Galaxy Mini Android Market sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kagan^^

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Mini Android Market sorunu
Merhaba,

Samsung Galaxy mini s5570 aldım. adresine girip uygulama oyun vs. yüklemek istediğimde Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. Lütfen farklı bir hesap ile oturum açın şeklinde bir uyarı alıyorum.

Bunu nasıl çözebilirim ?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
benim telefonum galaxy sl bende *#272*İmei numarası# yapınca dağıtım kodlarının olduğu menü geliyo ordan ETC yi seçiyorum sonra telefon sıfırlanıyo ve market açılıyo... Türkiye dağıtımlarında market kapalı...

prayerx

Üye
galaxy mini de bende denedim oldu

galaxyminici

Üye
benim telefonum galaxy sl bende *#272*İmei numarası# yapınca dağıtım kodlarının olduğu menü geliyo ordan ETC yi seçiyorum sonra telefon sıfırlanıyo ve market açılıyo... Türkiye dağıtımlarında market kapalı...

bunu yaptım market yüklendi çok güzel,ama şimdide internete giremiyorum,ayarlarımı filan yeniden istedim ama bağlantı yok diye uyarı çıkıyo bağlanamıyorum neden olabilir acaba

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
farkli tarayici indirip denermisin ? onegin dolphin browser veya opera mini
markette 2 side mevcut
hız iicin opera mini (javast. yok)
dolphin browser de var fakat operaya gore pek hili calismaz.

offhcu

Üye
arkadaşlar 5 gün önce hızlıal.com dan samsung s5570 mini tlf aldım.tüm uğraşmalarıma rağmen android market açamadım daha doğrusu *#272* imei * şeklindeki bır kodala açtım ama açtıktan sonra bir türlü nette bağlanamadım.elle ayarları yaptım.ama olmadı bende mecburen geri ilk aldığım ayarlara döndüm.neden bağlanamıyorum ve ayrıca sizin bildiğiniz başka bir yöntem varmı ?

----------Eklendi @ 19:44:48 ---------- Yazıldı @ 19:42:13 ----------

arkadaşlar 5 gün önce hızlıal.com dan samsung s5570 mini tlf aldım.tüm uğraşmalarıma rağmen android market açamadım daha doğrusu *#272* imesi * şeklindeki bır kodala açtım ama açtıktan sonra bir türlü nette bağlanamadım.elle ayarları yaptım.ama olmadı bende mecburen geri ilk aldığım ayarlara döndüm.neden bağlanamıyorum ve ayrıca sizin bildiğiniz başka bir yöntem varmı ?

----------Eklendi @ 19:50:22 ---------- Yazıldı @ 19:44:48 ----------

arkadaşlar 5 gün önce hızlıal.com dan samsung s5570 mini tlf aldım.tüm uğraşmalarıma rağmen android market açamadım daha doğrusu *#272* imesi * şeklindeki bır kodala açtım ama açtıktan sonra bir türlü nette bağlanamadım.elle ayarları yaptım.ama olmadı bende mecburen geri ilk aldığım ayarlara döndüm.neden bağlanamıyorum ve ayrıca sizin bildiğiniz başka bir yöntem varmı ?

sagolera77

Üye
arkadaşım sorunu çözmediysen yazıorum aynı sorun bendede olmustu ama pcde ılk once telden gırmen lazım uyelıkle sonra pcden yuklersın bende boyleydı..

merdiven42

Üye
kodu girince telefon komple ingilizceye dönüyor gerisie bakmadan tekrar TUR ' u seçtim ve hala bende androidmarketi kullanamıyorum buna ÇÖZÜM bulan kimse yokmu ?

sagolera77 kardeşim dediğinden hiç bişey anlamadım

bilal kom

Üye
email adresim [email protected] program var kurunca ilişkilendiriyo msj atana yollarım

angsangs92

Üye
arkadaşlar bende ETC diye bişe yok ECT war onu seçtim we hala aynı başka bir yol bulan yok mu ?

oytunmert

Üye
*#272*İmei numarası# yapınca dağıtım kodlarının olduğu menü geliyo ordan Ect yi seçiyorum sonra telefon sıfırlanıyo ve market açılıyo...
Direk ana menüde var ...

telefon ingilizce oluyor fakat android marketten morelocale programını indirip yukediğinizde kolayca turkçede yapabilirsiniz ...
ben şimdi yaptım pratik ve kolay yöntemi bu daha kolayı yok :)

skara

skara

Üye
bende aynen yaptim tr de yaptim fakat mobil ag dan markete baglanamiyor oyle malesef

Üst Alt