bada OS Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
    Konu Sahibi
bada OS Yardım
arkadaşlar ben bada işletim sistemli telefon alacağım fakat bada yeni olduğu için fazla program oyun felan yok diyorlar.yaza kadar bu durum değişirmi? iyi forumlar

frager

frager

Üye
Dostum Bu kadar hızlı gelişen i işletim sistemi ben daha öce görmedim
pes 2011 'den spiderman'a
fruit ninja'dan Splintercell'e
NFS shift ten asphalt 5 HEr türlü oyun ve uygulamalar sürekli çıkıyor hele eylül ayında bada sürüm 2.0 olunca telefona olağan üstü mükenmmel özellikler gelecek

örneğin yazdığın yazıyı sesli okumai şeklinde yada herhangi bi şarkıyı ve kaydedilmiş sesi yazıya çevirme gibi
Navigasyondaki eksiklikler düzelecek
Ayrıca Tüm bunların yanında uçak gibi hızlı bi telefon eğer eski bi symbian kullanıcısıysan ne dediğimi anlarsın

Uygulama apps bölümünü dert etme çok hızlı gelişiyo ve oyunlar paralı diye dert etme çıkan her oyun kırılarak çıkıyo ve sitemizde paylaşılıyo spoof diye adlandırıyoruz bu olayı zaten aldınmı öğrenirsin

Ben sana bi kıyak daha yapayım dengesis adlı badaer üyemizin Oyun ve uygulamalar topladığı 7 GB lık süper biarşiv var orta tüm kaliteli oyunlar mevcut
bakabilirsin

http://www.maxicep.com/bada-os-oyun/dunyadaki-en-buyuk-bada-uygulama-arsivi-uygulamalar-container-son-cikan-uygulamalar-da-dahil-483099.html

Aşşağıdaki linkten videoyada bakmanı ve bada ile ilgili videoları izlemeni tavsiye ederim

Boşuna bu telefona i-phone *iken demiyolar:ehe

[video=youtube;zO7iiLVeteg]http://www.youtube.com/watch?v=zO7iiLVeteg&feature=player_embedded#at=74[/video]

• Beğen
Tepkiler: Selman Ay ve kies

wpp_00

Üye
badanın geliştiği kesin. badalı telefon derken gidip 5233 alırsan sanırım onlar oyun falan yükleyemiyor oyunlar 1.2 olduğu için madur olursun. fakat wave1 ve wave2 için böyle bi sorun yok. başarılı sayılacak çok oyun var badada. program konusunda ise biraz eksikler çok yararlı program olduğunu söyleyemeyeceğim ama zamanla oda gelişir.

frager

frager

Üye
Dostum program açısında oyuna göre çok az daha yavaş ama oda gelişiyo sıkıntı olmaz yani ayrıca 2.0 ı iyice incelersen içi program yüklü geliyo ztn

VE arkadaşın dediği gibi s8500 gt(Wave) veya s8530 gt(Wave 2) almalısın bunlardan yararlanmak için

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
    Konu Sahibi
Wave 525 Alırsak Hiçmi Yararlanamıcaz ?? 525'de badayı 2.0 yapamıyormuyuz yani?

smoke6666

Üye
bada 2.0 yükseltme wave 2 wave 1i çin mevcut gözüküyo suan..ama wave 1 kullanıcılarının bile süpeleri var..sen garanti olsun diye wave 2 al..bada 2.0 istiyosan

ares_53

ares_53

Üye
bada 2.0 yükseltme wave 2 wave 1i çin mevcut gözüküyo suan..ama wave 1 kullanıcılarının bile süpeleri var..sen garanti olsun diye wave 2 al..bada 2.0 istiyosan

wave 1 kullanıcılarının şüphelerimi var ??? ne alaka! sabırsızlıkla bekliyoruz valla :ehe

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
    Konu Sahibi
:off:Ne Var Yani Wave 525 İçin Olmayacakmı!:aha::off:

----------Eklendi @ 20:43:54 ---------- Yazıldı @ 20:39:14 ----------

Zaten Bana 400TL Civarında Telefon Yeterli Olacaktır.5800 Düşündüm Sonradan Samsung Wave 525'e Baktım İyi Buldum.Sonralarında Bada 2.0 Wave 525'e Gelemezmi?

smoke6666

Üye
400 tl bada 2.0 gelmez :)

silver021

silver021

Üye
525 serisini inceledim baktim aslinda sadece gpu konusunda biraz eksik geldi bana. efektleri indirgenmiş bir bada 2.0 in gelmeside söz konusu olabilir. yada ne bilim bada 1.5 ta cikabilir suan icin hersey bilemioruz. bada 2.0 in wave 1 ve wave 2 ye yüklenebilecegide muamma. kimse garantisini veremior bunlarin henüz.

wpp_00

Üye
birader wave 525 alırsın sonra bada 2 gelmez ki daha wave1e gelir gelmez orasınıda bilemiyoruz(en kötü ml ile yükleriz). bence alabiliyosan 8500 al güvenilir bi 2.el bulabilirsin. 600 falan 2. elleri. Bana kalırsa 400 verip telefona söveceğine 200 daha koyup hd oyunların keyfini yaşamak daha mantıklıı.

X-7

X-7

Üye
:off:Ne Var Yani Wave 525 İçin Olmayacakmı!:aha::off:

----------Eklendi @ 20:43:54 ---------- Yazıldı @ 20:39:14 ----------

Zaten Bana 400TL Civarında Telefon Yeterli Olacaktır.5800 Düşündüm Sonradan Samsung Wave 525'e Baktım İyi Buldum.Sonralarında Bada 2.0 Wave 525'e Gelemezmi?

400 tl veriyorsan üzerine biraz daha koy Wave 1 veya 2 al. :oke:

akdenizx

akdenizx

Üye

teme çok başarılı, ismini duyan yada gören var mı ?

smoke6666

Üye
gel ben burdayım..:) söyledikleriminde arkasındayın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...