N8 Klasör Anlamadım Gitti..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haliloz95

Üye
    Konu Sahibi
N8 Klasör Anlamadım Gitti..
arkadaşlar n8 imin uygulamalar ölümünde 4 tane klasör var oyunlar1 oyunlar2 programlar1 programlar2(Ayırmamın sebebi geç açılması :)) Bu klasördeki uygulamaların 5-6 tanesi habire dışarı çıkıyor klasörden bir daha atmak zorunda kalıyorum. yalnız bu hemen olmuyor atıyorum içine 1-2 saat sonra oluyor. neden acaba?

pRime.

pRime.

Üye
Menü konusundaki tek önerim her sonradan yüklenen uygulamayı kök klasörde toplamanız.

muratcan1905

Üye
aynı sorun bende de var son günlerde başladı bir tane klasör var oradaki 6 programı sürekli dışarı atıyor ben sokuyorum o atıyor

Utku

Utku

Üye
Bendede telefon açıldıktan sonra 1-2 saat geçse bile oyunlar klasörünü açıyorum 5-10 saniyede giriyor sonra ne kadar girip çıkarsam çıkıyım 1 saniye bile girmesi sürmüyor ardından kapatıp açınca gene aynısı oluyor anlamadım gitti:allalla:

muratcan1905

Üye
Utku™;3380166' Alıntı:
Bendede telefon açıldıktan sonra 1-2 saat geçse bile oyunlar klasörünü açıyorum 5-10 saniyede giriyor sonra ne kadar girip çıkarsam çıkıyım 1 saniye bile girmesi sürmüyor ardından kapatıp açınca gene aynısı oluyor anlamadım gitti:allalla:

bu durum simgeleri ram e almasıyla alakalı.
bilgisayarda da aynı şey var ancak çok simge olan bir dosyanızda denemeniz lazım içinde 300 400 program simgesi olan bir klasöre girerken (kendi pcimden örnek veriyorum) tüm simgelerin yüklenmesi 3 5 saniye sürüyor sonra klasörü kapayıp açarsam 1 saniye sürmeden giriyor pc yi kapatıp açarsam yine 3 5 saniye sürüyor.
telefonu bir süre kullandıktan sonra raminin 90 80 mb e düşmesinin sebebi de bu. her açtığınız kapattığınız oyun program klasör hepsi ramde izlerini bırakıyor aslında. sebebi bu yani normal bir durum her telefonda pc de vardır bu sorun değil.

ByWorth

ByWorth

Üye
arkadaşlar n8 imin uygulamalar ölümünde 4 tane klasör var oyunlar1 oyunlar2 programlar1 programlar2(Ayırmamın sebebi geç açılması :)) Bu klasördeki uygulamaların 5-6 tanesi habire dışarı çıkıyor klasörden bir daha atmak zorunda kalıyorum. yalnız bu hemen olmuyor atıyorum içine 1-2 saat sonra oluyor. neden acaba?

USB depolama modunda bağladığın zaman hafıza kartını çıkarmış gibi oluyor. USB yi çıkarınca da programları tekrar C'ye işliyor. yani hafıza kartında program yüklü olduğunu C ye bildiriyor. Böylece tekrar kısayolları ilk yüklendiklerinde olması gereken yerlere koyuyor.. USB depolama modu değil ovi suite modunda bağlarsanız problem olmayacaktır diye tahmin ediyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt