Dokunmatik Telefonumuzun Ekranı

Sponsorlu Bağlantılar

kadsamuy

Üye
    Konu Sahibi
Dokunmatik Telefonumuzun Ekranı
Arkadaslar bıldıgımız gıbı dokunmatık telefonlar nazlı aygıtlar cok dıkkat etmek gerekıyor.
Ekranını korumak ıcın ne yapıyorsunuz?
Ben ekran fılmı kullanıyorum ve cook sınır bozucu 2 ayda 6 tane attım bıraz tıtız oldugumdan
yapıstırırken arasında az toz kalsa sokup atıyorum rahatsız edıyor..
Bir ara fılmsız kullandım hemen 2-3 adet cızık olusmus...

Görüslerinizi yazarsanız sevinirim...

xxLaihoxx

xxLaihoxx

Üye
yan yatırıyom armo sen de dene

kadsamuy

Üye
    Konu Sahibi
cevabın pek acıklayıcı olmamıs ama yınede sagol...

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Arkadaslar bıldıgımız gıbı dokunmatık telefonlar nazlı aygıtlar cok dıkkat etmek gerekıyor.
Ekranını korumak ıcın ne yapıyorsunuz?
Ben ekran fılmı kullanıyorum ve cook sınır bozucu 2 ayda 6 tane attım bıraz tıtız oldugumdan
yapıstırırken arasında az toz kalsa sokup atıyorum rahatsız edıyor..
Bir ara fılmsız kullandım hemen 2-3 adet cızık olusmus...

Görüslerinizi yazarsanız sevinirim...

Filmleri toptan al ucuza gelir.

kadsamuy

Üye
    Konu Sahibi
telefonu gılm takmadan kullanan yok mu yaa sokup atacam gıcık oldum fılmlere bu sefer de cızılır dıye korkuyorum...

ANiill

Üye
ben Monte kullanıyorum ve ekran filmini telefonu aldıktan 1 ay sonra falan çıkarttım. Ekranda hiç çizilme yok, sadece arka kapağı çizik o da olsun artık o kadar yere düştü 1 senede sürüklendi tekmelendi vs. ama ekran o kadar bait bir şekilde çizilmiyor.

hastroloji

hastroloji

Üye
ben Monte kullanıyorum ve ekran filmini telefonu aldıktan 1 ay sonra falan çıkarttım. Ekranda hiç çizilme yok, sadece arka kapağı çizik o da olsun artık o kadar yere düştü 1 senede sürüklendi tekmelendi vs. ama ekran o kadar bait bir şekilde çizilmiyor.

aynen.bende katılıyorum.samsung genoa cep telefonum var.ilk aldıktan 1ay sonra filmini çıkardım.ekranda hiç hasar yok fakat arka kapagı biraz çizik.aynı şekilde benim telefonumda 3-4 defa yere düştü.

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
Kardes aynen dedıgın gıbı devam et fakat oyle herseye de titiz olursan evın yolu yitik yanı bıraz alttan al kardesım yoksa para dayanmaz bende monte var ve bende jelatin kullanıyorum bu t-tech ler var japon malı sozde fakat gayet ıyı ve boyle sabunla yıkarsan tekrar kullanıyorsun bence cok guzel ben onu kullanıyorum ve sert yapısı var tavsıye ederım.

kadsamuy

Üye
    Konu Sahibi
sagolun arkadaslar bende cıkartmayı dusunuyorum ama fılm olunca bır guven oluyor rahat kulllanıyorum...
arka kapakta herkeste cızık vardır son kez fılm alacam veya taktıracagım ondan sonra sokup atarım...

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
sagolun arkadaslar bende cıkartmayı dusunuyorum ama fılm olunca bır guven oluyor rahat kulllanıyorum...
arka kapakta herkeste cızık vardır son kez fılm alacam veya taktıracagım ondan sonra sokup atarım...
Telefonu kılıfla kullanırsanız arka kapakta çizik falanda olmaz.Ben kılıfla kullanıyorum ne dokunmatik ekranda ne arka kapakta nede kasanın başka bir yerinde çizik yok.Telefonu alalı yaklaşık 6 ay oldu.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
En sağlamı deri kılıf eğer eliniz nasırlı kılcal değilse ekrana hiçbirşey olmuyor benim monte öyleydi şimdi telefon yeni diye koruyucu var ama kötü olunca atarım yeni almam yani deri kılıf en sağlamı sonuçta kapasitif tırnak değil deri ile çalışıyo :)

Pianist07

Pianist07

Üye
Arkadaşım sana tavsiyem, kesinlikle filmi çıkarma. Ben arasında toz olduğu için çıkartmıştım ama ekrana ilk doyunmamda küçük de olsa çizildi. Sonraki gün hemen gidip yeni bir film aldım.

free

free

Üye
film ile kullanıyorum hemen çıkarıp atma bence zamanla oynamazsan filme alışır gidersin bence.benim 6 ayı doldurdu üstündeki filmle .baya gider yani

hastroloji

hastroloji

Üye
Telefonunuza iyi bakcağnızı inanıyosanız film slikon kılıf felan gerekmez.Ama tedirginseniz 5-10 TL ye kıyarak hem slikon kılıf hemde film alabilirsiniz.

serkanw

Üye
Telefonumu yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.Her gece yatağa yatınca ya monopoly oynarım ya sudoku çözerim yada nette gezerim uykum gelene kadar.Ama sadece kendi kalemi ile dokunurum,şimdilik ne ekranda ne arkasında ne de başka tarafında çizik yok.Ekranındaki koruyucu filmi aldığım gün eve gelince çıkarttım.Telefonuma dokunmam lazım,araya aracı koymam sevmiyorum :d:.Velhasılı kelam ben tamamen korunmasız kullanıyorum telefonumu :)

ANiill

Üye
silikon kılıflar gerçekten çok iyi koruma sağlıyor yani o jelatin olanlardan daha güvenilir diyebilii,m hem daha kalın olduğu için ekranla yer temasını daha az oluyor yüz üstü düşşe bile ekranı çizilmiyo korunmuş oluyo. hem daha dayanıklı ve tasarruflu ve pıratikte istediğiniz zaman çıkartıp takma gibi bir imkan sağlıyor yani gayet iyilr bence hem böyle şekilli olanları falan var göze de güzel görünüyor o zaman. tavsiyem silikon kılıflardır yani.

OğuzcanAbi

Üye
çizilirse çizilir kullanıoz yani film fln olayı saçma bence .d kılıfımda yok filmimde 5800 x3 02 kulaanıorum .d

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
çizilirse çizilir kullanıoz yani film fln olayı saçma bence .d kılıfımda yok filmimde 5800 x3 02 kulaanıorum .d

Sende haklısın kardeş :) 5800 da x3 02 de de resistive touchscreen var.Onlara birde film çeksen hepten algılamazlar.Monte nin farkı capacitive touchscreen e sahip olması.Film olsa bile üzerinde harika algılıyor insan tenini, başka şeylerle dürtmeye gerek yok yani.

hsynslk

hsynslk

Üye
s5603 de bende film kullanıyordum fakat filmler bozulduğunda çıkardım yaklaşık iki aydır filmsiz kullanıyorum demir çelik fabrikasında çalışmama rağmen tek çizik oluşmadı telde. elimden düşmüyor telefon:evet: ve herhangi kalem falan hissetmiyor tel

kadsamuy

Üye
    Konu Sahibi
fılmler de zaten olay kolay bozulmuyor sız oynamazsanız butun fılmlerı ben kurcaladım oyle bozuldular...

kımı takarken arasına toz gırmıs kımı yan olmus kımı cızdım oyle sonucta...

Üst Alt