Samsung Galaxy S2 Kullanıcıları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

curse.

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S2 Kullanıcıları
Arkadaşlar SGS2 almayı düşünüyorum. Telefon hakkında biraz bilgi edinmek istiyorum. SGS2 ile youtube vb video sitelerinden DONMADAN TAKILMADAN video izleyebiliyo musunuz? Youtubeden yüksek çözünürlükte video izleyebiliyor musunuz ? Web'de geziniken takılma gibi problemler yapıyor mu? Ofis programları falan kullanışlı mı? Kısaca SGS2'de bilgisayarda yapabildiğimiz işleri yapabilir miyiz? (web gezintisi, video veya film izleme, müzik vs.)
Ve en kritik soru SGS2'mi almalıyım SGS3'mü beklemeliyim?

Sorularımı cevaplayacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

----------Eklendi @ 17:51:10 ---------- Yazıldı @ 17:49:20 ----------

Bunları bir Nokia mağduru olarak soruyorum aklından Nokia almak geçen varsa unutsun onu :)

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
1.2 Ghz işlemciyle hız sıkıntısı yaşaman imkansız.Bilgisayarda yaptığın şeylerin çoğunu yapabilirsin.Bekleme konusunuda sen bilirsin.Yalnız o cihaz seni yolda bırakmaz söyleyeyim.:oke:

curse.

Üye
    Konu Sahibi
1.2 Ghz işlemciyle hız sıkıntısı yaşaman imkansız.Bilgisayarda yaptığın şeylerin çoğunu yapabilirsin.Bekleme konusunuda sen bilirsin.Yalnız o cihaz seni yolda bırakmaz söyleyeyim.:oke:

Yardımın için teşekkür ederim kardeşim fakat o cihazdan kastını anlamadım

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
Dostum bende S2 alıcam para kasıyorum canavarın ta kendısı desek yerıdır birkere android olmaktan kazanıyor :D

• Beğen
Tepkiler: gtos
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt