Acil yardım 5800 smsflooder

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım 5800 smsflooder

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Uygulamaların nasıl imzalanacağına dair konular mevcut forumda.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
tanaaa ben yükledim ne işe yaradığını bile bilmeden ama phyton for s60 eksikmiş çalışmıyo :d:

zatenosman

Üye
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
kardeş linkler gitmiş. bu arada sigend yapamadığım için sizden istedim. signed yapıp upload edelim

pasha14

pasha14

Üye
Bunu bız ımzalayıp buraya upload etsek bıle degısen bısey olmaz. Senın telefonun yıne sertıfıka hatası verır. Sen kendı sertıfıkan ıle ımzalayıp kuracaksın telefonuna.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
o zaman kendi imei numaramı ve symbian signed şifremi veriyim biri yapsın ne olur arkadaşlar beceremedim ben bi türlü. lütfen biri yardım etsin banaaaaaaa

'Patron

'Patron

Üye
o zaman kendi imei numaramı ve symbian signed şifremi veriyim biri yapsın ne olur arkadaşlar beceremedim ben bi türlü. lütfen biri yardım etsin banaaaaaaa
gir opda ya. sitede anlatımı mevcut ve çok basıt. bılgısayrdan anlmyan bıle yapar.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
opda paralı arkadaşım ya cer ve için ödeme istio. k. kartım yok benim. biriniz halledin artık şunu nolur

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sonunda halledebildim ve sizinle de paylaşıyorum 5800 kullananlar rahatlıkla kurabilir telefonlarına gerekirse konuyu mod arkadaşlar uygun başlık altında yayınlayabilirler saygılar sevgilerrrrrrrrrrrrr

sms flooder

pyton 1.4.4 ( flooder'in çalışması için mutlaka yüklemelisiniz)

'Patron

'Patron

Üye
ne ise yariyo sms flooder

SilentOne

SilentOne

Üye
opda paralı deql ki nerdn ckarıyonuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt