Beğendiğiniz en iyi hava durumu widget'i ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşlar sizin kullandığınız en iyi hava durumu widgeti hangisi acaba? hatta saatle birleşikte olabilir spb de ki gibi :)

Ve merak ettiğim Nokia'nın yeni hava durumu uygulamasının widget'i yok mudur?

realplayer2

realplayer2

Üye
haritalar ile gelen hava durumu uygulaması bence en iyisi ama senin için gerekli olan widgeti yok malesef

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
N8 de varmı bellede hava durumu widgeti bizde yok malesef

serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi
Aynen haritalar ile gelenin widget'i olsa on numara olacak :)

realplayer2

realplayer2

Üye
bellede de yok widgetli orjinal bi hava durumu widgetsiz var

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Evette benim haritalar çevrimdışı olduğundan 2 saat konum bulamıyo :S sadece tümleşik açık

serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi
Ben de Belle için arıyorum :) olursa bekliyoruz burada :)

realplayer2

realplayer2

Üye
ilk bi buldurduktan sonra sorun olmuyo bende çevrimdışı olsun hiç önemli değil nokia hesabınla girdikten sonra gpse gerek kalmıyo hava durumunu açarken giriş yapılıyor diyorsa sorun yok hava tahmini veriyo yani

----------Eklendi @ 09:36:13 ---------- Yazıldı @ 09:34:48 ----------

firmalar symbiana bakmıyo arkadaşlar o yüzden oyun uygulama problemi yaşıyoruz en çok iosa çalışıyolar

laplace06

laplace06

Üye
spb weaher var handy weather var birde polonya yapımı vardı ismini hatırlayamadım hepsi çalışıyor belle 3.5 bence spb 5günlük gösteriyor

serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi
realplayer2

realplayer2

Üye
oyun yazmaya başlayan bi arkadaş vardı keşke görsellik olarak widget yapsa daha yararlı olur sanki:)

Uruloki

Uruloki

Üye
belle tanıtımında bir tane widget var büyük bir ihtimalle orjinal hava durumu için haritaların ama hala gelmedi

polluxea♪

polluxea♪

Üye
spb kullanyorum ben evet pek estetik degil ama kullanıslı bayaa 5 günlük gösteryo istedgn zaman güncelliyosun fena degil yani..forumda mevcut bi bakın..bellede sorunsuz calısyo.nokianın bu hava durumuna bi el atması lazım bencede ama dur bakalım gelir belki yeni sürümde :hmmm

Uruloki

Uruloki

Üye
bu videoda var ilk saniyelerde ekranlar arasında geçerken gözüküyor

serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi
bu videoda var ilk saniyelerde ekranlar arasında geçerken gözüküyor

evet evet gördüm onu güzel yani estetik duruyor ama Spb nin hava durumu widgetine bakınca sanki piksel düşüklüğü var garip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt