0facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sam@55

Üye
    Konu Sahibi
0facebook
arkadaslar bi yardım edin yaw hattımı aveadan vodafoneye cevirdim wap ayarlarını aldım ama facebooka giremıyorum basıl yapacagım

telefonum noka 7610 o.facebook.com yada zero.facebook.cok ikisinede baglanamıyorum bilenınız varsa aydınlatın lutfen birde vodafonun siteisnden msj atamıyorum msj hakkınız dolmus diyor

ALPARS™

ALPARS™

Üye
arkadaslar bi yardım edin yaw hattımı aveadan vodafoneye cevirdim wap ayarlarını aldım ama facebooka giremıyorum basıl yapacagım

telefonum noka 7610 o.facebook.com yada zero.facebook.cok ikisinede baglanamıyorum bilenınız varsa aydınlatın lutfen birde vodafonun siteisnden msj atamıyorum msj hakkınız dolmus diyor
o mu yazıyon 0 mı?zeroyla ilk defa duyuyorum:allalla:

sam@55

Üye
    Konu Sahibi
ALPARS™;3415014' Alıntı:
o mu yazıyon 0 mı?zeroyla ilk defa duyuyorum:allalla:

0 yazıyorum bazen 0dan bazen zerodan giriyor şimdi var bi ayarsızlık ama bakalım

ALPARS™

ALPARS™

Üye
aynı sorun arkadaşımda da oluyor.

celatx

celatx

Üye
o. 0. zero. hepsi zaten aynı şeyler fakat senin sorununu anlayamadım bulunduğun yerde 3g çekiyormu ?

sam@55

Üye
    Konu Sahibi
cekmez herhalde koyun birindeyım hattım eskıden aveaydı sorunsuz giriyordum buda giriyor şimdi ama bazen tutmuyo yanı genelde tutumuyor zorlanıyor

dj eşref

Üye
kardeş sen ilk önce şunları yap sırayla yaparsan halledersin
1...... mesajlara gel büyük harfle LIVE yaz 7048 yolla sana mesaj yollayacaklar gelen mesaja 1234 kodu kullanacaksın ve seçeneklerden kaydet diyeceksin sana şu uyarı gelecek varsayılan bağlantı olarak kaydedilsinmi diye yazı gelecek sende evet deyip kaydedeceksin sonra telefonu kapatıp tekrar aç
2........ yöntemde şudur *3636# yaz arama yap ekranda 5)Cihaz Ayarı Alma diye yazı çıkar cevapla tuşuna bas 5 bas gönder de tekrar 1 bas yani onayla gönder sonra çıkış yap sana internet ayarı gelecek gelen mesaja 1234 deyip aç gene seçeneklerden kaydet diyecek sana şu uyarı gelecek varsayılan bağlantı noktası olsunmu diye sen evet deyip kaydedeceksin........................

bu kadar yapamazsan mesaj at tekrara yardım ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt