lucid rüya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
lucid rüya
arkadaşlar bu lucidrüya rüyda oldugunun farkına varmak ve rüyayı kontrol etmekmiş .nasıl yapılır diyorsanzı anlınıza parayı koyun odakalnın çok odakalnın uyudugunuzda olanalrı göreceksiniz ben yapmadım ama deniycem astral seytahat gibi

serecans

serecans

Üye
sen o zaman 'baslangic'filmini izle ruya nasi kontrol ediliyor gör siddetle tavsiye ederim

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bugün bi dene bakalım nolcak:hmmm

paradox07

paradox07

Üye
Rüyamızda bari para babası olalım :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
böyle şeyler gerçek arkadaşlar... insan uyku ile uyanıklık arasında ruhen bedenden çıkabilir kendi bedenini uyurken izleyebilir hatta biraz daha aşarsa astral seyahat edebilir... ama bunu fiziki hale dönüştüremez yani astral seyahat anında fiziksel dünyayla iletişemezsiniz.. sadece sizin gibi o an astral boyutta olanlarla bağlantı kurabilirsiniz o da belki...

Sidretül Münteha

Üye
Sizcee denemeliyimiym :hmmm ölmem dimi D:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ben denicem bugün....
:hmmm

Sidretül Münteha

Üye
tamam sen yap sanaa bişey olmazsa bende yaparım :ehe

• Beğen
Tepkiler: brook_218
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
nolabilirki ruhumu mu kaçırcak şeytanlar.. kafa göz dalarım valla onlara bırakın lan ruhumu valla sağımdaki solumdaki melekleri salarım üstünüze
hem bakarsın melekler çıtır hatunlarmış, bu fırsatla onlarla tanışmış olurum.. onlara derim ki'' bırakın elinizdeki defterleri hep bana hizmet ettiniz şimdi biraz ben size hizmet edeyim:naughty:

----------Eklendi @ 15:01:35 ---------- Yazıldı @ 15:00:10 ----------

bida kimse beni bedenimde tutamaz

Sidretül Münteha

Üye
Deli :)

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Bunu Çok Fazla Yapan İnsanlar Gerçek Ve Rüya Arasındaki Yetkiyi Kaybediyorlar , Aşırıya Kaçırmayın Fazla

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
hacı filmi izleyip bize felsefe çekme rüyayıyla gerçeği hayli hayli ayırt ederim geçrekler acıdır ozaman rüya tatlıdır ordan ayırt edebiliriz:d:

serecans

serecans

Üye
hacı filmi izleyip bize felsefe çekme rüyayıyla gerçeği hayli hayli ayırt ederim geçrekler acıdır ozaman rüya tatlıdır ordan ayırt edebiliriz:d:

Tamam ya niye bariyon bacak kadar cocuga :d:

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
para mara koyarak olmaz lucid ruya gormen icin yillarca pratik yapman gerek kendini butun kutuluklerden arindirman lazim ben yapabiliyorum ruyadayken alemlerden alemlere akiyorum ama herseyin bedeli vardir.bi ara oyle bi duruma geldim ki gercek hayat bana artik zevk vermemeye basladi.1 yil psikolojik tedavi gordum kullanmadigim ilac kalmadi.su an artik yapmiyorum sizde boyle seylerden uzak durun bu konuda sormak istediginizi bana
sorabilirsiniz

._Burcu_.

._Burcu_.

Üye
hmmmmmmmmm

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
para mara koyarak olmaz lucid ruya gormen icin yillarca pratik yapman gerek kendini butun kutuluklerden arindirman lazim ben yapabiliyorum ruyadayken alemlerden alemlere akiyorum ama herseyin bedeli vardir.bi ara oyle bi duruma geldim ki gercek hayat bana artik zevk vermemeye basladi.1 yil psikolojik tedavi gordum kullanmadigim ilac kalmadi.su an artik yapmiyorum sizde boyle seylerden uzak durun bu konuda sormak istediginizi bana
sorabilirsiniz
1yılk diyon valla piskolojin düzeldiyse bile o parayı verince yine bozulmuştur kaç para verdin :d:

----------Eklendi @ 18:10:10 ---------- Yazıldı @ 17:58:20 ----------

arkadaşlar spatyuma çıkan varm orda istediğimizi yapabiliyorsak çıkcamda astralde gerçekleri değiştiremiyorumsun ama lucidde dünyyı düz bile yapabilirsin bu çok süper bişey

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bunu gerçekten yapıyormusunuz allah aşkına:hmmm

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
bunu gerçekten yapıyormusunuz allah aşkına:hmmm

böyle dedi keçili çocuk :d:

----------Eklendi @ 20:56:50 ---------- Yazıldı @ 20:56:21 ----------

keçi şirinmiş nerden aldın benim tavşanın yanına bi arkadaş arıyom panda alcaktım satmıyorlarmış :d::d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt