bcontrol12 pc için bulamadım yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
bcontrol12 pc için bulamadım yardım lütfen
arkadaşlar ben telefona bcontrol12 yi indirdim ama pc için olanını bulamadım sitesine giriyorum başka şeyler açıklıyo sitenden alakasız şeyler ya sizlerde varsa yardımcı olsanız bana sitesi

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar lutfen yardimci olun

meyilmaz96

Üye

Forumda var araştırırsanız...

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeşim bu program super ya ned for speed underground u oynuyom

lorolop

Üye
nasıl çalıştıracaz ?

furkey

Üye
nasıl çalıştıracaz ?

önce gerekli olan portu açıcaksın sonra programı yönetici modunda çalıştır pc de sonra telefondan ip yle bağlan pc ne. Zaten apaçık bişi onu da sormayın lütfen

lorolop

Üye
Sorun galiba fiber optik internette :s

dantemustdie

dantemustdie

Üye
8530 çalıştırıyor,verdiği ip yi giriyorum ne demek?önce bilgisayarından bcontrol exe dosyasını çalıştıracaksın sonra connect2pc(bağlan diyeceksin)sana mevcut programın eskidiğini güncellemen gerektiğini söyleyen bir hata verecek onu dikkate alma oradaki wifi net adrese kendi bilgisayarının ip numarasını gireceksin (192.188.x.x gibi)sonra ok de çık mouse u seç ve mouse çalışırsa yapmıssındır ses açma-kısma tuşlarından fonksiyonlar arası geçiş yapabiliyorsun

lorolop

Üye
Sorun bende degil herşeyi zaten yaptım ancak anladıgım kadarıyla fiber optik internet üzerinden olmuyor çünkü iş yerinde denedim normal internetle on numara calıştı underground 2 bile oynadım başka pc lerde denedim gene oldu ancak şu anda evdeyim gene çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz YADA BT DEN NASIL ÇALIŞTIRABİLİRİM :?

hunterx-27

hunterx-27

Üye
wave 525 de oluyormu

fatihyoldas02

Üye
Wave s8500 kurdum bilgisayarı maus gibi uzaktan çok rahat kontrol edebiliyorum güzel program tavsiye ederim

----------Eklendi @ 21:51:45 ---------- Yazıldı @ 21:50:26 ----------

Wave s8500 kurdum bilgisayarı maus gibi uzaktan çok rahat kontrol edebiliyorum güzel program tavsiye ederim, yalnız bilgisayara şu programı kurup ordaki ip adresini telefona kurduğunuz programın ayarlar kısmında ip yazan yere girmeniz gerekiyor

----------Eklendi @ 21:52:09 ---------- Yazıldı @ 21:51:45 ----------

LİNK BU

• Beğen
Tepkiler: GrknYavas
GrknYavas

GrknYavas

Üye
Sagol allah razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt