Widget Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
carfeng

carfeng

Üye
    Konu Sahibi
Widget Yükleme
Bilgisayardan indirdiğim widgetları telefona atınca çalıştıramıyorum.Dosyaların uzantısı ya qmg yada js telefon ikisinide kabul etmiyor.Bir de html dosyası var o widget ı açıyor ama kaydedemedim.Bilen birisi varsa lütfen yardım etsin

ares_53

ares_53

Üye
uzantılarını .wgt diye değiştir dene

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Uzantısını derken isminimi değiştiriyim değiştirince olmuyor
<br />
<br />

----------Eklendi @ 00:52:01 ---------- Yazıldı @ 00:50:29 ----------

arkadaşım sen direk wgt uzantısı olanlari indir Badawidget.com da bolca var

carfeng

carfeng

Üye
    Konu Sahibi
<br />
<br />

----------Eklendi @ 00:52:01 ---------- Yazıldı @ 00:50:29 ----------

arkadaşım sen direk wgt uzantısı olanlari indir Badawidget.com da bolca var

Benim indirdiğim yerde orası zaten ama wgt uzantılı değil.

----------Eklendi @ 13:00:36 ---------- Yazıldı @ 12:58:38 ----------

Yandada şöyle bir yazı var
In some of the browsers

you'll have to rename the downloaded file from .zip back to .wgt (or .smt respecitvelly for a theme) to be able to install it.

umitafy

umitafy

Üye
Öncelikle bilgisayarınızın dosya uzantılarını göstermesine izin verin sonra uzantıları wgt yaptıktan sonra cep telefonunuza atın. Ve cep telefonunuzda attığınız wgt dosyasını çalıştırarak widgeti kurun.
Bilgisayarınızda dosya uzantılarını göstermek için;
Herhangi bir klasörü açın, araçlar -- klasör seçenekleri -- görünüm sekmesini seçin açılan sekmede "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" seçeneğinin yanındaki kutucuk dolu ise işareti kaldırın.

• Beğen
Tepkiler: carfeng
carfeng

carfeng

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle bilgisayarınızın dosya uzantılarını göstermesine izin verin sonra uzantıları wgt yaptıktan sonra cep telefonunuza atın. Ve cep telefonunuzda attığınız wgt dosyasını çalıştırarak widgeti kurun.
Bilgisayarınızda dosya uzantılarını göstermek için;
Herhangi bir klasörü açın, araçlar -- klasör seçenekleri -- görünüm sekmesini seçin açılan sekmede "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" seçeneğinin yanındaki kutucuk dolu ise işareti kaldırın.

Tamamdır yaptım:oke: çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt