Takımlarda sadece süperlig takımları olmasın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
Takımlarda sadece süperlig takımları olmasın
Maxicepte illaki süperlig takımları tutmayan vardır benim önerim başka takımlarında eklenmesidir yada biz kendimiz yazalım ben bir KİLİMLİSPOR'LU olarak KİLİMLİSPR'unda eklenmesini istiyorum sizin görüşleriniz nelerdir ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Türkiyede en çok tutulan takımlar belli. Onların dışındaki diğer takımlar için ayrı bölüm acmaya kalksak ooooo...
Diğer Futbol Kulüpleri & Ligler
Bu bölüm bunun için var.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Dışardan geldim sicak basına vurdu :d:
o zaman başka tabide genede olmaz gibime geliyor :ehe Türkiye'de kaç takım var ? :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yönetimden cevap bekleyelim :D açıkcası benimde isime gelir :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Galatasaray ama corumsporuda tutuyorum :D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Elle doldurulabilir alan olarak açtığımızda saçma saçma şeyler yazılıyor. O yüzden seçenekli olması daha uygun bizim için.

Ayrıca, bahsettiğiniz takım amatör lig'de. Hadi 1. Lig falan olsa, bir nevi eklenme şansı olurdu da; istediğiniz mümkün değil.

Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
Elle doldurulabilir alan olarak açtığımızda saçma saçma şeyler yazılıyor. O yüzden seçenekli olması daha uygun bizim için.

Ayrıca, bahsettiğiniz takım amatör lig'de. Hadi 1. Lig falan olsa, bir nevi eklenme şansı olurdu da; istediğiniz mümkün değil.
Hayır 3.ligde hasan abi saçama şeyler yazan adınada yazıo

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Saçma sapan şeyler yazılabileceğini bende düşünmüştüm fakat isim bölümünede yazabilirler :hmmm O yüzden farketmez gibi :hmmm

Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi

Hem burda gözükmüyor çok fazla sorun olmaz

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Amacımız profil bilgilendirilmesinin saçmalıklarla dolu olması değil. Mümkün olduğunca az tutmaya çalışıyoruz doğru kullanılmayan alanları.

Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
Kral 63

Kral 63

Üye
Bende destekliyorum benim takımımda Hilvanspor yazmak isterim doğrusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt