c6 01 arka kapak sorum var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ucantcme

ucantcme

Üye
    Konu Sahibi
c6 01 arka kapak sorum var
arkadaşlar telefnuma delikli arka kapak zımbırtsndan takmayı dusunyorum. İz yaparmı olay çıkar mı onerir misiniz?
Şoyle bişey
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/nokia-c6-01-mesh-stil-delikli-arka-kapak-kryc-47409510

Symbianist

Symbianist

Üye
iz çıktığını söyleyenler var.

Febris

Febris

Üye
sadece iz çıkarıyor çizmiyor yanı ıslak mendil yada elinizle bile sildiğinizde çıkıyor izler :)

ucantcme

ucantcme

Üye
    Konu Sahibi
ne kaadsrdlr fiyati onerir misiniz bi yarari var mi

Epple

Epple

Üye
Bence bundan değil de slikon kılıflardan al.Şuan bende var.Gayet de kullanışlı ve düşme vb. durumlarda telefonuna gelecek zararı ksmen de olsa azaltıyor ve elinden kayıp gitme sorunu da kalkıyor.Senin dediğin kabı da denedim bunu almadan önce ama telefonda şık durmuyor söyleyeyim.Ben sorduğumda orjinalleri ikisininde 10 TL idi.

ucantcme

ucantcme

Üye
    Konu Sahibi
Bence bundan değil de slikon kılıflardan al.Şuan bende var.Gayet de kullanışlı ve düşme vb. durumlarda telefonuna gelecek zararı ksmen de olsa azaltıyor ve elinden kayıp gitme sorunu da kalkıyor.Senin dediğin kabı da denedim bunu almadan önce ama telefonda şık durmuyor söyleyeyim.Ben sorduğumda orjinalleri ikisininde 10 TL idi.

tm slikon alıyorum

xxxfoxxxx

Üye
''eness197'' nin dediği gibi slikon alsan daha iyi olur. Çünkü telefon yere düştüğünde sert kapak kırılıyor. Ben onu uzun süreli kullanmadıktan sonra ne işime yarar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...