Hizlial.com'dan 20TL Hediye Çeki (100TL ve üzeri alışverişlerde geçerli)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Hizlial.com'dan 20TL Hediye Çeki (100TL ve üzeri alışverişlerde geçerli)

Yukarıdaki linke tıklayıp açılan ekrandan kayıt olur ya da açılan ekrandan yukarıda bulunan "üye girişi" linkine girip üye girişi yapan tüm Hizlial.com kullanıcıları 100TL'lik alışverişlerinde geçerli 20TL indirim çeki kazanıyorlar.

maskandyou

Üye

Yukarıdaki linke tıklayıp açılan ekrandan kayıt olur ya da açılan ekrandan yukarıda bulunan "üye girişi" linkine girip üye girişi yapan tüm Hizlial.com kullanıcıları 100TL'lik alışverişlerinde geçerli 20TL indirim çeki kazanıyorlar.

Ben geçenlerde bir çamaşır makinesi aldım.Bana ürünün eski versiyonunu gönderdiler.Satışı yapıp para ellerine geçtikten sonra sizi tanımama moduna giriyorlar.İyi kötü kalite falan asla umurlarında değil.Benden söylemesi

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Ben sadece fırsatı duyurdum. Verdikleri hizmet için bir yorum yapamayacağım. Ben de bu kupon ile mikrodalga fırın aldım Arçelik'in. Bakalım nasıl gelecek.

PASAOGLU1

PASAOGLU1

Üye
Ben geçenlerde bir çamaşır makinesi aldım.Bana ürünün eski versiyonunu gönderdiler.Satışı yapıp para ellerine geçtikten sonra sizi tanımama moduna giriyorlar.İyi kötü kalite falan asla umurlarında değil.Benden söylemesi
Ben bu siteden onlarca kez alış veriş yaptım. Hiçbir sorun yaşamadım. İade ve değiştirmeleri sorunsuz yapıyorlar. Bu konuda bir yanlışın var sanırım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt