Arkadaşlar alın size ..farkımızı gösterelim.vereceğim bu programı indirerek kendi zil sesinizi seçin

Sponsorlu Bağlantılar

CepCanavarı

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar alın size ..farkımızı gösterelim.vereceğim bu programı indirerek kendi zil sesinizi seçin
Selam arkadaşlar...

Şimdi Size bi program linki verecem istedğiniz bir müziği Wav formatına çevirerek Tüm telefonlar için Zil Sesi yapabilrsiniz..
Programın Kullanımı Çok basit.
İstedğiniz Şarkıyı (formatı fark etmez mp3 vs vs.) ALIP programın içine sürükleyin..Sonra üstte "Save" olacak oraya basın önünüze zaten Format seçenekleri Çıkacak ordan "Wav" ı seçip masaüstüne kaydedin ..İşte bu kadar sonra telefonuza yükleyip zil seni olarak kullana bilrsiniz..
LÜTFEN YORUMLARI EKSİK ETMEYİN..

serya1905

Üye
arkadaşım w810i var ışığı yanıp yanıp sönüyo ne yaptıysam düzeltemedim yardım edebilirmisin

novi_pazar

Üye
Bu programın ismni ne dostum yazarmısın

CepCanavarı

Üye
    Konu Sahibi
Programın ismi Gwave normalde telefon için özel olarak yapılmış bir program değil başka yerde bulamazsın zaten.. ben müzikle ilgilendiğim için için biliyorum böyle şeyleri müziğin formatını değiştirmede kullanıyordum akıma geldi sonradan telefon içinde wav formatını gördüm paylaşım dedim. :)

----------Eklendi @ 09:13:17 ---------- Yazıldı @ 09:12:24 ----------

arkadaşım w810i var ışığı yanıp yanıp sönüyo ne yaptıysam düzeltemedim yardım edebilirmisin
Ne ışığı yanıp sönüyor anlamadım biraz daha açıklayıcı olursan belki yardımcı olabilirim..

CepCanavarı

Üye
    Konu Sahibi
Deneyen Yokmu ?

CepCanavarı

Üye
    Konu Sahibi
indirrrr

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Dostlar zati mp3 de zil ses yapılıo. ben polifonik tel e koyamadıktan sonra ohooo ne işe yarar. emeğe saygı.tşk.

Üst Alt