Star , Monte'den daha iyi bir telefonmu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jakobgfb

Üye
    Konu Sahibi
Star , Monte'den daha iyi bir telefonmu ?
starın daha çok uygulamaları var daha kullanışlı gibi duruyor bir monte kullanıcısıyım şu anda keşke samsung star alsaydım diyorum :vur

sonlevent36

sonlevent36

Üye
Ben de bir monte kullanıcısıyım, ben de aldığıma pişman oldum ama keşke bir android telefon alsaydım diyorum, STAR'ın da çok farkı yok bence.

kadsamuy

Üye
cok farkı yok monteye o kadar par averene kadar ya wave 525 alsaydın yada galaxy mını
bende wave 525 aldım ama baze pısmanım galaxy mını almadıgıma
suan en ıyı ve uygun telefon bence galaxy mınıdır herkese onu taxsıye edıyorum...

jakobgfb

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar monteyi alalı 30 günü geçmedi sizce ürünü iade edip galaxy mını alıyımmı ?

hastroloji

hastroloji

Üye
Yerinizde olsaydım galaxy miniyi tercih ederdim.suan çok geç değil iade edip galaxy mini almanı tavsiye ederim.

*Emre95

*Emre95

Üye
tabiki öle bi şansın varsa almanı öneririm

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
galaxy mını al cay demle iç ;)

jakobgfb

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ürünü teknosadan aldım nisanın 4 dünde bana herhangi bir sorun çıkartırlarmı değişim yaparken ek ücret falan filan talep ederlermi acaba ?

ek ücret derken miniye vereciğim ücret dışında
:evet:

hastroloji

hastroloji

Üye
Evet.2 ürünün de fiyatları birbirinden farkı oldugu için fiyat farkı alırlar.

jakobgfb

Üye
    Konu Sahibi
Evet.2 ürünün de fiyatları birbirinden farkı oldugu için fiyat farkı alırlar.

hocam tam anlatamamışım. Ek ücret derken miniye vereciğim ücret dışında extra bi ücret daha isterlermi demek istedim

hastroloji

hastroloji

Üye
Pardon ozaman ek ücret alacaklarını sanmıyorum.

fatihcanery

Üye
boşa hayal,teknosa firması alınan ürünü değiştirmiyor boşuna heveslenme yani..

kadsamuy

Üye
15 gun ıcınde ıade hakkın var degısım olmaz ıade eder paranı alırsın o parayla baska telefon alırsın ama kesın bılmıyorum...

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Star'a uyumlu olan her oyun Monte'ye de uyumludur. Biraz araştırsaydınız keşke. Sadece sensörlü oyun çalışmıyor Monte'de o kadar. Onun dışında Angry Birds, Kora 3D, Asphalt 3 3d, Rus Ruleti vb. bir sürü oyun çalışıyor yani.

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
*Samsung S5230 Star Samsung S5620 Monte 'den daha mı iyidir? Durun bir düşüneyim...Hımmm!
Cevap veriyorum hayır.Bu cevabımı da öyle kaba etimden uydurmuyorum.

*Bu sorunun pekte araştırma yapılmadan sorulduğunu varsayarak gerekli açıklamalarla size sunuyorum, buyrun bakalım.

*Aşağıda karşılaştırma tablosunu görüyorsunuz.İki model daha doğrusu üç model demeliyim.Çünki kimileri yav bu Star değil ki bizim dediğimiz Star Wi-fi diyebilir diye onuda ekledim.Pek bir önemi yok Star ve Wi-fi arasında WLan dışında bir fark yok zaten.

*Tablodanda görüleceği üzere S5620 daha iyi donanım ve özelliklere sahip.Bunlar neler mi?

Samsung S5620 Monte'nin Star'a Göre Üstün Özellikleri yada Star'ın Monte'ye Göre Zayıf Yönleri

1. Monte'de Touchwiz UI 2.0+ var.
  2. Monte'de dahili hafıza 200 Mb iken Star' da 50Mb.
  3. Monte UMTS bandı (3G) desteklerken Star desteklemiyor.
  4. Monte'de görüntülü görüşme imkanı ve bunun içinde ikinci bir kamera mevcut.
  5. Star'da 3G desteği ve ikinci bir kamera yok.Dolayısıyla görüntülü görüşmede yok.
  6. Monte'de A-GPS varken Star'da ne GPS ne de A-GPS mevcut değil.
Şimdi siz söyleyin Star Monte'den üstün mü?

baranselona

baranselona

Üye
bu konu şaka heralde :)
1-starın dokunmatiği basmatik köşeleri basmıyor bile monte yi biliyorsunuz zaten
2-starın ekran çözünürlüğü monteyle aynı olsada yanyana koyunca aralarındaki farkı görüyorsunuz
3- starın monteden ne gibi bir oyun-program bolluğu var ikiside aynı 240x400 oyun-program çalıştırır ha bitek starda sensörlü oyunlar var ama bi araba yarışı bile yok diye biliyorum
4-star monteden daha yavaş işlemci hızı monteden daha düşüktü
5-starın ekranı monteye göre çok daha çabuk çiziliyor
6- starda GPS yok
7-starda 3g yok 3g olsa vifi yok
8-starın hoparlör sesi montenin daha altında hoparlörü bile yok speaker den çıkarıyo sesi
9-starda 3.5 mm jack kulaklık girişi bile yok bu devirde
10-star montenin açtığı HQ mp4 leri açamıyor reset atıyor yada çözünürlük desteklenmiyor diyor

:)

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Starın wifi si var hq videoları çalıştırabiliyor dokunmatiği basmatik diyorsun hertürlü şeyle çalışıyor kalem parmak tırnak vb. yanları basmıyor diyorsun gayette iyi basıyor.ekranıda gayet net görüntü kalitesi güzel sensörlü oyun deyip geçme çok güzel sensörlü oyunlar mevcut.

baranselona

baranselona

Üye
:)strda vifi yok diyen yok ki :)
bendeki hq videoyu attık star vifi ye açmadı ondan dedm

star monteden iyi bir telefondur demek teknoloji cahilliğidir yada şaka :nono:

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Dikkatini çekerim ben yorumumda star monteden daha iyi bir telefondur demedim.7-starda 3g yok 3g olsa vifi yok bu yorumunda wifi yok demişsin ondan söyledim.http://www.maxicep.com/samsung/samsung-starda-ve-corbyde-hd-video-izleme-resimli-anlatim-348079.htmlhttp://www.maxicep.com/samsung/samsung-starda-ve-corbyde-film-izleme-resimli-anlatim-324752.html burda anlatımı var denedim hq video hertürlü çalışıyor.starla monte arasında fiyat farkı var bırakta monte stardan daha iyi bir telefon olsun.

----------Eklendi @ 19:29:00 ---------- Yazıldı @ 19:23:24 ----------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt