beyler bana tavsiye edeceqiniz parfüm varmı tl limiti 120 ile 240 a kadr :D

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
beyler bana tavsiye edeceqiniz parfüm varmı tl limiti 120 ile 240 a kadr :D
yardımlarınızı bekliyom :D

• Beğen
Tepkiler: Phobersus

Phobersus

Phobersus

Üye
Dostum Bana Nasıl Bir Parfüm Olacağını Belirt,Bir Kere Artık Yaz Geliyor.Alacağın Parfüm Fresh Olmalı.Çok mu Kalıcı Olsun Yoksa 3-4 Saat İle Her Tarafta Bir Esinti mi Yaratmak İstersin Söyle Sana Seçenek Sunayım.

SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
kalıcı olmalı fazla aqır olmamalı yaz gününde vucud sıcaklıqının arttında koku daha da güzel gelmeli

• Beğen
Phobersus

Phobersus

Üye
O Zaman Sana Givenchy İnsense Ultramarine,Gucci Envy ve Romeo Gigli - Gigli Man ' i Öneririm.Bunları Bir Dene Olmadı Sana Bir Sürü Seçenek Sunarım.

• Beğen
Tepkiler: SilentOne
SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardeşim bi deneyem bunları

• Beğen
Phobersus

Phobersus

Üye
Eğer Hoşuna Gitmezse Daha Bir Çok Şey Öneririm.

• Beğen
Tepkiler: SilentOne
SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
tmm saolasın

• Beğen

Sidretül Münteha

Üye
Bii Bayann Ağzındann :D

Herve Leger Mukemmel Kokusu Vardır… Fiyatı 43,20 Avon Dergılerınden Bakabılırsın Suan Indırımde 72,00 Fitayı İle 43,20 Tl e düşmüştür.. Çekici Narenciye Kokuları, Zengin Baharatlı ..
Sloganı; Bırakınnnn Cazibee Tümm Benliğinizi Sarsınnn :ehe

Enn Güzelll Parfümm Şuu Beni Benden Alann O Kokuu Hepp Burnumda… Speet EDT Buda Avonda Vardır Bunun Fitayıda Düştü Şımdılıkk Acayippp Kıskırtıcı Kokusu Var Yaa Mukemmel !
Slogan; Enerjik, Kalııcı, Canlı Koku ve Kışkırtıcı :D

• Beğen
Tepkiler: arslansem
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Avon kokularının çoğunu kullandım .
Perrsive e kadar . Fakat kalıcılık randımanı alamadım . Ondan sonra daha da almıyorum Avon dan ...

Dostum sana , CALVİN KLEİN - EUPHORİA tavsiye ediyorum . Al keyfine bak . :)

Sidretül Münteha

Üye
DiaBLoS™;3405943' Alıntı:
Avon kokularının çoğunu kullandım .
Perrsive e kadar . Fakat kalıcılık randımanı alamadım . Ondan sonra daha da almıyorum Avon dan ...

Dostum sana , CALVİN KLEİN - EUPHORİA tavsiye ediyorum . Al keyfine bak . :)

Ali avon harıcınde baska yerlerde de, satılıyor parfumculerde Speet EDT Buda bu gercekten kalıcı ve cok hos ....

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O Zaman Sana Givenchy İnsense Ultramarine,Gucci Envy ve Romeo Gigli - Gigli Man ' i Öneririm.Bunları Bir Dene Olmadı Sana Bir Sürü Seçenek Sunarım.

Gucci Envy parfüm için arkadaşa az önce mesaj attım , Dp den doldurmasını almış . Dur bakalım tavsiyen üzerine deneyeceğim .
Umarım memnun kalırım . :)

Vesselάm;3406275' Alıntı:

Ali avon harıcınde baska yerlerde de, satılıyor parfumculerde Speet EDT Buda bu gercekten kalıcı ve cok hos ....

Doldurmasını test edebilirim .
Bir hafta sonu çarşıya çıktığımda deneyeceğim Melek . :)

• Beğen
Tepkiler: Phobersus ve Sidretül Münteha

Sidretül Münteha

Üye
Doldurma hafif olmuyor mu :hmmm

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Dp nin kokuları gerçekten çok kaliteli . Orjinaline yakın kokular .
Tabi orjinal i başka . :)

• Beğen
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
7-8 sene öncesine kadar parfümlere baya para verirdim. Şimdi umrumda bile değil. Geçmişteki tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki sipariş bu şekilde doğru parfümü bulamazsın. Teninle parfümün uyumunu yakalaman ilk şart arkadaşında çok güzel olan bir parfüm sende olmayabiliyor. Ten rengin vücudundaki yağ oranı vs. baya etkilidir. Thierry Mugler Angel A Men Pure Havane EDT, Dior Fahrenheit Aqua, Locoste ve Jil Sunder Man kokularını deneyebilirsin. Bunların çakmalarına alma hiçbirşeye benzemiyor. Millet kendi kendini kandırıyor aynı koku bilmem ne diye. Parfümden anlayan birini bu çakma kokular anında bayıyor. Üniveriste de öğrenim kredi bitince çakma/dolum parfüm alayım dedim. Bizim o zamanki kız anında anlamıştı çakma olduğunu. Ya orjinal alın yada hiç almayın derim parfüm almak isteyen arkadaşlara.

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Abi bende iyi bir parfüm kullanıcısıyım .
Dp nin kokularını denedin mi bilmiyorum ama , gerçekten orjinaline çok yakın . Esansları yurt dışından geliyor . Çok kaliteli .
Parfümden anlayan biri kesinlikle anlayamıyor . Bizzat ben denedim . :)

Parfüm koleksiyonum var evimde . :)

• Beğen
Phobersus

Phobersus

Üye
Bende Orjinalden Yanayım.Gucci Envy Çok Güzel Bir Kokudur Gerçekten.Doldurma Parfüm ile Orjinal Parfüm Arasındaki Fark Çok Büyüktür.Arkadaşımızın Dediği Gibi Almış iken Ya Orjinal Alıcaksın Ya da Almayacaksın.Ha Bu Arada bende Avondan Bir Çok Parfüm Denedim Ama Hiç Biri İnanın ki Kalıcılıkta Yeterli Değil.

Sidretül Münteha

Üye
Dp nin kokuları gerçekten çok kaliteli . Orjinaline yakın kokular .
Tabi orjinal i başka . :)

Dpınden kendıme lakos aldım L3 dü sanırım oda güzel biraz orjinalı kadar olmasada kalıyor iştee
yaa sımdı parfum sıkıcaktım elımden kaydıgı gıbı yere dustu camlı zaten kırıldıı yaa butunn parmunun yerlerı ıslattı yaa off gitti güzwelim parfümümümü :(

Bende Orjinalden Yanayım.Gucci Envy Çok Güzel Bir Kokudur Gerçekten.Doldurma Parfüm ile Orjinal Parfüm Arasındaki Fark Çok Büyüktür.Arkadaşımızın Dediği Gibi Almış iken Ya Orjinal Alıcaksın Ya da Almayacaksın.Ha Bu Arada bende Avondan Bir Çok Parfüm Denedim Ama Hiç Biri İnanın ki Kalıcılıkta Yeterli Değil

Şuu yazılarını ortalama :( evet orjinal iiyidir. avondakı tek bitane dedigim var onuda Aliye sundum...

• Beğen
Phobersus

Phobersus

Üye
Tamam Helena Hanım :) Yazıyı Ortalamak Alışkanlık Bende.Hem Üzülme Giden Parfüm Olsun Alırsın Yine.Önerdiğin Avon Parfümünü Denemedim Ama Güzeldir Umarım.

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Alim şimdi ben geçmişte kullandığım parfümlerden Lacoste, Rochas, Armani, Hugo Boss, Thierry Mugler Angel A Men Pure, Givency, Jil Sander, Tom Ford parfümlerini kullanan arkadaşların çakma/dolum mu orjinal mi olup olmadığını anında anlıyorum zira hemen burnum nerdeyse yanıyor. Bu saydıklarımdan bir orjinalini birde çakma/dolumunu sıkan herkese çakma mı değil mi %99,9 bir oranla bilirim :cool Zamanla yada yaş ilerledikçe ortaya çıkan bir kazanım olsa gerek ki keşke olmasaydı lanet birşey.

----------Eklendi @ 18:07:50 ---------- Yazıldı @ 18:03:29 ----------

Çarşıda pazarda gezerken en çok burnumu yakan çakmalar Lacoste Red ve Essantial, Rochas Man, Armani Black Code lanet lanet kokuyor. Bunların orjinalini kullanmayacaksan deosunu yada aftershavenini kullanacaksın. Hiç olmadı tütün kolanyası kullansalar daha iyi yahu!...:bann:

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gucci Envy doldurmasını hiç beğenmedim . Müthiş ağır geldi . Bugün geri iade ettireceğim . :)
Arkadaşlar ben fresh kokulardan hoşlanıyorum . Tavsiye edebilirseniz sevinirim . Farklı birşey istiyorum artık .
Alperenabim haklısın . Tabiki fark oluyordur . Askeriye de orjinal kullanılmaz be abim ne dersin . Yazık olmaz mı .? :)

• Beğen

Üst Alt