nokia 701 hakkında biraz bilgi verin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
nokia 701 hakkında biraz bilgi verin
arkadaşlar nokia 701 çıktımı çıktıysa türkiyedeki fiyatı ne kadar ve grafik kartı varmı :hmmm

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye

fiyatı yaklaşık 1000TL

grafik kartı VAR broadcom 128mb bir grafik kartına sahip n8 deki broadcom 32mb yani 4 kat daha güçlü bir grafik kartı var

symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
grafik kartı broadcom değil ama n8 c7 c6-01'inkinden daha güçlü.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

:) evet 900TL ile 1100TL arasında değişiyor yani gördüğüm yerlerde yaklaşık 1 milyar denebilir

değermi sence şimdi bu c6 01 ile aynı özelliklerde sayılır işlemci ram rom ve ekran dışınca bide nfc :hmmm

_ardaa

_ardaa

Üye
bence değmez nfc zaten henüz yayılmadı altyapı hazırlanıyor ki yayıldığında nfc anteni takarsın olur biter(tabi sadece alışverişlerde işe yarar bu anten oyunlarda yada başka yerlerde işe yaramaz diye tahmin ediyorum) ekran için 1000nit gayet iyi ama bizim telefonların ekranı da kötü değil, rom zaten bir etken değil ne performansta ne da başka birşey de.

Nfc sana ne kadar lazım şuan onu düşün gerisi zaten elindekiyle 701 arasında ki hız farkını farketmeyeceksin bile emin ol.

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
değermi sence şimdi bu c6 01 ile aynı özelliklerde sayılır işlemci ram rom ve ekran dışınca bide nfc :hmmm

ben şahsen bu telefonu almayı düşünüyorum işlemci ram belle ( büyük ihtimallede symbian cindy sadece 603 700 ve 701 e gelecek) ekranı çok daha iyi nfc ekstra özellik yeni çıkacak hd oyunlar için ram işlemcisi hiçbir sıkıntı yaratmaz kasmaz grafik işlemciside çok büyük etkisi var yinede sen bilirsin ben tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

ben şahsen bu telefonu almayı düşünüyorum işlemci ram belle ( büyük ihtimallede symbian cindy sadece 603 700 ve 701 e gelecek) ekranı çok daha iyi nfc ekstra özellik yeni çıkacak hd oyunlar için ram işlemcisi hiçbir sıkıntı yaratmaz kasmaz grafik işlemciside çok büyük etkisi var yinede sen bilirsin ben tavsiye ederim

bilmiyorum acaba androide geçme zamanı geldimi :hmmm

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
bilmiyorum acaba androide geçme zamanı geldimi :hmmm

android ben alışamadığım için hoş gelmiyor symbian bellenin arayüzü çok hoşuma gidiyo android karmakarışık hiç sevmedim onu :D ama tabi sen bilirsin androidin uygulaması bol başka bi + sı yok symbian belleyle umarım biraz yeni oyun uygulama vs çıkarırlar bide ben çok fazla telefon düşürdügüm için nokia telefonları kolay kolay parçalanmıyo :D android düşünüyosanda yine 1000 TL den aşağı bi android alma alırsan zaten androidi tam anlamıyla yaşayamamssın biçok uygulama desteklemiyo çünkü :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

android ben alışamadığım için hoş gelmiyor symbian bellenin arayüzü çok hoşuma gidiyo android karmakarışık hiç sevmedim onu :D ama tabi sen bilirsin androidin uygulaması bol başka bi + sı yok symbian belleyle umarım biraz yeni oyun uygulama vs çıkarırlar bide ben çok fazla telefon düşürdügüm için nokia telefonları kolay kolay parçalanmıyo :D android düşünüyosanda yine 1000 TL den aşağı bi android alma alırsan zaten androidi tam anlamıyla yaşayamamssın biçok uygulama desteklemiyo çünkü :)

bakalım şu c6 01 den kurtulabilirsem alacam 701 :hmmm acaba n8 mi alsam bu nokiayı cidden anlamıyorm 1 ghz hız veriyosun ekranı kaliteli yapıyorsun e be kardeşim kamerasında neden lens yok neden 12 megapiksel değil :nono:

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
bakalım şu c6 01 den kurtulabilirsem alacam 701 :hmmm acaba n8 mi alsam

n8 in fiyatınında 701 den aşağı kalır yanı yok ve asıl onun c6-01 den farkı yok tek fark kamerası tamamen aynı telefonlar

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

n8 in fiyatınında 701 den aşağı kalır yanı yok ve asıl onun c6-01 den farkı yok tek fark kamerası tamamen aynı telefonlar

şu c6 01 450 den okutayım 500 de ekler alırım 701 :hmmm alan olmassa yatar

aşikar53

aşikar53

Üye
kardeş N8 al ekran falan hikaye

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
nokia bilerek koymuyor tüm özellikleri bi telefona koysa diğerleri satılmaz çünkü :) ben çok fotoğraf çekmem ama 8mp kötü değil lens olmaması biraz problem yaratır ama olsun 701 ile çekilen fotoğraflar videolara felan baktım gayet net güzel net

----------Eklendi @ 11:34:15 ---------- Yazıldı @ 11:32:15 ----------

kardeş N8 al ekran falan hikaye

elinde zaten c6-01 var onu satıp n8 alması çok mantıksız n8 le aynı zaten telefon kamera dışında 701 en azından ram işlemci performans nfc grafik kartı (cindy güncellemeside alır belki) üstelik n8 le aynı fiyat ben her gördüğümün fotosunu çekerim diyorsan n8 al ama diğer her türlü yönden 701

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
nokia bilerek koymuyor tüm özellikleri bi telefona koysa diğerleri satılmaz çünkü :) ben çok fotoğraf çekmem ama 8mp kötü değil lens olmaması biraz problem yaratır ama olsun 701 ile çekilen fotoğraflar videolara felan baktım gayet net güzel net

elinde zaten c6-01 var onu satıp n8 alması çok mantıksız n8 le aynı zaten telefon kamera dışında 701 en azından ram işlemci performans nfc grafik kartı (cindy güncellemeside alır belki) üstelik n8 le aynı fiyat ben her gördüğümün fotosunu çekerim diyorsan n8 al ama diğer her türlü yönden 701

yok ya pek fotograf çekmem yaptıgım şeyler müzik dinlerim internetten video izlerim facebook bide işte burası hızlı olması iyi

aşikar53

aşikar53

Üye

aslında haklısın ama arkadaşın aradığı kriterlere bağlı 701 ile n8
arasında da pek bir fark yok zaten şuan ki uygulamalar oyun vs o kadar da kuvvetli değil en fazla 3 saniye fark edr madem ki fiyatları aynı 12 mgepksl kameralı bi cihazı seçerdim

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
aslında haklısın ama arkadaşın aradığı kriterlere bağlı 701 ile n8
arasında da pek bir fark yok zaten şuan ki uygulamalar oyun vs o kadar da kuvvetli değil en fazla 3 saniye fark edr madem ki fiyatları aynı 12 mgepksl kameralı bi cihazı seçerdim

belki bir oyunu iki telefonda oynarken aynı performansı verir fakat arkada internette 7 8 sekme msn müzik çalar vb birkaç uygulama açıkken oyun oynamak gibi yani kısaca daha iyi multitasking yapacak ve kasmadan birçok işlemi aynı anda gerçekleştirebilecek bi telefon 701 ve daha yeni çıkacak hd oyunlar çok daha ağır olacak şuanda eşit gibi olsada 2012 de 701 oyun uygulamaları kasmazken n8 de ne olur bilemem ileriye dönük seçim olarak ben 701 diyorum

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

belki bir oyunu iki telefonda oynarken aynı performansı verir fakat arkada internette 7 8 sekme msn müzik çalar vb birkaç uygulama açıkken oyun oynamak gibi yani kısaca daha iyi multitasking yapacak ve kasmadan birçok işlemi aynı anda gerçekleştirebilecek bi telefon 701 ve daha yeni çıkacak hd oyunlar çok daha ağır olacak şuanda eşit gibi olsada 2012 de 701 oyun uygulamaları kasmazken n8 de ne olur bilemem ileriye dönük seçim olarak ben 701 diyorum

tamamdır 701 alacam şu c6 01 satılsın geleceğe dönük yapmak lazım doğru dedin zaten fotograf pek çekmem onun için lazım olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt