5800 açılmıyor sadece titriyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zorttrans

Üye
    Konu Sahibi
5800 açılmıyor sadece titriyor
orjinal fw atıyorum jafla sonunnda pooling phone diyor dalgalanıyor sonra kapnıp hata veriyor telfoncuya verdim yaptı bir hafta sonra geri bozuldu bıktım artık başına böyle bir olay gelen varsa lütfen bilgilerini paylaşırsa sevinirim

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım attığın yazılım dosyalarında hata var bir gözden geçir istersen birde cihazda bulunan sürümden eski bir sürümse attığın zaman açılmaz telefon aynı dediğin gibi res atar sürekli

omeravci_8

Üye
aynı sorun 1 ay önce bendede vardı servise gönderdim garantiden yapıldı.yazılımsal bi problemmiş hiç bi telefoncu yapamadı garantiye gönder kesin çözüm

Turan

Turan

Üye
hard format at telefona. Ben Başka sebepten hard format attım. Telefon 0 gibi oldu. fabrika çıkışlı oldu .içindeki tüm sonradan yüklenenler silindi. :) dene

mangdaşire

mangdaşire

Üye
hard format at telefona. Ben Başka sebepten hard format attım. Telefon 0 gibi oldu. fabrika çıkışlı oldu .içindeki tüm sonradan yüklenenler silindi. :) dene
böyle durumlarda hard format işe yaramaz.çünkü direk önceden yüklü fabrika çıkışlı yazılım silinmiş.:oke:

zorttrans

Üye
    Konu Sahibi
telefon açıldı şuan modifiyeli sistem var 5800 çok ilginç orjinal fw atrsın donma yapar modifiyeli atarsın çalışır bende anlamadım şuan kullanıyorum umarım bir daha problem yaratmaz

-efşan

-efşan

Üye
telefon açıldı şuan modifiyeli sistem var 5800 çok ilginç orjinal fw atrsın donma yapar modifiyeli atarsın çalışır bende anlamadım şuan kullanıyorum umarım bir daha problem yaratmaz

inşallah kardeşim hadi gözün aydın:oke:

Turan

Turan

Üye
gecmiş olsun :)

SilentOne

SilentOne

Üye
geçmiş olsun

zorttrans

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

zorttrans

Üye
    Konu Sahibi
Telefon an itibariyle tekrar gözlerini yumdu 8 gün kullanabildim kulaklığı taktım dondu ekran gitti tekrar titremeye başladı
::P:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt