Htc desire hd satılık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zoothig

Üye
    Konu Sahibi
Htc desire hd satılık
arkadaşlar telefonum 5 günlüktür elimde özür var kullanabilirim sandım aldım elime büyük geliyor her iki elimdede korkuyorum yere düşürmekten heves ettim aldım satacam 1200 tl ye verecem alan kişiye 8 gb hafıza kartınıda hediye edicem kutu içeriği garanti herşeyi mevcut 05325465534 bu benim hattım buradan ulaşabilirsiniz

zoothig

Üye
    Konu Sahibi
bakıp geçmiş millet bilmiyorlarki cihazım sıfır

sh0ck

sh0ck

Üye
Haha. Bende satiyorum.. 500 tl ye. Aktar banka hesabima parayi... ayin 32 sinde kargolarim sana... :) kardes bu ilan boyle verilmez.. git bak cep aksesuar bolumune.. nerden bilelim kolpa olmadigini ? Cep numarasi vermekle olmuyor hersey..

zoothig

Üye
    Konu Sahibi
bölüm için pardon

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Haha. Bende satiyorum.. 500 tl ye. Aktar banka hesabima parayi... ayin 32 sinde kargolarim sana... :) kardes bu ilan boyle verilmez.. git bak cep aksesuar bolumune.. nerden bilelim kolpa olmadigini ? Cep numarasi vermekle olmuyor hersey..

Elinde özür var ve o dev ekranlı telefonu neden aldın değil mi ama? Sipariş olsa bile ekran boyutları yazar. Hiç olmadı bi videosunu izlemiş veya bi yerde görmüş olman gerekir ki alasın.

Yukarda alıntı yaptığım arkadaş sonuna kadar haklı. Nereden bileceğiz?

zoothig

Üye
    Konu Sahibi
buna emin olun telefducnoa gördüm aldım ama şu an satmaktnada vazgeçimt çünkü silikon kılıf güzel koruyormuş telefonu

nexpow

nexpow

Üye
gitti gidiyor veya hepsiburada vb sitelere koy telefonunun resminide cek koy alan cıkar belki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...