Samsung corby 2 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Samsung corby 2 yardım
Arkadaşlar bende samsung corby 2 var ama ben bu telefonu çözemedim gitti bu java işletim sistemimi kullanıyor yoksa bada os mu? corby 1 den çok farklı bunun işletim sistemi ve içinde adam gibi bir tema ya da widget yok..
nereden widget,tema indirebilirim? wave teması buldum yüklendi ama simgeleri uymadı büyük büyük göründü?
yardımlarınızı bekliyorum..

mizan61

Üye
bende de aynı dert var maleseff

technoshark

technoshark

Üye
uyrun arkadaşlar belli başlı temalar var ama yeterli olabilir :)

muscler

muscler

Üye
Corby II akıllı telefon değildir işletim sistemi yok touchwhiz kullanıyor

zekahev

Üye
Tema var ama yeni teledon olduğundan zor bulunuyor

faruk3552

Üye
corb2 internette video izleyemiorum yardım ltfn

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
arkadaşım hangi bölümde konu açtığınızın farkındamısınız

simqe111

Üye
nasıl yani samsung star gibimi tema firmwaremi yani :S

sercansenses

Üye
Arkadaşlar bende samsung corby 2 var ama ben bu telefonu çözemedim gitti bu java işletim sistemimi kullanıyor yoksa bada os mu? corby 1 den çok farklı bunun işletim sistemi ve içinde adam gibi bir tema ya da widget yok..
nereden widget,tema indirebilirim? wave teması buldum yüklendi ama simgeleri uymadı büyük büyük göründü?
yardımlarınızı bekliyorum..

Arkadaşım corby 2 içi boş kullanımı kolay bi telefondur java işletim sistemi kullanıyo .. Yanlız tema vidget vb. eklentileri telefonun ram ini yer bitirir internete erişemezsin yeterli kaynak yok flan der biçok corby 2 kullanıcısının şikayetide bu zaten tema falan kullanma telefon ilk günkü verimliliğini korur ;) Bu telefonu pek önermem dış görünüşe ağırlık verilip içini boş bırakmışlar yapabileceklerin sınırlı ..

Üst Alt