TouchRemote Symbian 3 Telefondan PC inizi kontrol etmek isteyenlereYENİ !!! NOKIA N8, 5800 ve dahası

Sponsorlu Bağlantılar

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
TouchRemote Symbian 3 Telefondan PC inizi kontrol etmek isteyenlereYENİ !!! NOKIA N8, 5800 ve dahası
Öncelikle program ile genel bilgilerini sizlerle paylaşacağım.Program hızlı ve basit bir kullanım kolaylığına sahiptir.
Bu programla sayesinde telefonunuzdan aşağıda sıraladıklarımı yapabilirsiniz.

1. System Files bölümden bilgisayarınıdaki dvd,floop(disket),ve hard disc inize ulaşabilisiniz ve dosyaları açabilir

2. System Mause seçeneğini tıkladığınızda tam ekran modunda mause u kntrol edebilir ve aynı bölümde bulunan telefon ekranının sol alt köşesindeki Klavye seçeneği sayesinde qwerty klavye kullanımı mevcuttur.

3. System Desktop Bilgisayarınızdan tam olarak ekran görüntüsü alabilir ve bu görüntü üzerinden bilgisayarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

4. System POWER Bilgisayarınızı kapatablir,uyku moduna alabilir veya kilitleyebilirsiniz.

Daha Bitmedi...

5. POWERPOINT ikonunda bilgisayarınızda kurulu powerpoint yazılımı kullanabilirsiniz.

6. Windows Media Center ikonundan windows 7 media center ı kullanıp daha media uygulamalarını daha eğlenceli hale getirebiliriniz.

7. Windows mediplayr bölümnden film izleyebiliriz bir sonraki filme geçebilir geri ileri alma ve ses açıp kapatmak gibi özellikleriyle pc inizde film izlerken medi player ı kullanmanın keyfini çıkarın..
TELEFON :NOKIA N8
İŞLETİM SİSTEMİSİ :Windows 7 Ultimate 64 bit
Test EDİLDİ

Bu Uygulama SYMBIAN 3 VE S60 yazılımlı telefonlarda çalışmaktadır!!!

Geçelim kuruluma....

Önce bilgisayarınıza kurulması gereken ufak boyutlu programı yüklüyoruz.
pc ye kurulaması gereken program :

Telefona kurulamasıgereken uygulama :

Her iki programında kurulumunu gerçekleştirdikten sona PC ve telefonnuzdan uygulamayı açın !!!

PC den uyugulamayı açınca karşınıza çıkan resimde belirttiğim yerdeki rakamları Telefonunuzdaki uygulamayı açıp

sol alt köşede setting den

Server network ip/hostname bölümene yazıyorsunuz. ok dedikten sonra telefondan uygulamayı kapatıp açın bağlantı sağlanacaktır doya doya kulanın.

Bu konu alıntı değildir tamamen kendi emeğimdir .

JV15-WMAJ-7HPA-DJ2H s e r i n umarası

Bu PROGRAM DEMOolduğundan yeni sürümü çıktığında bu safaya eklenecektir..Sürekli güncel kalıcaktır..

• Beğen
Tepkiler: bitanesii77, yeauw, DÜŞÜNCELİGENÇ ve 12 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

fikret3968

fikret3968

Üye
teşekkürler

----------Eklendi @ 21:01:13 ---------- Yazıldı @ 20:50:07 ----------

pm nasıl atıcam

----------Eklendi @ 21:09:48 ---------- Yazıldı @ 21:01:13 ----------

JV15-WMAJ-7HPA-DJ2H ****** numarası ve uygulama demo dur tam sürüm değildir bilginize

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
teşekkürler

askmilitani38

askmilitani38

Üye
teşk kardeş güzele bişeye benziyor şunu soracam bt ilemi bağlanıyor

yasar842

Üye
teşekkürler

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
ister bt ister wirlesslan kullanabilirsin krdş
:oke:

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
bu arada DESKTOP EKRANDAKİ QYA BASIN EKRAN RENKLENİR TEKRAR BASTIĞINIZDI SİYAH BEYAZ OLUR ...

BL@DE02

BL@DE02

Üye
teşekkürler pm ni bekliyorum dostum :)

BL@DE02

BL@DE02

Üye
dostum tam bağlanıyor telefonda version of server expired şeklinde yazı çıkıyor pc deki program kapanıyor ?

• Beğen
Tepkiler: matrax821 ve Tutulma

benyeniyim

Üye
teşekkürler

supernatural25

Üye
teşerkuerl saol elıne saglık

najanaja

najanaja

Üye
PM ne kardeşim bişey paylaşıyosan düzgün paylaş milleti yalakalık yaptırcam diye uğraşma kendine bence bu şekilde teşekkür falan haketmiyorsun herkes gibi normal paylaşımını yap elbet bizlerde insanız sorunsuz kullanılıyorsa harkes fazlasıyla minnettarlığını dile getirir.. Ayrıca bu phyton gerektiriyor onuda eklememişsin
1.)Install Python to your MEMORY CARD!!!
2.)Install Smarttouch_0.4.sis
3.)Run the Server (SmartTouch.exe) on your comp
4.)Run the software your phone and Click on "Search device". Now select you PC from the discovered devices.
5.) Now you have the Bluetooth Remote Control Working!

