Bom, Önümüzdeki İlk 6 Resmi Maçını Kendi Evinde Ama Boş Tribünler Önünde Oynayacak...

Ali Sami Yen'deki Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde çıkan olayların faturası öğrenildi. Cim Bom, önümüzdeki ilk 6 resmi maçını kendi evinde ama boş tribünler önünde oynayacak...

Yargı süreci

Olaylı maçın öncesinde polisle birbirine giren bazı taraftarların yargı süreci devam ederken, gerek kırılan koltukların, gerekse sahaya atılan yabancı maddelerin kulübe bıraktığı zarar hayli yüklü olmuştu. Haftalardır ertelenen Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun vereceği ceza ise spor kamuoyu tarafından büyük merakla bekleniyordu.

İlginç iddia

’nın Galatasaray Kulübü’ne tam 6 maç seyircisiz oynama cezası vereceği öğrenildi. Kararı önümüzdeki hafta açıklayacağını duyuran kurul önce Sarı-Kırmızılılar’ın savunması, ardından yeterli çoğunluk sağlanamadığı, sonra da A Milli Takım’ın maçları nedeniyle cezayı erteliyordu. Camiada, “Geciken fatura zamlı olur” diye espriler yapılsa da, olayların yatışması adına zaman geçirildiği, daha büyük bir ceza verilmemesi için böyle bir taktik geliştirildiği iddiası hâlâ gündemde.

hasisa

hasisa

Üye
bu ceza yetmez

chadashh

chadashh

Üye
    Konu Sahibi
Bence fazla bile gelir

mAd_girL

mAd_girL

Üye
az bile olmuş 16 falan olsaymış eden bulur napalım :oku :ıslık

ouSahin

ouSahin

Üye
bence 6 maç seyircisiz 3 maç sag kapatma olsaymışş...100milyarda para cezası:spr

çoqmu abarttım:utanben resmen Galatasarayıı batırdım:ehe

chadashh

chadashh

Üye
    Konu Sahibi
fenerbahçeye geçmişte verilen cezalar göz önüne getirildiğinde az bile..!

Caine

Caine

Üye
fener stadında adamlar birbirlerini kestiler kucucuk bi cezayla kurtuldular. fener stadındaki gs macında neler oldu neler ama 1 mac ceza. iş gsye gelince hoppaaa herkes balık gibi. 6 maçı veremezlerrr. taş patlasa 3-4. kan lazım kannnn

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
fener stadında adamlar birbirlerini kestiler kucucuk bi cezayla kurtuldular. fener stadındaki gs macında neler oldu neler ama 1 mac ceza. iş gsye gelince hoppaaa herkes balık gibi. 6 maçı veremezlerrr. taş patlasa 3-4. kan lazım kannnn

sonuna kadar katılıyorum ;)

POWER

POWER

Üye

az bile olmuş 16 falan olsaymış eden bulur napalım :oku :ıslık

bence 6 maç seyircisiz 3 maç sag kapatma olsaymışş...100milyarda para cezası:spr

çoqmu abarttım:utanben resmen Galatasarayıı batırdım:ehe
Dostlarım siz ne diyorsunuz öyle???Maç seyircisiz oynanırmı???Bu sizce takımdan çok biz futbolseverler için ceza değilmi???6 maç 10 maç 100maç ne fark eder olan bize oluyor.Aranızda maçlara giden yok mu?Saha kapatma seyircisiz oynama gibi cezalar kulübe değil bize veriliyor esasında.Bence en makul olanı para cezası.Ben Beşiktaşlıyım ama bu cezaları(hangi kulübe verilirse verilsin) haksız buluyorum...

ouSahin

ouSahin

Üye
ben şakayla karışık söledim abi zaten:)

dogru sölüyorsun ama ortada yapılan futbolu ve tutugu takımı dünyaya kirleten adını teröre taşıyan bir çirkin olay var...haa her spor klubünün taraftarları çıkartıo ama gereken cezayı alıorlarr...Federasyon zaten babasının hayrına ceza vermio...Şimdi olan olaylara ceza vermeseler medya yada bir başka klüpten hemen federasyona şiddet gelio..başka taraftarlarda yapıor...bence kıvamında bir ceza oldu ordaki taraftarların kaşıntısı oldu...yapmasalarmış federasyonda ceza vermezdi...

O olaylar herkezi utandırdı dünya basınına karşı..

POWER

POWER

Üye
ben şakayla karışık söledim abi zaten:)
ortada yapılan futbolu ve tutugu takımı dünyaya kirleten adını teröre taşıyan bir çirkin olay var..
O olaylar herkezi utandırdı dünya basınına karşı..
Kesinlike sana katılıyorum ama olayı çıkaran taraftar(holigan)lar yakalanıp tutuklansalar kulübede para cezası werilse daha ii olur.Federasyon 100maç cezada werse bu olaylar durmaz.Ama olay çıkaranlar emin ol 3-5 kendini bilmez kişi onlar yakalanıp ceza alsalar daha caydırıcı olur.Sen maça gitsen tuttuğun takımın ceza alacağını bile bile olay çıkartır mısın???

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
Kesinlike sana katılıyorum ama olayı çıkaran taraftar(holigan)lar yakalanıp tutuklansalar kulübede para cezası werilse daha ii olur.Federasyon 100maç cezada werse bu olaylar durmaz.Ama olay çıkaranlar emin ol 3-5 kendini bilmez kişi onlar yakalanıp ceza alsalar daha caydırıcı olur.Sen maça gitsen tuttuğun takımın ceza alacağını bile bile olay çıkartır mısın???

bunu bile bile olay çıkartanların aklından şüphe ederim zaten..doğruları sölüosun arkadaşım katılyorum ;)

ouSahin

ouSahin

Üye

çıkarmam...takımını seven kişi onu sonsuz destekleyen kişi zaten bu olayları yapmaz...

işte sorunda burda o 3-5 kişiyi yakalamak zor...alisamiyende stad içi güvenlik kamerası kaçtane war...burdada stad görevlisinin yönetimin eksikligi çıkıor..bu olaylar neden diger liglerde olmuolar anlamıom...Türk futbolu gelişior ama abartılı bir degişiklik yoq...

POWER

POWER

Üye
çıkarmam...takımını seven kişi onu sonsuz destekleyen kişi zaten bu olayları yapmaz...

işte sorunda burda o 3-5 kişiyi yakalamak zor...alisamiyende stad içi güvenlik kamerası kaçtane war...burdada stad görevlisinin yönetimin eksikligi çıkıor..bu olaylar neden diger liglerde olmuolar anlamıom...Türk futbolu gelişior ama abartılı bir degişiklik yoq...
Kesinlikle dostum çok doğru bi noktaya değiniysun GÜVENLİK...işte en büyük eksiklik bu...Avrupada felan stadlarda çok sayıda güvenlik kamerası awr we adım adım herşey takip ediliyor bunu bilen taratarda ona göre davranıyor...

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
ne yazık ki bizim ülkemizde olan takımların sayısı çok az ve olanlarında yeterli olduğunu düşünmüyorum..

ouSahin

ouSahin

Üye
inş..herşey düzelir bu terörde kalkar

Kadıköyde war ama güvenlik kameraları:ehe

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
ama yeterli deil

mAd_girL

mAd_girL

Üye
Dostlarım siz ne diyorsunuz öyle???Maç seyircisiz oynanırmı???Bu sizce takımdan çok biz futbolseverler için ceza değilmi???6 maç 10 maç 100maç ne fark eder olan bize oluyor.Aranızda maçlara giden yok mu?Saha kapatma seyircisiz oynama gibi cezalar kulübe değil bize veriliyor esasında.Bence en makul olanı para cezası.Ben Beşiktaşlıyım ama bu cezaları(hangi kulübe verilirse verilsin) haksız buluyorum...
valla ben şaka yapmamıştım az bile o insanlık dışı hareketlere.. napalım yani dostcuğum böylelerine öyle ceza.

Üst Alt