Her çocuk hackerdir, DJdir, MCdir ! :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan1103

Furkan1103

Üye
    Konu Sahibi
Her çocuk hackerdir, DJdir, MCdir ! :D

6-7 Yıldır yaptığımda forumlarda facebookta vs. hangi çocuğa baksam
"Dj Musty" "MC Ali" vs. vs. oluyor :D bende kücükken nickimi Dj yaptığımı hatırlarım. Ve bunlara soruncada "Dj'sin eee hani şarkı? hani remix?" cevap yok :D

veya yine çocuklardan bir örnek;

Bir tartışmaya girdiğinizde ben hackerim. Ben seni hacklerim. Ben senin bilgisayarına virüs atarım. Kasamın içini açar tozları suratına atarım. (tabi bu en sonuncusu abartma :D )
Böyle sözlerle karşılaşıyorum :D

Acaba böyle şeylerle karşılaşan sırf benmiyim :D ?

Sizinde söyleyecekleriniz varmıdır?

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
cook karsilastim hatta soylentiler dogru cikti birinin mahkemelik oldu

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Öyle yalan atan çok var. Ama karşınizdaki gercek bir hackersa ve dalga geçerseniz yandınız :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR
Uruloki

Uruloki

Üye
bence gerçek hacker sa dalga geçmeye devam edin size birşey tıklattımadan birley yapamaz

nitroux

nitroux

Üye
Bir dönem hackle uğraşmış bir kullanıcı olarak diyebilirim ki... Gerçek bir hacker size hacker olduğunu söylemeye bile tenezzül etmeden işinizi saniyeler içinde bitirebilir. Hack sadece programcılıkla değil kişisel ikna kabiliyetiylede alakalıdır. Uruloki'nin de dediği gibi hack öyle tepeden inme lap diye olmaz... Hacker size ya bir dosya göndermeli yada bir şekilde bir yere tıklatmalıdır ki virus trojan vs. bilgisayarınıza girecek bir kapı bulsun. Aşağı yukarı hepimizin bilgisayarında virüs programları mevcut (Favorim NOD32) ve bu programların çoğuda artık piyasada dolaşan binlerce virüs trojan vs.i tanıyor. Bu nedenle kendi kendinize sizi uyarmasına rağmen virüs programına yada windowsun güvenlik eklentilerine aldırmadan her önünüze gelene tıklarsanız, sonunuz kötü olur. Ha şu soruyu sorduğunuzu duyar gibiyim. Peki bu virüs programlarına falan takılmadan bilgisayarınıza sızacak hiç mi virüs yada hacker yok? Tabiki var da... Onlarıda zaten büyük kuruluşlar yada devlet kontrolüne alır... Yani sizinle uğraşmaya tenezzül etmezler...

Unutmayı Büyük Adamların Hedefleri de Büyük Olur...:oke:

• Beğen
Tepkiler: ThE_kOnT
burak9400

burak9400

Üye
bende ortaokulda dj'im ben diyordum ama ben gerçekten o zamanlar remix falan yapıyordum :D sınıfın tek müzikle uğraşanı bendim halen de müzikle uğrasıyorum ama amatörce beat falan yapıyorum ama artık dj unvanını kullanmıyorum :P

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Lisede iken program vb şeylerle uğraştığım için sınıfta adım hacker veya bilgisayar kurduna çıkmıştı tabi ben yok öyle şey desemde düştük bi kere dile.:ehe

Cihandar

Cihandar

Üye
hack işini anlamam ama gerçek bi hacker boşvaatlerle boş işlerle uğraşmaz:allalla: ... bu arada ülkede isim kıtlığı var.herkez nicklerine adının sonuna plakasını yazar. doğum tarihi takım kısaltması filan vb :aha:

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Bir dönem hackle uğraşmış bir kullanıcı olarak diyebilirim ki... Gerçek bir hacker size hacker olduğunu söylemeye bile tenezzül etmeden işinizi saniyeler içinde bitirebilir. Hack sadece programcılıkla değil kişisel ikna kabiliyetiylede alakalıdır. Uruloki'nin de dediği gibi hack öyle tepeden inme lap diye olmaz... Hacker size ya bir dosya göndermeli yada bir şekilde bir yere tıklatmalıdır ki virus trojan vs. bilgisayarınıza girecek bir kapı bulsun. Aşağı yukarı hepimizin bilgisayarında virüs programları mevcut (Favorim NOD32) ve bu programların çoğuda artık piyasada dolaşan binlerce virüs trojan vs.i tanıyor. Bu nedenle kendi kendinize sizi uyarmasına rağmen virüs programına yada windowsun güvenlik eklentilerine aldırmadan her önünüze gelene tıklarsanız, sonunuz kötü olur. Ha şu soruyu sorduğunuzu duyar gibiyim. Peki bu virüs programlarına falan takılmadan bilgisayarınıza sızacak hiç mi virüs yada hacker yok? Tabiki var da... Onlarıda zaten büyük kuruluşlar yada devlet kontrolüne alır... Yani sizinle uğraşmaya tenezzül etmezler...

Unutmayı Büyük Adamların Hedefleri de Büyük Olur...:oke:

Aynen deyip bırakayım :oke:

DestaNPreNS

DestaNPreNS

Üye
ALPARS™;3417998' Alıntı:
Lisede iken program vb şeylerle uğraştığım için sınıfta adım hacker veya bilgisayar kurduna çıkmıştı tabi ben yok öyle şey desemde düştük bi kere dile.:ehe
aynısı benimde başıma geldi:d::d:

zaza

zaza

Üye
ne demişler bilirsiniz kendinden çok bahsedenden bir halt olmaz :D yani ben böyleyim onu yaptım bunu yaptım seni böyle yaparım şöyle yaparım diyorsa biri unutmayın ki bu sadece sözde kalır :D zaten bişey yapmak istese kavga gibi mesela direk adres alsın niye tartışıyor ki al adresi git bakalım ne yapabiliyorsun :D

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Hacker bi insan kimliğini farkettirmez yani lafıyla değil saldırılarıyla cevap verir.
Nickinde hacker olan biri ne derece hacker olabilirki:kop:

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
ALPARS™;3419720' Alıntı:
Hacker bi insan kimliğini farkettirmez yani lafıyla değil saldırılarıyla cevap verir.
Nickinde hacker olan biri ne derece hacker olabilirki:kop:
Aynen :D
Ama hacker lar 3 e ayrılıyor :)
1.Beyaz şapkalı Hacker
2.Siyah şapkalı hacker
3.gri şapkalı hacker :D

hangman1907

hangman1907

Üye
Gerçek Hackerse Seni Tehdit Bile Etmez Yorma Kafanı :) Abim uğraşıyordu bu işlerle. :ehe

OğuzcanAbi

Üye
amele kaynıyor ortalık :D

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...