Samsung Galaxy Ace'da hd oyun oynanabilir diye duydum, doğru mudur?(Ace kullanıcıları buraya)

Sponsorlu Bağlantılar

bastter

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace'da hd oyun oynanabilir diye duydum, doğru mudur?(Ace kullanıcıları buraya)
Hd oyunlar 480*800 çözünürlükte oyynanır fakat Galaxy Ace'ın çözünürlüğü 320*480. Bu yüzden oyun ekrana sığmaz, donar yada hiç açılmaz. Ekrana sığmayan oyunlarda oyunun app klasörünü açıp scrensize text'ini pc de açıp değeri 320*480 yapıp kaydedip telefona attığımızda çalışır diye okudum. Ama henüz galaxy aceye sahip değilim. Olanlar deneyip burda onaylarsa sevinirim. Bu yöntem her oyun için geçerlimi acaba? Neyse mantıklı gelmiyor ama yardımınızı bekliyorum Ace kullanıcıları.

attakkann1

Üye
hiç sanmyorum öyle bir olay olduğunu.(bu arada buffye selemlar)

enesbozkurt

enesbozkurt

Üye
bnm acem var ve bazı hd oyunları çalıştırıyor bazılarını çalıştırmıyor guerilla bob çalışmadı bu yöntemi deneyip bidaha yazacam en kısa zamanda

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
açar, ama ekran boyutları uymaz oyunun sadece belli köşesini görebilirsin

burak30

burak30

Üye
Dostum bende 20'den fazla 3d ve hd oyun var.Ve oyunlardan çok memnunum sadece avatar'ı ve bir kaç tanesini tam ekran oynayamadım.Ganstar'dan tut N.O.V.A.' ya kadar hepsini açıyor tam ekran.Galaxy ace yeni çıktığı için az oyun ve uygulama var giderek çoğalıyor şimdilik LG G540 oyunlarını deneyebilirsin.Telefon flash player desteklemiyor ve asla desteklemeyecek ama Skyfire tarayıcısından bazı video sitelerini izleyebiliyorsun ve yotube,facebook,izlesene.com vb. sitelerin kendi uygulamalarından video izlenebiliyor.Kamera fena değil makro modu falan var 5MP.Ses fena değil, android 2.2 bütçen galaxy s'ye yetmiyorsa Ace iyi bir telefon.Ama çözünürlüğü biraz sorun.

HotBiber

Üye
Dostum bende 20'den fazla 3d ve hd oyun var.Ve oyunlardan çok memnunum sadece avatar'ı ve bir kaç tanesini tam ekran oynayamadım.Ganstar'dan tut N.O.V.A.' ya kadar hepsini açıyor tam ekran.Galaxy ace yeni çıktığı için az oyun ve uygulama var giderek çoğalıyor şimdilik LG G540 oyunlarını deneyebilirsin.Telefon flash player desteklemiyor ve asla desteklemeyecek ama Skyfire tarayıcısından bazı video sitelerini izleyebiliyorsun ve yotube,facebook,izlesene.com vb. sitelerin kendi uygulamalarından video izlenebiliyor.Kamera fena değil makro modu falan var 5MP.Ses fena değil, android 2.2 bütçen galaxy s'ye yetmiyorsa Ace iyi bir telefon.Ama çözünürlüğü biraz sorun.
Gangstar'ı N.O.V.A yı falan nerden yükledin kardeş banada verebilir misin apklerini?

HotBiber

Üye
Öncelikle çok çok teşekkür ederim.Fakat oyun yüklenmesi nasıl oluyor?

----------Eklendi @ 19:34:40 ---------- Yazıldı @ 19:25:59 ----------

Şu gangstar ve assassin's creed i nasıl yükleyeceğiz?

Tako41'

Tako41'

Üye
gangstar ve asassini yükledım ve tam ekran olmuyor olmuyor biraz açsanda bizde yapabilsek ne kadar güzel olur .GALAXY ACE

dangerouz

dangerouz

Üye
Telefondan oyun oynamak pek tarzım değil :D MAksat vakit geçsin diye oynarım, hd md aramam.Siz ne anlıyorsunuz telefondna HD oyun oynayıp?

nexpow

nexpow

Üye
evet ben galaxy ace kullanıcısıyım hd oyunlar calışıyor ps2011 gangstar assasing cred vb oyunlar calışıyor

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
asassin güzel oluyomu hd oluyomu yani ??

napolyon94123

Üye
ben gangter 2 yi attım 800 480 versiyonluyu tam ekran açtı gio m fakat insanlar kilo almış gibi oluyor :D 16:9 dan 4.3 e geçince görüntü biraz acayipleşiyor herneyse daha alalı 3 gün oldu sadece gangster 2 yi deneyebildim arkaşta wildfire var çoğu oyunu açmıyor bile mesela:yuru:naughty:

ilgi333

Üye
Alın size kral bir site galasy ace için sömürün

turkishpower_

Üye
doğrudur bende 10 dan fazla 3d hd oyun var.Çok memnunum

blacktalon

blacktalon

Üye
why not maybe can for ace :ehe bence s alsaydınız daha iyi olurdu ucuzluyor s bu aralar:oke:

61semih

61semih

Üye
bnm acem var ve bazı hd oyunları çalıştırıyor bazılarını çalıştırmıyor guerilla bob çalışmadı bu yöntemi deneyip bidaha yazacam en kısa zamanda

arkadaşım bu ımza ne ya azdaha buyuğü yokmuydu soyle sayfanın tamamını kaplayandan
not: şikayet edılmiştir

Üst Alt