Samsung Galaxy Ace

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace
Öncelikle Selamun aleyküm konuya biraz Ace'ciler ilgi gösterirse sevinirim.Ace aldım 2 hafta öncesine kadar oyunlardan istediğim verimi alamıyorum yükleyebildiğim Hd olarak bi asassins creed ve gt racing 2 var diğerleri ya açıyor ya açmıyor oyun açılınca etraf simsiyah oluyor falan fistan ben elimden geldiğince size yardım edeyim sizde bana ederseniz galaxy ace oyun üzerine sevinirim hayırlı günler.:pro:

HotBiber

Üye
Kardeş aynı sorun bendede var bu arada assassin creed's ve gt racing 2 nin apk ve sd dosyalarını verebilir misin?

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
özelden yardımcı olmaya calıstım kardeş. Yokmu galaxy acede sorun yaşıyan yaşamayan bi bizmiyiz yani yada yapan takmıyor ben bakarım dalgama hesabı :)

HotBiber

Üye
özelden yardımcı olmaya calıstım kardeş. Yokmu galaxy acede sorun yaşıyan yaşamayan bi bizmiyiz yani yada yapan takmıyor ben bakarım dalgama hesabı :)
Özelden derken?Bana çünkü bir şey gelmemişte.

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
Gönderdim mesaja bakarsan.

hasancan_07

Üye
arkadaşım banada bu oyunları gönderebilirmisin ?

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
Hacı Bende O sorun olmuyor valla need for speed spiderman pes ve diğer kücük ama zevkli oyunlar angry birds filan güzel ama bazı kötü özellikleride var donma oluyor bazen ama cook az

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt