5800 Sunsive

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

convictonur

Üye
    Konu Sahibi
5800 Sunsive
Arkadaşlar 5800'ım var Sunsive Cfw yi yüklemeye çalıştım olmadı,telefona format atmaya çalıştım olmadı eskisi gibi olmasını istiyorum nasıl yapacağım yardım edermisiniz ?

Ali Emre Çirik

Üye
navfirmden indir. ama v52.101se olmaz. yada başka fw yükle.

'Şeref'

Emekli Yönetici
Sunsive Cfw yi yükledinizmi ? olmadı diyorsun olmadıysa eskiye dönücek bişey yok sanırım :hmmm

convictonur

Üye
    Konu Sahibi
Yani yüklendiğini sandım ama telefon açılmıyor şimdi..

'Şeref'

Emekli Yönetici
yüklemede nasıl bir hata oluştu ? anlatırmısın ..

convictonur

Üye
    Konu Sahibi
herşey tamamdı yüklendi sandım altta bi yeşil ışık doldu sonra usb den çıkardım telefonu açtım açılmadı ekran ışığı yanmadı power düğmesine bastığımda titreşim veriyo ama açılmıyor telefon :S

'Şeref'

Emekli Yönetici
telefon bikaç kez açılıp kapanması gerekirdi .. beklemedinizmi!

jaf programında en altta iki defa done yazdımı..:hmmm

Ali Emre Çirik

Üye
aynen tekrar dene done done olsun sabırlı ol.

omer9035

Üye
bazı c6 fw lerde sadece rofs core ve uda dosyaları olması lazım yani elle seçip flaslamak zorundasınız ben de daha önce trailblazer yüklerken aynı şey olmuştu bu üç dosyayı jafla seçerek flash layın sorun hallolur

By Kaiba

Üye
telefonun sürümünden farklı yani eski yada yeni bir sürümün cfw sini attığından dolayı tel çökmüş bu yüzden sadece titreşim weriyo bataryayı çıkartıp tak teli usb ile bağla telefonun orjinal sürümünü yada en son kullandığın cfwyi bulup jafla jaf programıyla olmazsa nokianın bi programı wardı nokia firmware editor sanırım forumumuzda açıklaması war yanlış cfw ile çöken telleri kurtarma diye o adımları takip et olur bi sorun yok telde

omer9035

Üye
telefonun sürümünden farklı yani eski yada yeni bir sürümün cfw sini attığından dolayı tel çökmüş bu yüzden sadece titreşim weriyo bataryayı çıkartıp tak teli usb ile bağla telefonun orjinal sürümünü yada en son kullandığın cfwyi bulup jafla jaf programıyla olmazsa nokianın bi programı wardı nokia firmware editor sanırım forumumuzda açıklaması war yanlış cfw ile çöken telleri kurtarma diye o adımları takip et olur bi sorun yok telde
&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<font color="Silver"><br />
<br />
<font size="1">----------Eklendi @ 23:44:58 ---------- Yazıldı @ 23:41:47 ----------</font><br />
<br />
</font>bence yeni sürümle alakası yok aynsı benim de başıma geldi dediğim gibi sadece 3 dosyayı kullanırsa sorun düzelir ben 2-3 kere ayn sorunu yaşadım alengirli işlere gerek yok çözümü basit<font color="Silver"><br />
<br />
<font size="1">----------Eklendi @ 23:46:52 ---------- Yazıldı @ 23:44:58 ----------</font><br />
<br />

CELİKERKENAN

CELİKERKENAN

Üye
benimde daha önce öyle oldu sorun yok 52.0.07 dene olmazsa diğer versiyonları dene ben 51.0.07 yüklüyeceğime 51.0.06 yüklemiştim
sonra 52.0.07 yükledim oldu başarılar :evet::evet:

mesuttoprak

mesuttoprak

Üye
Nereden buldun bu sunsive yi ???

Ali Emre Çirik

Üye
sunsive olmamalı sunrıse olmalıydı herhal.

SilentOne

SilentOne

Üye
herşey tamamdı yüklendi sandım altta bi yeşil ışık doldu sonra usb den çıkardım telefonu açtım açılmadı ekran ışığı yanmadı power düğmesine bastığımda titreşim veriyo ama açılmıyor telefon :S

insan biraz bekler yaf:d::d::d:

Ali Emre Çirik

Üye
:D ilk kez flaşlıyosa normal :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt