n8 pr1.2 için yeniii cfw ....

Sponsorlu Bağlantılar

Anqer-X

Anqer-X

Üye
    Konu Sahibi
n8 pr1.2 için yeniii cfw ....
Evet arkadaşlar;
Elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştım. Maksat bişeyler paylaşmak insanlara faydalı ve yardımcı olmak.Uzun zamandır takip ediyorum hiç yeni bir n8_c7gibi s60^3 cihazlara editleme yapılmıyor.

Açıklama:TTPod resmini koymamdaki sebep ordaki yazıların kare şeklinde olması değilde normal olması ekte koymuş olduğum yazı fontunun değiştirdiğini göstermek içindir.Ayrıca ışık sensörü iptal edilmiştir.Onun yerine cihaz içerisine program entergre edilmiştir.Buradan istediğiniz gibi ışığı ayarlayabilirsiniz.Menüdeki ikonların boyutları küçültülmüştür. Yazı boyutlarıda ''girid'' dosyası içinden ayarlanmıştır.Açılış kapanış resimleride değiştirilmiştir.Aklıma gelenler bunlar.Ekte vermiş olduğum FONTS dosyasını cihazı bilgisayara bağlayıp, bağlantılardan depo>yığın hafıza'yı seçip Resource içine atın. Tekrar cihazı başlatın.Font stilinden vazgeçemeyeceğinize inanıyorum.

Saygılar

Gelelim yeni *UDA* Dosyamızda Neler Var :

• 1.açılış ekranı değişti.
  • 2.kapaniş ekranı değişti.
  • 3.4x4iconlar eklendi
  • 4.Xinetic kaydırma hızlandırıldı.
  • 5.app stop uygulaması ile işik sensöru entegre edildi.
  • 6.Menüde 6'lı mod uygulaması yapıldı.
  • 7. Kameradaki çekim düzenlemeleri yapıldı.
  • 8.Cihaza restart eklendi (Power tuşuna yani açma kapama tuşuna kısa surelı bastığınızda Reboot phone kısmı) ayrıca cıhaz kapalı iken sarj durumunu yuzdesel olarak gostermesı gıbı...

Yazı Fontu:

*UDA* Dosyası Linki:

By Anqer-X

Emre-45

Emre-45

Üye
Link ve önizleme nerede ?

Anqer-X

Anqer-X

Üye
    Konu Sahibi
K.bakmayın şimdi ekledim.

Emre-45

Emre-45

Üye
Güzel olmuş teşekkürler

kraldost

kraldost

Üye
baska bir siteye upload edermisin burda indiremiyorum

erkara_64

kardeş emeğine sağlık yanlız tam olarak nelerin değiştiğini yazsaydın ona göre yüklerdik..açıkcası ben yüklemek istedim fakat yükleyemiyorum çünkü kullandığım fw den ne gibi fazlalıkları var...sadece yazı fontu ve ttpod vs...için sil baştan ayar yapmaya gerek yok...en azından şunlardan ne eksiği ne fazlası var yazarsan ona göre yükler insanlar...

kusura kalmayın transleteden kopyaladım...bu özellikler bunda varmı?fazlası veya eksiği....

Nokia N8 RM-596 PR1.2 UDA CFW 14.002 v1.2.8 [Updated on 10-04-2011]

. YENİ installserver.exe
Yüklemek İmzasız Yazılım

2. max. 6 homescreens
3. ilk ekranı tarih ve profil ekranında çıkarılabilir isteğe bağlıdır
4. Menüsünden Grid -> Etkinleştirme: adlandırmak c: \ sys \ bin "mmwidgets.dll-BAK" mmwidgets.dll "için
5. Kilit ekranı ve Reboot telefon yerine klavye -> Almanca dil tamamen ekledi: kapatın! "Abschalten!" Için ve yeniden başlatma "Telefon neustarten!" ve çalıştırılacağı ile ilgili diğer notlar
6. E Tarayıcı Cache: \
7. Değiştirilmiş splashscreen v1.2.8 için
8. Değişti Başlangıç ​​/ Kapatma ekran ve ses [E: \ Animasyonlar] -> yüklemek c: \ install \ animations.sis
9. Konumlandırma yöntemi sadece Entegre GPS + Wi-Fi/Networks
10. Ses kaydedici - Yüksek (12H/xxx kbps / Stereo)

11. Müzik Çalar
- Ekolayzer - Yeni / Sil / Profil Düzenle -> kredi CODeRUS [/ color] [i ek 6 EQ Presets kaldırıldı - kendi yapmak] Almanca dili eklendi
- Song Metadata düzenleme -> kredisi CODeRUS
Daha sonra açık Müzik Çalar, Seçenekler gitmek, Track seçin -> Ayrıntılar -> Seçenekler -> Düzenle
Düzenlemeden sonra, Seçenekler gitmek -> Kaydet

12. Müzik Çalar Ses / Heap Mods (% 80 / 32MB)
13. Kamera Ses Seçeneği Mute
14. Yumuşak Fotoğraftaki / Video Zoom
15. FM Transmitter RDS: Nokia N8
16. Müzik Galerisi Klasörler
-Müzik Galerisi Klasörler klasör yolu çok dışlanan, şimdi sadece E gösterecektir's: \ Müzik \, E: \ Sounds \, F: \ Müzik \, E: \ Sounds \, G: \ Müzik \, G: \ Sounds \ içindekiler

17. Fotoğraf Galerisi Klasörler
-Foto Galeri Klasörler klasör yolu çok dışlanan, şimdi sadece E gösterecektir's: \ Images \, F: \ Images \ içeriği.

18. Fotoğraf / Video (100/30FPS)
19. Sürekli otomatik odaklama
20. Varsayılan Ayarları Değişti
Standart profil çevrimdışı
Seçilen standart tek devre dışı bırakır 'donanımı bağlı' notları
Show Süre Çağrı - VAR
Zengin Arama Ayarlar - VAR
Özet sonra Çağrı - VAR
Günlüklerinde Aktif Çağrı süresi show - VAR
temas arama default - Doğum
SIM hizmetleri - Evet
güç tasarrufu sorgu - gösterilmemiştir
Işık zaman aşımı - 20sec
için Blink ışık - 5 dk
Ekran koruyucu - hiçbiri
Ses kaydedici - Yüksek
bluetooth görünürlüğü - gizli
- Kamera Görüntü Ayarları
Görüntü Baskı 12M Büyük
Çekim sesi - OFF
- Kamera Video Ayarları
Video stabilizasyonu - ON
Sürekli otomatik odaklama - Off
Göstermek son çekilen video - NO

21. entegre programlar
- OVI Store v2.06.00042
- OVI Haritalar v3.07 (143)
-> Check In, Widget olarak, Agent In Veri Check, Check Yerleşmek, Drive, Kılavuzlar, Harita ve Navigasyon, Haritalar Ayarlar Plugin, ODML Vikipedi Deposu oluştur ... ve eski SignInEnabler_92.01
- (Genellikle N8 ilk defa Ovi Suite ile bağlandığında yüklü) ve bunu kaldırın Nokia OVI Suite bağlantısı programları
- Swype Kalem girişi ve bunu kaldırın olabilir
- LeGPSData ve bunu kaldırın olabilir
- Nokia File Browser v4.5 SABİT ve bunu kaldırın olabilir
- ScreenSnap (default -> kısayol tuşu: CameraShutter1, Resim Türü: JPEG-Yüksek kaliteli, Taban dosya adı: Screenshot, Depolama: hafıza kartı) ve bunu kaldırın olabilir
- Qt 4.07.3
- QtMobility 1.01.2
- QtWebKit 4.08.0
- QtViewer 1.00.0 ve bunu kaldırın olabilir

- Bubble Kilit v0.11.4: Pil Bubble, El feneri Bubble, Bubble Arkadaşlar, Profil Bubble

test [i her zaman tamamen geçerli yığın depolama (yenilemek) ile yeni bir yükleme]:
OVI Store ve Haritalar işleri
Kabarcık Kilit ve addons işleri
Pano Wallpaper Nokia_Smart_Installer olmadan çalışır -> 3 fotoğraf ekledi

- Hızlı Arama: Konuşma Appl_v1.57, Sohbet Server_v1.57, InternetSearch_v2.00.1, InternetSearch_v2.00.1, messaging_v1.58, Searchwidget_v1.01.1, VideoPlayer_v9.22.53

22. Diğer ayarları
- QtExamples / QtDemos Viewer menüden kaldırıldı
- QuickOffice zaten kayıtlı -> ofis açmak ve e-posta ve wlan bağlanmak zorunda kalmadan yazmaya başlayın
- AdobeReader zaten kayıtlı -> AdobeReader açmak ve e-posta ve wlan bağlanmak zorunda kalmadan yazmaya başlayın
- NOKIA PURE FONT C yüklenir: \ resource \ Fonts]
amacıyla yazı z bulmak için aramak gerekir: - c: - e -> f: olabilir. Eğer kendi yüklerseniz e: Herhangi bir durumda bulunmaktadır.
23. fırsat hata iletisi aşağıdaki programları kaldırmak için:
Film Teasers
Nat Geo
CNN Video
E! Online
ilk telefonu yeniden başlattıktan sonra mümkün kaldırın!

P.S:
- Dahili dosya yöneticisi sistem klasörü görünmüyor. kasten yapmamışlar

Anqer-X

Anqer-X

Üye
    Konu Sahibi
baska bir siteye upload edermisin burda indiremiyorum
kardes linkler calısıyor soun yok tekrar denedım firee download kısmına basıp dene ...

----------Eklendi @ 20:39:26 ---------- Yazıldı @ 20:34:12 ----------

kardeş emeğine sağlık yanlız tam olarak nelerin değiştiğini yazsaydın ona göre yüklerdik..açıkcası ben yüklemek istedim fakat yükleyemiyorum çünkü kullandığım fw den ne gibi fazlalıkları var...sadece yazı fontu ve ttpod vs...için sil baştan ayar yapmaya gerek yok...en azından şunlardan ne eksiği ne fazlası var yazarsan ona göre yükler insanlar...

kusura kalmayın transleteden kopyaladım...bu özellikler bunda varmı?fazlası veya eksiği....

Nokia N8 RM-596 PR1.2 UDA CFW 14.002 v1.2.8 [Updated on 10-04-2011]

. YENİ installserver.exe
Yüklemek İmzasız Yazılım

2. max. 6 homescreens
3. ilk ekranı tarih ve profil ekranında çıkarılabilir isteğe bağlıdır
4. Menüsünden Grid -> Etkinleştirme: adlandırmak c: \ sys \ bin "mmwidgets.dll-BAK" mmwidgets.dll "için
5. Kilit ekranı ve Reboot telefon yerine klavye -> Almanca dil tamamen ekledi: kapatın! "Abschalten!" Için ve yeniden başlatma "Telefon neustarten!" ve çalıştırılacağı ile ilgili diğer notlar
6. E Tarayıcı Cache: \
7. Değiştirilmiş splashscreen v1.2.8 için
8. Değişti Başlangıç ​​/ Kapatma ekran ve ses [E: \ Animasyonlar] -> yüklemek c: \ install \ animations.sis
9. Konumlandırma yöntemi sadece Entegre GPS + Wi-Fi/Networks
10. Ses kaydedici - Yüksek (12H/xxx kbps / Stereo)

11. Müzik Çalar
- Ekolayzer - Yeni / Sil / Profil Düzenle -> kredi CODeRUS [/ color] [i ek 6 EQ Presets kaldırıldı - kendi yapmak] Almanca dili eklendi
- Song Metadata düzenleme -> kredisi CODeRUS
Daha sonra açık Müzik Çalar, Seçenekler gitmek, Track seçin -> Ayrıntılar -> Seçenekler -> Düzenle
Düzenlemeden sonra, Seçenekler gitmek -> Kaydet

12. Müzik Çalar Ses / Heap Mods (% 80 / 32MB)
13. Kamera Ses Seçeneği Mute
14. Yumuşak Fotoğraftaki / Video Zoom
15. FM Transmitter RDS: Nokia N8
16. Müzik Galerisi Klasörler
-Müzik Galerisi Klasörler klasör yolu çok dışlanan, şimdi sadece E gösterecektir's: \ Müzik \, E: \ Sounds \, F: \ Müzik \, E: \ Sounds \, G: \ Müzik \, G: \ Sounds \ içindekiler

17. Fotoğraf Galerisi Klasörler
-Foto Galeri Klasörler klasör yolu çok dışlanan, şimdi sadece E gösterecektir's: \ Images \, F: \ Images \ içeriği.

18. Fotoğraf / Video (100/30FPS)
19. Sürekli otomatik odaklama
20. Varsayılan Ayarları Değişti
Standart profil çevrimdışı
Seçilen standart tek devre dışı bırakır 'donanımı bağlı' notları
Show Süre Çağrı - VAR
Zengin Arama Ayarlar - VAR
Özet sonra Çağrı - VAR
Günlüklerinde Aktif Çağrı süresi show - VAR
temas arama default - Doğum
SIM hizmetleri - Evet
güç tasarrufu sorgu - gösterilmemiştir
Işık zaman aşımı - 20sec
için Blink ışık - 5 dk
Ekran koruyucu - hiçbiri
Ses kaydedici - Yüksek
bluetooth görünürlüğü - gizli
- Kamera Görüntü Ayarları
Görüntü Baskı 12M Büyük
Çekim sesi - OFF
- Kamera Video Ayarları
Video stabilizasyonu - ON
Sürekli otomatik odaklama - Off
Göstermek son çekilen video - NO

21. entegre programlar
- OVI Store v2.06.00042
- OVI Haritalar v3.07 (143)
-> Check In, Widget olarak, Agent In Veri Check, Check Yerleşmek, Drive, Kılavuzlar, Harita ve Navigasyon, Haritalar Ayarlar Plugin, ODML Vikipedi Deposu oluştur ... ve eski SignInEnabler_92.01
- (Genellikle N8 ilk defa Ovi Suite ile bağlandığında yüklü) ve bunu kaldırın Nokia OVI Suite bağlantısı programları
- Swype Kalem girişi ve bunu kaldırın olabilir
- LeGPSData ve bunu kaldırın olabilir
- Nokia File Browser v4.5 SABİT ve bunu kaldırın olabilir
- ScreenSnap (default -> kısayol tuşu: CameraShutter1, Resim Türü: JPEG-Yüksek kaliteli, Taban dosya adı: Screenshot, Depolama: hafıza kartı) ve bunu kaldırın olabilir
- Qt 4.07.3
- QtMobility 1.01.2
- QtWebKit 4.08.0
- QtViewer 1.00.0 ve bunu kaldırın olabilir

- Bubble Kilit v0.11.4: Pil Bubble, El feneri Bubble, Bubble Arkadaşlar, Profil Bubble

test [i her zaman tamamen geçerli yığın depolama (yenilemek) ile yeni bir yükleme]:
OVI Store ve Haritalar işleri
Kabarcık Kilit ve addons işleri
Pano Wallpaper Nokia_Smart_Installer olmadan çalışır -> 3 fotoğraf ekledi

- Hızlı Arama: Konuşma Appl_v1.57, Sohbet Server_v1.57, InternetSearch_v2.00.1, InternetSearch_v2.00.1, messaging_v1.58, Searchwidget_v1.01.1, VideoPlayer_v9.22.53

22. Diğer ayarları
- QtExamples / QtDemos Viewer menüden kaldırıldı
- QuickOffice zaten kayıtlı -> ofis açmak ve e-posta ve wlan bağlanmak zorunda kalmadan yazmaya başlayın
- AdobeReader zaten kayıtlı -> AdobeReader açmak ve e-posta ve wlan bağlanmak zorunda kalmadan yazmaya başlayın
- NOKIA PURE FONT C yüklenir: \ resource \ Fonts]
amacıyla yazı z bulmak için aramak gerekir: - c: - e -> f: olabilir. Eğer kendi yüklerseniz e: Herhangi bir durumda bulunmaktadır.
23. fırsat hata iletisi aşağıdaki programları kaldırmak için:
Film Teasers
Nat Geo
CNN Video
E! Online
ilk telefonu yeniden başlattıktan sonra mümkün kaldırın!

P.S:
- Dahili dosya yöneticisi sistem klasörü görünmüyor. kasten yapmamışlar
kardes yazılardan pek bişe anasılmıyor ama qt vede yazdıklarıyın hemen .hemen hepsi zaten mevcut sen sistem modlama kullanmıssın sanırım ben bı takımdaha yenılıkler ekledim uzerıne app stoper ile acılısta calısan uygulamaları da kıtlaedım acılısta bıraz daha serı acılması ıcın onceden ram:138 cıvarı idi simdı ram:145 buluyorn resttart tan sonra ....

erkara_64

kardeşim bu işin üstadısın bundan kuşkum yok yaptıklarını da sorgulamak gibi bir niyetim olamaz yanlız sadece;

• 3.4x4iconlar eklendi
  • 8.Diğerleri cihazda saklı...
8.ci maddeyi, biraz daha açmanı istemişştim sadece:)

rozetli55

rozetli55

Üye
link te bir sorun var indiremedim:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

alonewolf71

Üye
Kardeş bun cfw yi phonix le mi yüklüyoruz yardımcı olurmusun

Anqer-X

Anqer-X

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bun cfw yi phonix le mi yüklüyoruz yardımcı olurmusun
ewet phonix,in son versiyonu buişi goruyor.. s60 ^3 cihazlar jaf la flaslamayı desteklemıyor ...jaf sadece s60v5_v3 cıhazlarıcın flasında kullanılıyor ...s60^3 cıhazlar çekirdek dosyalara erişim vermiyor şu an için PHONEX le flaslama forumda mevcut anlatımı .......:bye2:

----------Eklendi @ 12:49:05 ---------- Yazıldı @ 12:43:18 ----------

kardeşim bu işin üstadısın bundan kuşkum yok yaptıklarını da sorgulamak gibi bir niyetim olamaz yanlız sadece;

• 3.4x4iconlar eklendi

Arkadaslar 8.madeden kastım modlamada buludan dıger ufak tefek duzenlemelerdi...

----------Eklendi @ 12:59:26 ---------- Yazıldı @ 12:49:05 ----------

link te bir sorun var indiremedim:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:
kardes lınkler calısıyor ben sureklı kontrol edıyorum ...ındırmeyı bılen bı arkadas varsa sana yardımcı olsun...<br> <br>

----------Eklendi @ 13:19:44 ---------- Yazıldı @ 12:59:26 ----------

• 3.4x4iconlar eklendi

8. madeyı düzelttim kardes...yazdıklarımın yanında bırde modlamadakı değışıklıklerden bahsetmıstım...

kraldost

kraldost

Üye
kardeş gerçekten o site ile sorun yasıyorum baska bir siteyede upload edersen çok makbule geçer emeğin için tşk ederim

mesut1979

Üye
slm,arkadas birde nokia c7 e yaparmisin bunun aynisini tesekürler

erkara_64

kardeş senin fw yi kurdum eline emeğine sağlık güzel olmuş...fakat sanki wlan da sıkıntı var gibi ovi mağazaya ve nete girdiğimde sürekli kopma sıkıntısı yaşıyorum..vodafone nette sıkıntı çekmiyorum..programlar sorunsuz güzel bir fw olmuş..hız konusunda tam emin olamadım çünkü n8 zaten hızlı geliyordu bana:)şimdilik kullanıyorum wlan dışında şimdilik hata görmedim şayet başka sorun olmazsa şimdilik kullanmaya devam edeceğim...
kırmızı üzerine anna teması hoş olmuş:)ve şu restart olayı biçilmez kaftan...:)

ayrıca indiremeyen arkadaşım link çalışıyor ben indirdim kurdum...internet downloder maneger varsa kaldır yada başka indirme programı çünkü o şekilde hata alıyorsun...

Anqer-X

Anqer-X

Üye
    Konu Sahibi
kardeş senin fw yi kurdum eline emeğine sağlık güzel olmuş...fakat sanki wlan da sıkıntı var gibi ovi mağazaya ve nete girdiğimde sürekli kopma sıkıntısı yaşıyorum..vodafone nette sıkıntı çekmiyorum..programlar sorunsuz güzel bir fw olmuş..hız konusunda tam emin olamadım çünkü n8 zaten hızlı geliyordu bana:)şimdilik kullanıyorum wlan dışında şimdilik hata görmedim şayet başka sorun olmazsa şimdilik kullanmaya devam edeceğim...
kırmızı üzerine anna teması hoş olmuş:)ve şu restart olayı biçilmez kaftan...:)

ayrıca indiremeyen arkadaşım link çalışıyor ben indirdim kurdum...internet downloder maneger varsa kaldır yada başka indirme programı çünkü o şekilde hata alıyorsun...
Nokia nın zafı bu ... wlan uzerınde fazla durmamıslar.. fakat wlan ıcın guzel programlar var onları cıhaza entegre edıpte kullana bılırsınız ...iş goruyor ayrıca begendıgınız ıcın tessekkurler ...yenı calısmalarımda devam etmekte bu sefer cıhazın ıse yaramayan kullanılmayan bırsuru gereksız uygulaması var sıstemı kasıyor onlardan arındırıp daha serı yapmayı vede extra larla donatmayı planlıyorum ama bılıyorsıunuz bu ısler kolay olmuyor bıraz zaman alıyor gun veremem ama yakın zamanda guzel bı cfw calısma sızlerı beklıyor ...saygılarımla...:bye2:

erkara_64

kardeşim emeklerine sağlık...sabırsızlıkla bekleyecem ama annam gelirse kusura kalma yüklemem:)hehe...kardeşim sanki usb dede sıkıntı var gibi ama yani usbdeb pc ye bağladığımda bazen şarj oluyor bazen olmuyor...buna özellikle dikkat ettim...bu konuyu da incelersen sevinirim....ve şu 5800 için çıkan custom fwler n8 içinde yayıldıkça bu alet inanın çok süper olacak..çünkü donanımsal anlamda süper bir cihaz...

Anqer-X

Anqer-X

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim emeklerine sağlık...sabırsızlıkla bekleyecem ama annam gelirse kusura kalma yüklemem:)hehe...kardeşim sanki usb dede sıkıntı var gibi ama yani usbdeb pc ye bağladığımda bazen şarj oluyor bazen olmuyor...buna özellikle dikkat ettim...bu konuyu da incelersen sevinirim....ve şu 5800 için çıkan custom fwler n8 içinde yayıldıkça bu alet inanın çok süper olacak..çünkü donanımsal anlamda süper bir cihaz...
Annam gelirse derken ne demek ıstıyorsun anlamadım...Ama Şu an için bizim elimizden gelmez, çünkü çekirdek dosyalarının kaynak kodları yok. O kaynak kodları olmadan 5800 vs cihazların donanımları için port işlemi yapılamaz. Kaldı ki bunu başarsak bile, S^3 çekirdek olarak zaten CPU ve GPU kullanımı üzerine kurulu olduğundan hiçbir işe yaramaz.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tşkler kardeş

erkara_64

Nokia&#8217;nın Symbian için geniş kapsamlı bir güncelleme çıkarmasını aylardır bekliyoruz. Geçen haftasonundan itibaren Nokia&#8217;nın bugün tanıtmış olduğu Nokia X7 üzerinde görme fırsatına eriştiğimiz yenilenmiş Symbian arayüzü &#8220;Anna&#8221; adıyla resmiyet kazandı. N8, E7, C7 ve C6-01 cihazları daha önce Symbian^3 adıyla bilenen bu yeni yazılımı önümüzdeki aylarda alacak. Yeni duyurulan ve cihazları ise bu işletim sistemi versiyonu yüklü şekilde gelecek. Symbian Anna ile birlikte gelen değişikliklere göz atacak olursak, ana ekranda kaydırma işlevinin iyileştirildiğini, yenilenmiş internet tarayıcısını ve dikey konumda ekran üstü QWERTY klavyenin varlığını görüyoruz. Yeni ikon setlerinin kullanıldığı arayüzle birlikte üzerinde yoğun bir şekilde yenileme çalışmasının yapıldığı ve arama tahmin özelliğinin eklendiği Ovi Haritalar uygulaması da geliyor. Nokia, Ovi Haritalar&#8217;ın pazardaki en iyi harita çözümü olduğunu düşünüyor, aslında Microsoft&#8217;un bu servisi Bing&#8217;e entegre edecek olması Finlandiyalı şirketin bu inancını destekler nitelikte görülebilir.
Symbian &#8220;Anna&#8221; güncellemesi yapılması planlanan işlerin ilk adımı olacak ve hemen hemen tamamıyla müşterilerden gelen geri bildirimlere göre sonraki adımlar şekillenecek.

annam derken bundan bahsediyorum kardeşim:)malum türkçe...

Anqer-X

Anqer-X

Üye
    Konu Sahibi
anladım tsk dogrudur bende yakın takıp teyım zaten...mesajının basında nokıanın dıye belırtseydın daha uygun duserdı ...tamam saygılar sunuyorum :evet:

Üst Alt