wave usb giriş sorunu acil yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

braveheart01

Üye
    Konu Sahibi
wave usb giriş sorunu acil yardım..
dün ögleden sonra durup dururken telefonumun ekranında en üstte bir anda "başlatılıyor" ve hemen saniye gecmeden "baglantı kesildi" yazısı cıkmaya başladı.ne oldugunu anlamadım.herhangi bişeylede ugraşmadım ki telefonda böle bişe olsun.ekranda en üstte "başlatılıyor" ve hemen arkasından "baglantı kesildi" yazısı.devamlı o vaziyette tlf.usb girişine kabloyu taktıgınızda cıkan yazı yani.telefonumda yavaşladı.fabrika ayarlarına dönmeyi bile denedim ama düzelmedi.tlf nu şarja ya da pc ye bagladıgımda o yazı gidiyor ama cıkarınca kabloyu bikaç saniye sonra hemen orda.acaba diyorum usb girişinde bi şahse ya da temas sorunumu var..? kafayı yicem acil yardım lütfen..​

soserious

Üye
Benm bıldıgım o sorunu cozmen icin multiloader ile fw atman tele.Benim tel pc'i gormuyordu usb bagladımmı ve ara da boyle kendı kendıne bosluga usb baglıyordu.Sonunda fw atmayı basarıp cozmustum olayı.

silver021

silver021

Üye
fw atmak uzun bir iş. usbyi tanimiyorsada kiesi bilgisayarindan kaldir temizle tekrar kur sorun geçer.
arkadaşim senin durumunada gelirsek veri aktarimini durdur baglantilar bölümünden. yada temiz bir hard format at işe yarar. fabrika ayarlari bir işe yaramaz. benden söylemesi. belki bu yükledigin bir widget telefonla uyumsuz olabilir ondan kasiyorda olabilir. sen dikkatlice temizle telefonunu. efekt veren widgetlardan yada internet erişimiyle çalisan widgetlar yer yer böyle problemler çikarabiliyor.

braveheart01

Üye
    Konu Sahibi
kardeş hard format attım telefona.hatta diğer arkadaşın dediği gibi multıloader ile fw bile kurdum.veri aktarımı zaten kapalı telefonda şu an.widget dersen pek sevmem zaten cünkü yavaşlatıyor telefonu.ama aklıma şimdi bişe takıldı,tlf nun şarjı cok az gidior hatta az önce ledim ama kapatıp acınca siyah boş şarj gösterdi ve şarj bitmek üzere uyarısı verdi.tekrar kapatıp actım bu kez acıldı acaba diyorum hani bataryada bi sorun varda omu yapıyor..? off,resmen kafayı yicem valla,şu tlf nu ne kadar severdim şimdi kırasım geliyor dünden beri sinirimden..!

fati144

fati144

Üye
onun sorununu biliyorum git bi bisiklet tamircisine onlarda teker şişiren kompressörler var onu usb girişine tut 3 5 dakika düzelir :oke:

braveheart01

Üye
    Konu Sahibi
valla güzel şaka kardeşim :) lakin inan bu telefon sinir sistemimi altüst etti,servis yolu gözüküyor gibi bana.ilçede oturdugum için burda serviste yok,bi ton yol cekicez,bide aynı gün vermezler işin yok bi iki hafta sonra yine git,ooff of..! yok bir de yapamazlar o zaman atar bende ipler valla..

fati144

fati144

Üye
valla güzel şaka kardeşim :) lakin inan bu telefon sinir sistemimi altüst etti,servis yolu gözüküyor gibi bana.ilçede oturdugum için burda serviste yok,bi ton yol cekicez,bide aynı gün vermezler işin yok bi iki hafta sonra yine git,ooff of..! yok bir de yapamazlar o zaman atar bende ipler valla..
arkadaşım şaka değil gerçek. aynı sorun bendede oldu bu şekilde düzelttim. format multi işe yaramaz.

braveheart01

Üye
    Konu Sahibi
valla denicem yarın o zaman.belkide olur dediğin gibi,pislik toz falan girme ihtimalide olabilir usb girişine..

nescafe656

Üye
kardeş denedinmi ne oldu bi sonuç yaz bize :nono:

braveheart01

Üye
    Konu Sahibi
denemedim arkadaşlar ama sorun şöyle halloldu : 2 gün ugraştım canıma tak etti.tam sabah servise verme kararı almıştım.gece tlf nu biraz kurcalayayım dedim.kurcalarken fotografların kaydedildigi klasörlerin içinde res adlı bi klasör çarptı gözüme.tam 18 klasörün hepsinde vardı bu klasör.içindede garip bi takım dosyalar oluşmuştu bu res klasörünün.en kötü ihtimalle çektiğim resimler silinir dedim ve tüm fotogtraf klasörlerinin içindeki res klasörlerini sildim.ve ilginçtirki son sildigim res klasörünün ardından anında sorun düzeldi.tam 4 gündür hiçbir sorun yok tlf da.anlamadım bi türlü,tlf virüs kapmış olabilir gibi yüklediğim bişeyden.ama bildigim tek şey o garip res adlı klasörleri sildigimden beri tlf da hiçbi sorun yok..

fati144

fati144

Üye
Allah Allah gerçekten garip! birde ben bakayım varmı öle bi klasor!

eagle4343

eagle4343

Üye
denemedim arkadaşlar ama sorun şöyle halloldu : 2 gün ugraştım canıma tak etti.tam sabah servise verme kararı almıştım.gece tlf nu biraz kurcalayayım dedim.kurcalarken fotografların kaydedildigi klasörlerin içinde res adlı bi klasör çarptı gözüme.tam 18 klasörün hepsinde vardı bu klasör.içindede garip bi takım dosyalar oluşmuştu bu res klasörünün.en kötü ihtimalle çektiğim resimler silinir dedim ve tüm fotogtraf klasörlerinin içindeki res klasörlerini sildim.ve ilginçtirki son sildigim res klasörünün ardından anında sorun düzeldi.tam 4 gündür hiçbir sorun yok tlf da.anlamadım bi türlü,tlf virüs kapmış olabilir gibi yüklediğim bişeyden.ama bildigim tek şey o garip res adlı klasörleri sildigimden beri tlf da hiçbi sorun yok..

valla kardeşim benim telde oldu naptıysam aynı bazen gidiyo bazen geliyo arkadaşın dediği gibi hava bile tuttum nafile canı isterse gidiyo canı sıkıldımı geliyo adamlar burda telefondan anlamıyorlar bakalım şarjı bittsin bide öle bakayım gerçi fw yükledikten sonra bişey kalmaz sanırım ama neyse bi konrol edeyim

ahmetsfener

Üye
arkadaslar allah rızası için yardım edin !!!!!!! bu güncellemeyi yükledim ondan sonra üstte hep usb işareti war hiç gitmiyor !!!!! usb ye bilgisayara bagladıgımda kies hariç digerleri oluo.. kies te sol üstte yazıyor samsung wave 8500 ama hiç birşey indirilmio bişey takılı deil dio.. bilg. çıkardıktan sonra 1-2 sn sonra üstte usb işareti yine çıkıyor !! sabahtan beri ugrasıyorum gitmedi kafayı yicemmm !!! allah rızası için yardımcı olun yaaaa !!!!!!!!!!!!

eagle4343

eagle4343

Üye
en iyisi garantiliyse servise ver gitsin bende uğrastım olmadı yada 20 30 tl ye degiştirirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt