Android e geçiş yapıcam yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
Android e geçiş yapıcam yardım
slm yakında htc desire almayı düşünüyorum cok ucuza 4 aylık tertemiz bi tel buldum amcama ait 500tl ye vercek bana ama şuan bende nokia c7 var benim telde yapmak istediğim kaliteli müzik dinleyebilmek ve oyun oynamak .bi kaç yerde sesin iyi oldugunu duydum acaba kulaklıkta gerçekten iyimi senheiser kulaklık kullanıcam cx200 nokia da pek verim alamadım ama ıpod a bağlayınca kulaklık uçuyor acaba bu telde verim alabilirmiyim bu 1.sorum .Bide oyun yuklemek zor diyolar acaba doğrumu (symbian hakkında bilmediğim yok yani bu tür cihazlara karşı ilgim çok fazla)zorsa da çözülebilirmi yani bi kere ogrendikten sonra hep oylemi yapılıyor ve birçok android oyun var forumda hangisinin uyup uymadığını nasıl anlıcam şimdiden teşekkür ederim :oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
hemen konuyu çakmışsın yeni forumun hayırlı olsun hacı:oke:
artık uğramazsın bizim oralara:ehe yada sende symbian3 desteğe gelir android fanlığı yaparsın:d:

apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
ya bi alım telide bakarız fanlık yapmam ama :ehe ne bilim symbian gelişmicek gibime gelio aslında telefonumu çok seviyorum ama ne interneti nede uygulamaları yeterli sadece tipi var onada gören bayılıyo zaten :d::naughty: desire biraz daha tipsiz ama güzel telefon

belferkay

Üye
Merhaba. Kulaklık konusunda bir fikrim yok. Oyun yüklemek symbiandan daha kolay:) Desire'da forumdaki oyunların hepsi çalışır. Bir tek samurai II oyunu çalışmaz o da sadece Nvidia Tegra'lı cihazlarda çalıştığı için:) Ve çok iyi bi fiyat 500tl

• Beğen
Tepkiler: apobaba1234
apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Kulaklık konusunda bir fikrim yok. Oyun yüklemek symbiandan daha kolay:) Desire'da forumdaki oyunların hepsi çalışır. Bir tek samurai II oyunu çalışmaz o da sadece Nvidia Tegra'lı cihazlarda çalıştığı için:) Ve çok iyi bi fiyat 500tl
teşekkür ederim cevabın için :bye2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...