sanal 5800

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bbayin

Üye
    Konu Sahibi
sanal 5800
öncelikle herkese iyi forumlar...

merak ettiğim bişey var belki çok şey istiyor olacağım ama cfwlerin içinde gömülü uygulamaları nasıl çıkarabiliriz birde cfwyi telefona atmadan telefonda nasıl görüneceğini önceden görmemiz için bilgisayar emulatörü var mıdır? misal ben cfwye bi uygulama gömdüm sorunsuz çalışıp çalışmayacağını telefonu flashlamadan bilgisayarda görmemi mümkün kılan bir program var mıdır saygılar...

sormamın nedeni de amatör olarak yaptığım cfwde sildiğim uygulamaların ikonlar isim olarak değilde kod olarak kalmıştı bu nedenle merak ediyorum

SilentOne

SilentOne

Üye
sistm modifıkasyn bolumune yaz bunu bence

bbayin

Üye
    Konu Sahibi
bütün gece bunu düşündüm uyku sersemi açtım konuyu :) sağolasın öyle yapacağım

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bilgisayarlar İçin Sanal PC Var Modifiye Ettiğim İşletim Sistemlerini Öyle Deniyordum :d: Bununda Olabilir Aslında Neden Olmasın... :D

bbayin

Üye
    Konu Sahibi
eğer varsa güzel olur bence hem stabilitesini daha iyi takip ederiz ustalaşmak da var işin içinde ve telefonda yıpranmamış olur...

ultrayer6

ultrayer6

Üye
gelecekte istediğimiz telefonun özelliklerini sanal olarak biz belirleyeceğiz, tasarımını biz yapacağız, tabi biz malzeme ekledikçe çıkardıkca fiyat değişecek. Öyle sipariş edeceğiz özel üretim olacak. :)

(benim hayallerim...) :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
gelecekte istediğimiz telefonun özelliklerini sanal olarak biz belirleyeceğiz, tasarımını biz yapacağız, tabi biz malzeme ekledikçe çıkardıkca fiyat değişecek. Öyle sipariş edeceğiz özel üretim olacak. :)

(benim hayallerim...) :)

GüzeL Olurdu Gerçekten... :oke:

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Sorunlu çalışacağını sanmıyorum.Maxicepten indiriyorsan özellikle.Yorumları da okursan fikir edinebilirsin ayrıca maxipda nın Türkçe paylaşımlarında hiçbir sorun olmaz

bbayin

Üye
    Konu Sahibi
İz[Mir]Kan;3417892' Alıntı:
Sorunlu çalışacağını sanmıyorum.Maxicepten indiriyorsan özellikle.Yorumları da okursan fikir edinebilirsin ayrıca maxipda nın Türkçe paylaşımlarında hiçbir sorun olmaz

arkadaşım sen yanlış anlama beni ben kendi yaptığım cfwlerden bahsediyorum

SilentOne

SilentOne

Üye
aslında ole bişi olsa süper olur yha

mangdaşire

mangdaşire

Üye
gerçekten keşke bu olsa.bende fw yapardım.şu anda tek korkum telefona bişi olması.bi süre sonra rom yıpranıyor,flaşlarken tel çökebiliyor falan.bunlar olmasa gerçekten bende fw yapardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt