5800(s60v5) cihazlarda oluşturdumuz klasörlere simge ekleyebiliyormuyuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zatenosman

Üye
    Konu Sahibi
5800(s60v5) cihazlarda oluşturdumuz klasörlere simge ekleyebiliyormuyuz ?
arkadaşlar yeni bir klasör oluşturdumuzda ben öle sade durmasını istemiyorumda mesela oyunlar klasörüne joystik simgesi koymak istiyorum mümkünmü ?
yardımlarınızı bekliyorum

'Patron

'Patron

Üye
Ayrı ayrı simge konulabıldığını sanmıyorum.ama belki tema veya fw lerle olabilir.

barmen123

Üye
Evet tema ve fwlerde oluyor

Del Rey

Del Rey

Üye
Geçiştirme ile cevap vermeyin. 5800'da bir oyunlar klasörü oluşturabilirsen sistemin tanıdığı, o zaman olur. Ancak 5800 orjinal firmware'sinde yalnızca "folder your own" sistemde tanınıyor. Yani bu da "Sizin Dosyalarınız" anlamına geliyor, Türkçeye çevirirsem biraz daha, sıradan oluşturduğumuz klasör simgesi.

Oyunlar klasörü, N-Gage kurulu telefonlarda eklenebilir diye biliyorum. Nokia N8'de oyunlar klasörü açılabiliyor.

zatenosman

Üye
    Konu Sahibi
Geçiştirme ile cevap vermeyin. 5800'da bir oyunlar klasörü oluşturabilirsen sistemin tanıdığı, o zaman olur. Ancak 5800 orjinal firmware'sinde yalnızca "folder your own" sistemde tanınıyor. Yani bu da "Sizin Dosyalarınız" anlamına geliyor, Türkçeye çevirirsem biraz daha, sıradan oluşturduğumuz klasör simgesi.

Oyunlar klasörü, N-Gage kurulu telefonlarda eklenebilir diye biliyorum. Nokia N8'de oyunlar klasörü açılabiliyor.

arkadaşım verdin bilgiler için çok teşekkürler . konuyu açtıktan sonra biraz daha araştırdım ve bunu buldum .
ama ben böyle istemiyorum program oto yapsın bu işi biz uğramayalım :)

Del Rey

Del Rey

Üye
Symbian s60v5'te hack olmayan telefonlarda böyle bir uygulama geliştirilemez, bunun nedeni de yalnızca tema dosyalarının uygulama veya GUI görünümünü özelleştirmeye izinleri olmasıdır. Yani .skn dosyalarının.

zatenosman

Üye
    Konu Sahibi
Symbian s60v5'te hack olmayan telefonlarda böyle bir uygulama geliştirilemez, bunun nedeni de yalnızca tema dosyalarının uygulama veya GUI görünümünü özelleştirmeye izinleri olmasıdır. Yani .skn dosyalarının.

HACKLİ telefon ben herşeyi hackli kullanıyorum zaten laf aramısda ::islik

zatenosman

Üye
    Konu Sahibi
tel hackliyse menu editor ile degiştirebilirsin.yalnız wirtual keyboard kurman gerekli.:oke:

arkadaşım saol da şimdi konuyu biraz açarmısn virtual keyboard klavye ne alaka bide menu editörde istedimiz simgeyi koyabiliyormuyuz biraz daha bilgilendirirsen sana minnettarım :)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
arkadaşım saol da şimdi konuyu biraz açarmısn virtual keyboard klavye ne alaka bide menu editörde istedimiz simgeyi koyabiliyormuyuz biraz daha bilgilendirirsen sana minnettarım :)
menu editor ile istedigimiz simge konabiliyor.(ben blackstar ile n8 ikonlu bi fwde kullanmıştım sistemdeki ikonlar ve 3-4 tane daha extra ikonu koymuştum)yalnız klavye programıyla kullanman gerekiyor.dokunmatik desteklemiyor ama virtual keyboardla işe yarıyor.

SilentOne

SilentOne

Üye
aman bu da çok zahmetliymiş yha

giray38

giray38

Üye
Olmaz diye biliyorum

zatenosman

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar yorumlarınız için herkeze ayrı ayrı teşekkürler.

-efşan

-efşan

Üye

arkadaşım yapmak istediğin böyle bşeymi bu klasörleri ben oluşturdum ve ikonlarıda ben ekledim

zatenosman

Üye
    Konu Sahibi

arkadaşım yapmak istediğin böyle bşeymi bu klasörleri ben oluşturdum ve ikonlarıda ben ekledim

evet hemen hemen öle sade klasör simgesi olmasın bi resim olsun yeni klaösr olusturdumuzda sade klasör çıkıyoya ona resim koymak istiyorum çokmu sey istiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...