supernatural25

Üye
PM ne kardeşim bişey paylaşıyosan düzgün paylaş milleti yalakalık yaptırcam diye uğraşma kendine bence bu şekilde teşekkür falan haketmiyorsun herkes gibi normal paylaşımını yap elbet bizlerde insanız sorunsuz kullanılıyorsa harkes fazlasıyla minnettarlığını dile getirir.. Ayrıca bu phyton gerektiriyor onuda eklememişsin
katılıyorummmmmmm

exalted55

exalted55

Üye
Harika bir program olmuş ve şifresi de şart. Pardımcı olursanız sevinirim.

supernatural25

Üye
şimdi ****** lazım hala pm atılmadı beklıyorum

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
----------Eklendi @ 17:12:41 ---------- Yazıldı @ 16:59:27 ----------

1.)Install Python to your MEMORY CARD!!!
2.)Install Smarttouch_0.4.sis
3.)Run the Server (SmartTouch.exe) on your comp
4.)Run the software your phone and Click on "Search device". Now select you PC from the discovered devices.
5.) Now you have the Bluetooth Remote Control Working!

Porgram hiç bir şey gerektirmiyor..N8 de öyle pc ye yükle tele yükle yeterli..bilmeden atıp tutmayın

dostum tam bağlanıyor telefonda version of server expired şeklinde yazı çıkıyor pc deki program kapanıyor ?

dostum yeni güncelleme çıktı hem pcden hemde telefonbdan güncelleme yapıp programları tekrar başlat.çalışacaktır.

Adam pm atmış bir gün olmuş konuyla ilgilenmediğimi idda ediyorsunuz ayıptır ya!!!bi bakın adam ne zaman yazmış her saat forumda olmam imkansız 1 gün sonra cevap yazıyorum

AYRICA konuda ilk sayfada 2. mesajı yazan arkadaşa verdim direk sizlerlen paylaştı zaten ortaı neden geriyorsun najanaja eziklik yapma!!!!

GEREKSİZ YERE TARTIŞMA ORTAMI YARATMAYIN..

BL@DE02

BL@DE02

Üye
şuan güncellemeyi yaptım ve kullanıyorum teşekkürler ^^

----------Eklendi @ 20:10:04 ---------- Yazıldı @ 19:53:58 ----------

harika birşey ya bilgisayarı tümüyle yönetiyosun pc ekranı cebinde videoyu aç kapat uyku moduna al oyun aç hepsi telden :D versiyonu sabırsızlıkla bekliyorum:evet:

----------Eklendi @ 20:10:23 ---------- Yazıldı @ 20:10:04 ----------

benyeniyim

Üye
bluetooth ile bağlantıyı yaptım başarılı :oke: fakat internet üzerinden erişimi çözemedim :allalla: yardımcı olurmusun ? ve resimde belirttiğim demişsin ? hangi resim ?:allalla:

najanaja

najanaja

Üye
----------Eklendi @ 17:12:41 ---------- Yazıldı @ 16:59:27 ----------

Porgram hiç bir şey gerektirmiyor..N8 de öyle pc ye yükle tele yükle yeterli..bilmeden atıp tutmayın

dostum yeni güncelleme çıktı hem pcden hemde telefonbdan güncelleme yapıp programları tekrar başlat.çalışacaktır.

Adam pm atmış bir gün olmuş konuyla ilgilenmediğimi idda ediyorsunuz ayıptır ya!!!bi bakın adam ne zaman yazmış her saat forumda olmam imkansız 1 gün sonra cevap yazıyorum

AYRICA konuda ilk sayfada 2. mesajı yazan arkadaşa verdim direk sizlerlen paylaştı zaten ortaı neden geriyorsun najanaja eziklik yapma!!!!

GEREKSİZ YERE TARTIŞMA ORTAMI YARATMAYIN..

1. si atıp tutmuyorum elbet bilmiyorum başka sitelerde yazılanı söylüyorum ilk sırada tele phyton kurun diyorlar kullanmadığım şeyi ne bileyim gördüğümüzü söyledik.
2. si eziklik yapan kendinsin şimdi konuyu düzenlemişsin en başta bu şekilde paylaşsan iç bi tartışma konusu çıkmazdı zaten yok pm yok teşekkür
zaten ben bu teşekkür olayını anlamıyorum teşekkür alınca insanların bi yerleri göğemi eriyor acaba ben bişey paylaşsam hayatta teşekkür falan beklemem zaten insanlarımız memnun kalınan paylaşımlarda bunu dile getiriyorlar neden her bişey paylaşan bi teşekkürü çok görmeyin diye not ekler anlamam. Sadece teşekkür almak içinmi paylaşımda bulunuyorsunuz bilmem.
Seninki ise şimdi gerçek bi paylaşım olmuş.

1000 LERCE KEZ TEŞEKKÜRLER PAYLAŞIMIN İÇİN EMEĞİNE SAĞLIK (Dalga Amaçlı Söylemiyorum)

Üst Alt