Htc Desire Tarayıcıdaki Flash sorunu??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
34istanbul34

34istanbul34

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire Tarayıcıdaki Flash sorunu??
Arkadaşlar Desire 'de tarayıcıda bir sorunum var..Bu bir özelliklik midir yoksa benim cihazdaki bir hatamıdır bilmiyorum ama benim hiç hoşuma gitmedi..Bir siteyi açtıktan sonra sitedeki tüm flashlarda kum saati çıkıyor..ancak ben herhangi bir flasha tıkladıktan sonra hepsi oynamaya başlıyor..site yüklendiği gibi hemen flashları da oynatmaya başlaması için ne yapmam gerekiyor??..android 2.2 cihazım. ayarı var mıdır??

Teşekkürler

Davulbaz

Davulbaz

Üye
ayarlarından değiştire bilirsin.genelde şebeke ile bağlanıldığında flash görüntüleri yüklemez.bu hem pil tasarrufu ve daha az veri akışı sağlar.tarayıcıdayken menu+daha+ayarlar-resimleri yükle seçili olsun. menu+daha+ayarlar içerisinde en alttakı eklentiler bolumude herzaman açık olarak kalsın

34istanbul34

34istanbul34

Üye
    Konu Sahibi
ayarlarından değiştire bilirsin.genelde şebeke ile bağlanıldığında flash görüntüleri yüklemez.bu hem pil tasarrufu ve daha az veri akışı sağlar.tarayıcıdayken menu+daha+ayarlar-resimleri yükle seçili olsun. menu+daha+ayarlar içerisinde en alttakı eklentiler bolumude herzaman açık olarak kalsın
eklentileri her zaman açık yaptığımda geri çıkınca tarayıcı bozuluyor dünde öyle yaptım bozuldu sizin mesajınızı okuduktan sonra yaptım yine bozuldu:allalla: eklentileri her zaman açık yaptıktan sonra böyle bir mesaj alıyorum "Üzgünüz , internet uygulaması (işlem.andrid.browser) beklenmeyen şekilde durdu.Lütfen yeniden deneyin" ... böyle olduktan sonra tarayıcıyı hiç açamıyorum.. ancak ayarlardan uygulamaları yönetten interneti bulup ordan verileri temizle diyince açılıyor.o zamanda tarayıcıdaki sık kullanılanlar falan hepsi gidiyor..:allalla: Sorunu anlamış değilim..vodafone romlu cihaz..sizlerde de durum aynı mı?? Yardımlarınızı bekliyorum

34istanbul34

34istanbul34

Üye
    Konu Sahibi
Yahu kimse mi htc desire kullanmiyor bu forumda.yardimci olabilecek kimse yok mu???:islik

Emre-45

Emre-45

Üye
N8 i verip almıştın dimi :)

asadmavi

asadmavi

Üye
Aynı sorun bendede var ama her sitedeki videoda olmuyor mesela marketten tv izleme programı kuruyorsun medya player olanları açıyor flash player olanları açmıyor tıklasan dahi,başka bi örnek vereyim atv canlı yayın izle diyorum web üzerinden kum saati çıkıyor hemen sağ alta bi flash daha var oda kum saati ona tıklıyom ikiside açılıyor .
Ben bu telefonu netten online tv ve video izlemek için aldım daha önce 5800 kullanıyordum bunun açtığı youtube videolarını oda açıyordu yani boşuna almışım satmayı düşünüyorum nette bi çözüm bulamadım bilen varsa lütfen yazsın, bu arada denemediğim flas programı kalmadı şuan flash player 11,1 yüklü ama tırt. yardımlarınızı rica ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt